9 липня 2021

Працівники Департаменту внутрішньої безпеки та Головного слідчого управління Національної поліції України встановили колекторів-вимагачів та місця їхньої незаконної діяльності. Фігуранти в багатьох випадках відрекомендовувалися представниками офіційних владних структур, у тому числі НАЗК, і залякували застосуванням "повноважень". 

9 липня, 17:52
9 червня 2021
последние новости в Украине останні новини в Україні Події

Організаторам нелегального call-центру, співробітники якого аморальними методами примушували громадян повертати борги МФО, повідомили про підозру. Злочинне угруповання орудувало в Києві, учасникам загрожує до 8 років в'язниці.

9 червня, 14:02
5 червня 2021
последние новости в Украине останні новини в Україні Події

Правоохоронці затримали активіста за вимагання грошей. Порушення зафіксували в Одеській області.

5 червня, 20:05
10 лютого 2021
последние новости в Украине останні новини в Україні Події

На Донеччині судитимуть заступника начальника Слов’янсько-Лиманського управління – начальника відділу податків і зборів з юридичних осіб Головного управління Державної податкової служби у Донецькій області. Податківець вимагала та отримала від представника двох товариств понад 52 тисячі гривень за нестворення штучних перешкод для ведення господарської діяльності підприємств.

10 лютого, 13:21
27 лютого 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Поки Державна фіскальна служба України готується до реформування, в її рядах залишаються дуже сумнівні особистості. Наприклад, начальника одного з підрозділів ДФС Сергія Лебедка три роки тому затримували за вимагання майже 70 мільйонів гривень хабаря. Однак він і зараз в кріслі.

27 лютого, 18:23
27 травня 2018
последние новости в Украине останні новини в Україні Події

У Львові оперуповноважений, слідча та один з керівників Сихівського відділу поліції вимагали з місцевої мешканки п’ять тисяч доларів США.

27 травня, 07:28