30 листопада 2021

Суд у справі колишнього президента Грузії та голови Виконавчого комітету Національної ради реформ Міхеїла Саакашвілі відклали до 23 грудня. Причиною стали зіткнення біля будівлі суду у Тбілісі між поліцією та прихильниками колишнього глави держави.

30 листопада, 14:38
19 вересня 2021
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

В Києві, біля червоного корпусу Університету імені Тараса Шевченка, прихильники традиційних цінностей організували акцію проти ЛГБТ-параду. Активісти та небайдужі громадяни висловилися, чому виступають проти проведення подібних акцій в Україні.

19 вересня, 18:56
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

В Києві, біля червоного корпусу Університету імені Тараса Шевченка, прихильники традиційних цінностей організували акцію проти ЛГБТ-параду в Києві. Організатори проводять інформаційну кампанію на підтримку традиційних українських цінностей і сімейних зв'язків.

19 вересня, 18:51
18 вересня 2021
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

У парку Шевченка прихильники традиційних цінностей організували кампанію проти ЛГБТ-прайду. Активісти розставили намети з інформацією, що аргументує їх негативне ставлення до проведення таких акцій та парадів в Києві.

18 вересня, 20:41
16 травня 2021
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Колишній генеральний прокурор України Святослав Піскун розповів, що з ним в односторонньому порядку розірвали договір оренди державної дачі, яку він отримав в оренду на 49 років ще у 2002 році. Але, Піскун згоден з таким рішенням і збирається з'їхати з дому.

16 травня, 10:29
21 листопада 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Росія хоче інспірувати в Україні громадянське протистояння. Президент України Володимир Зеленський повинен чітко усвідомити відповідальність за те, що відбувається в країні, починаючи з кадрових призначень і закінчуючи ідеологією Мінського процесу і боротьбою за цілісність і непорушність антикорупційних органів.

21 листопада, 12:21
23 серпня 2017
последние новости в Украине останні новини в Україні Київ

В Апелляционном суде Киева в среду началось рассмотрение жалобы Александра Волкова, подозреваемого в похищении и убийстве Юрия Вербицкого в 2014 году, который просит отпустить его из-под ареста.

Об этом пишет "Тиждень".

23 серпня, 14:27