12 червня колишній голова Мінінфраструктури в уряді Гройсмана Володимир Омелян повідомив, що в нього вдома з 6:30 ранку проводиться обшук “без формальних звинувачень” на його адресу. У Державному бюро розслідувань прокоментували “ранковий візит”.
Правоохоронці Таїланду розслідують обставини загадкової смерті журналістки з Дніпра Ольги Фролової на острові Самуї. Вони отримали інформацію про останні години життя українки.
Міністр у справах ветеранів Оксана Гаврилюк відреагувала на розслідування справи про вбивство журналіста "Української правди" Павла Шеремета в 2016 році.
На думку ЦРУ, вбити журналіста Джамаля Хашогджі в консульстві Саудівської Аравії наказав принц-наступник Мухаммед бін Салман.
Турецький президент Реджеп Ердоган припустив, що вбивство журналіста Джамаля Хашоггі відбулось на замовлення "найвищих рівнів уряду" Саудівської Аравії.
Ер-Ріяд відхилив запит Анкари щодо екстрадиції 18 саудівців, причетних до вбивства журналіста Джамаля Хашоггі.
Влада Саудівської Аравії вважає, що причиною смерті журналіста Джамаля Хашоггі стало удушення.
Влада Саудівської Аравії визнала, що журналіст Джамаль Хашоггі загинув після конфлікту в консульстві країни у Стамбулі.
Влада Туреччини повідомила, що має відео- і аудіозаписи, які підтверджують вбивство журналіста Джамаля Хашоггі у консульстві Саудівської Аравії.
Лондон почав складати список саудівських чиновників, які можуть потрапити під дію санкцій до завершення розслідування про зникнення журналіста Джамала Хашоггі.
Влада Туреччини звинуватила Саудівську Аравію у вбивстві журналіста Джамаля Хашоггі.
Розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета ускладнюється через неможливість проведення слідчих дій на території Росії.
Після вбивства журналіста, який розслідував зв'язки представників влади Словаччини з італійською мафією, словацькі демонстранти домагаються позачергових виборів.
Вирок Шевченківського районного суду Києва до 4 років позбавлення волі умовно керівника групи "тітушок" Юрія Крисіна за причетність до вбивства журналіста газети "Вести" В'ячеслава Веремія розсекречено.
Генеральна прокуратура подала апеляцію на вирок суду щодо умовного терміну для Юрія Крисіна за причетність до вбивства журналіста газети "Вести" В'ячеслава Веремія.
Вирок Шевченківського районного суду Києва до 4 років позбавлення волі умовно керівника групи "тітушок" Юрія Крисіна за причетність до вбивства журналіста газети "Вісті" В'ячеслава Веремія засекречений. Ця інформація оприлюднена в Єдиному реєстрі судових рішень.
22 грудня 2017 року Шевченківський райсуд міста Києва виніс Юрію Крисіну, обвинуваченому у вбивстві журналіста В'ячеслава Веремія під час Євромайдана, вирок згідно з яким, суддя Олег Линник визнав його винним у хуліганстві (!), і засудив до 4 років ув'язнення умовно з випробувальним терміном на два року.