1 лютого 2019

Впроваджуючи монетизацію субсидій, уряд планує досягти двох цілей. Перше, громадяни не повинні бути заручниками постачальників послуг. Раніше рахунки для субсидіантів формувалися поза їх очами і ніхто не міг проконтролювати справжній обсяг наданих послуг і споживання. 

1 лютого, 11:53
24 січня 2019
последние новости в Украине останні новини в Україні Здоров'я

Минулого року почала діяти президентська ініціатива “Доступна медицина” у сільській місцевості. Ключовим у цій реформі є можливість впровадити абсолютно нову якість первинної медичної допомоги на селі, що дозволить зменшити вдвічі кількість летальних випадків від найпоширеніших хвороб.

24 січня, 14:52
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

З децентралізацією для людей змінюється і якість послуг і, в першу чергу - це адміністративна, яка наразі працює в громадах за принципом "єдиного вікна" та "прозорого офісу". В Україні вже створено 775 ЦНАПів (125 в ОТГ), головний критерій яких - 30-ти хвилинна доступність.

24 січня, 12:11
9 листопада 2018
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

За січень-жовтень 2018 року доходи місцевих бюджетів зросли на 22,0% порівняно з аналогічним періодом минулого року та склали 189,4 млрд грн. 

9 листопада, 11:29
1 лютого 2018
последние новости в Украине останні новини в Україні Сюжети

Вице-премьер-министр - Министр регионального развития, строительства и жилищно-коммунального хозяйства Украины Геннадий Зубко призвал депутатов Верховной Рады принять на ближайшей сессии 17 законопроектов, которые должны ускорить темпы реформ в области регионального управления и децентрализации в Украине.

1 лютого, 14:49
последние новости в Украине останні новини в Україні Сюжети

Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального хазяйства України Генадій Зубко закликав депутатів Верховної Ради прийняти на найближчій сесії 17 законопроектів, які мають прискорити темпи реформ в галузі регіонального урядування та децентралізації в Україні.

1 лютого, 14:36
24 жовтня 2017
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

В середине октября 2017 года в Украине начался отопительный сезон.

24 жовтня, 08:33
6 вересня 2017
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів України прем'єр-міністр Володимир Гройсман повідомив, що цього року виділено рекордні 9 млрд грн на підготовку до нового опалювального сезону які перераховані до місцевих бюджетів. Він наголосив, що відповідальність за підготовку до опалювального сезону лежить на місцевій владі. Отже важливо вчасно завершити підготовку до початку опалювального сезону.

6 вересня, 11:26