14 лютого 2020

Редакція телепрограми "Схеми" і телеканалу "UA: Перший" відреагували на позов Офісу Президента до суду за сюжет журналістів про поїздку Володимира Зеленського в Оман.

14 лютого, 21:50
5 грудня 2019
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Ми живемо в особливій країні. Ще за часів президентства Кучми і Ющенка дипломатична служба США охрестила державний устрій України клептократією, або, просто кажучи, "владою злодіїв". При цьому головні злодії в нашій державі, як з'ясовується, - судді, покликані відстоювати верховенство права.

5 грудня, 17:30
22 жовтня 2019
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Сьогодні, 22 жовтня, стало відомо, що слідчими теруправлінь Державного бюро розслідувань (ДБР), розташованих у Києві та Миколаєві, розпочато досудове розслідування за матеріалами журналістського розслідування Слідство.Інфо "Тюрма можливостей"

22 жовтня, 18:23
26 лютого 2019
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Національне антикорупційне бюро України проведе аналіз інформації про факти корупції в оборонній сфері, що були викладені у журналістському розслідуванні “Наші гроші".

26 лютого, 12:46
последние новости в Украине останні новини в Україні Події

Держконцерн "Укроборомпром" та заступник секретаря РНБО Олег Гладковський будуть подавати до суду на журналістів програми "Наші гроші" за розслідування про розкрадання в оборонному комплексі України.

26 лютого, 09:32
8 листопада 2017
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Світ обговорює "Райські досьє" - історії ухиляння великих міжнародних компаній і відомих політиків від податків. Німецьке видання Deutsche Welle проаналізувало і пояснило, чим відрізняється нова порція викриттів від попередніх.

8 листопада, 09:08