Київська міська рада розгляне питання виділення додаткових коштів "Київпастрансу", метрополітену та "Київтеплоенерго". Це буде дотаціями столичним підприємствам.
Станом на ранок вівторка, 26 жовтня, опалення було включено до 5,6 тис. житлових будинків, які обслуговують комунальні управляючі компанії. Це становить 70% цього житлового фонду.
Ігор Терехов, секретар Харківської міської ради проінспектував температурний режим в квартирах містян на пр. Людвіга Свободи, куди з початком опалювального сезону вже подали теплоносій. В.о. мера міста поспілкувався з жителями кількох будинків, і, як виявилося, всюди і опалення, і подача гарячої води, було якісним.
У понеділок, 18 жовтня, до теплопостачання у Харкові вже підключено 3 578 житлових будинків. Це становить 57% від усіх будинків, в які необхідно пустити тепло.
Голова правління НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко пояснив, чому Україна не закупила додаткові куби газу. За його словами, за часів керівництва компанією Андрія Коболєва, фінансовий план не передбачав імпорт або покупку газу в підземних сховищах України.
Київська міська рада прийняла рішення про збільшення розміру статутного капіталу комунального підприємства "Київтеплоенерго" на 2 мільярди гривень. Це стало одним із необхідних кроків для забезпечення стабільного проходження опалювального сезону в столиці, який не дозволить підвищувати тарифи на тепло і гарячу воду.
Комунальне підприємство "Київтеплоенерго" просить суд зобов'язати державну газовидобувну компанію "Укргазвидобування" укласти з ним прямий договір на постачання газу. У зворотному випадку, в Києві зростання вартості опалення може сягнути 38%, оскільки для "Київтеплоенерго" частка газу в структурі тарифу на тепло досягає 80%.
Опалення в Києві вимкнуть, коли середньодобова температура стане вище 8 градусів тепла. Як відомо, саме ці параметри впливають восени на подачу тепла в будинки.
Підписання Меморандуму про взаєморозуміння стосовно врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та гарячої води, є першим кроком у налагодженні ефективного діалогу між центральною владою і місцевими органами самоврядування. Про це заявив голова Асоціації міст України, мер Києва Віталій Кличко, після підписання Меморандуму між урядом та АМУ.
Міністерство розвитку громад і територій прокоментувало питання визначення тарифів на тепло для населення. У відомстві пояснили, за яких умов тарифи можуть знизитися.
Нові розцінки за опалення можуть приємно здивувати українського споживача: в НКРЕКП заявили про нове рішення щодо перегляду тарифів для населення.
Сьогодні, 8 січня, комунальне підприємство "Київтеплоенерго" почало коригування вартості послуг опалення та гарячої води для їх зниження у квитанціях за грудень на 22-23%.
Сьогодні, 10 жовтня, стало відомо про реакцію АМКУ на можливий зрив опалювального сезону теплопостачальниками.
Сьогодні, 9 жовтня, з'явилися нові дані щодо оплати за подачу тепла в зимовому сезоні 2019/2020 року.
У Києві з понеділка, 30 вересня, київська влада запускає процес подачі тепла по централізованій системі опалення.
126 теплокомуненерго по всій території України можуть залишитися без постачання газу на час опалювального сезону, повідомляють у Нафтогазі.
Борги КП "Броваритепловодоенергія" за газ ставлять під загрозу теплопостачання міста у наступному опалювальному сезоні.
Під час засідання Кабміну, у середу, 26 червня міністр юстиції Павло Петренко заявив про ініціативу Мін'юсту провести перевірку власників місцевих підприємств теплокомуненерго.
Кабінет міністрів України готовий схвалити і реалізувати всі рішення, які дозволять забезпечити Київ енергоресурсами і зняти проблему ймовірного зриву опалювального сезону, яка виникла через накопичення боргів в обсязі понад 729 млн грн.
У найближчі роки одним із стратегічних завдань столичної влади є модернізація системи теплопостачання міста для зниження неефективних теплових втрат, що впливають на тарифи.