У Мінцифри розповіли про нюанси перепису населення в Україні. Перепис населення в Україні проходитиме у кілька етапів, а українці зможуть взяти участь у переписі як онлайн, так і офлайн.
Журнал Forbes провів розслідування і з'ясував, що "батьком" технології, яка зробила можливим створення COVID-вакцин, є маловідомий 57-річний канадський біохімік Ян Маклахлан. Його вклад не визнають, більш того, він не отримує від виробників вакцин ні цента, хоч міг би у 2021 році заробити 6,75 мільярда доларів США.
Креативне агентство TABASCO відтворило голос письменника Тараса Шевченка з нагоди Дня Незалежності України. Розробники вивчили фізіологічні особливості Кобзаря по посмертної маски, а потім зібрали в архівах інформацію про звички, спосіб життя, манери поведінки, які могли вплинути на звучання голосу поета.
У 2020-му році ВООЗ зафіксувала близько 10 мільйонів смертей, причиною яких послужили онкологічні захворювання. Для порівняння, за даними ВООЗ, не менше 3 мільйонів загинули від COVID-19. Це світова статистика.
Amazon відкриває свою першу перукарню. Салон займе двоповерхову будівлю площею 1,5 тисячі квадратних метрів в районі Спіталфілдс і буде оснащений технологією доповненої реальності, яка дозволить клієнтам побачити на спеціальному дисплеї, як вони виглядали б з іншим кольором волосся або зачіскою.
"Подарунок" для тих, хто піклується про свою фігуру, був підготовлений українцем випускником КПІ Сергієм Лисіним. Інновація повчила "золото" на Міжнародній виставці у Швейцарії.
Засновник популярної соціальної мережі Twitter Джек Дорсі продав свій "вступний" пост, який був першою публікацією в соцмережі, за 2,9 мільйона американських доларів. Пост містив всього лише технічну фразу, яку можна було просто замінити на слово "тест".
У лютому четвертий ровер NASA Perseverance успішно висадився на Марсі та почав свою багаторічну місію з пошуків свідоцтв існування життя на планеті. Відстежувати апарат на відстані 400 мільйонів кілометрів дозволяє спеціальна інтерактивна карта, яка працює в онлайн-режимі - творіння виключеного з 4 курсу КПІ програміста-самоучки з Києва Володимира Агафонкіна.
Команді дослідників з Університету Вермонта та Університету Тафтса вдалося розробити роботів, що складаються з живих біологічних клітин. Творіння отримало назву "ксенобот".
Південна Корея представила свого робота-гуманоїда на базі штучного інтелекту, який буде взаємодіяти з відвідувачами автосалонів Hyundai. Про інновації повідомив відомий бізнесмен і меценат Павло Фукс в Телеграм 1 лютого.
Американська компанія SQ4D Inc., що займається будівництвом будинків, надрукованих за особливою технологією роботами, виставила перший свій витвір на продаж. Їх об'єкт в Ріверхеді, Нью-Йорк оцінюється в майже 300 тисяч доларів США.
Відомий меценат і бізнесмен Павло Фукс розповів про інновації, які незабаром почнуть діяти на базі ВПС США. Про це він розповів у своєму Телеграм-каналі в понеділок, 25 січня.
Кабінет міністрів на своєму засіданні 30 вересня затвердив план заходів щодо підвищення якості мобільного зв'язку на 2020-2022 роки. У ньому, зокрема, є положення, які в подальшому дадуть можливість розвивати технологію 5G в Україні.
В Японії фанатам аніме приготували подарунок: робот-гігант з аніме-серіалу кінця 1970-х "Mobile Suit Gundam" стане ядром атракціону Gundam Factory Yokohama в парку Ямасіта (Йокогама). На виробництво робота компанії знадобилося 6 років.
Технології XXI століття дозволяють будувати житло швидко і дешево. На "віддрукований" на 3D-принтері двоповерховий будинок звернув свою увагу відомий бізнесмен і меценат Павло Фукс.
Нова технологія буде збирати інформацію про активність клієнтів через Wi-Fi.
Шість міст України, в число яких потрапила і столиця, стануть "володарями" до кінця 2019 року 5G-звязку.
В Японії була представлена високотехнологічна розробка, метою якої є певна робота в сільськогосподарській галузі.
Google розробила просунутий синтезатор мовлення нового покоління, заснований на нейромережі.