Супрун, по суті, знищує Шабуніна та інших так званих «антикорупціонерів», які до 2022 року їздили до США, де розповідали всім, що в Україні — «усі корумповані, треба все міняти, довкола корупція і тому давайте нам більше грантів».
Голова фракції "Слуга народу" у Верховній Раді України Давид Арахамія вважає, що затримання Сергія Кузьміних на здобутті понад 500 тисяч гривень хабаря, є показником незалежності антикорупційних органів. Арахамія вважає, що якщо він скоїв злочин, то має понести відповідальність згідно із законом.
Державний департамент США запровадив санкції проти колишнього голови Конституційного суду України Олександра Тупицького. Тупицького внесено до списку санкцій за значні корупційні дії, зокрема, отримання грошового хабаря під час роботи в українській судовій системі. Під санкції також потрапила дружина судді Ольга Тупицька.
У ДПС розповіли, що якісне та відповідальне виконання антикорупційної програми – фундамент для створення ефективної системи запобігання і виявлення корупції в усіх сферах діяльності Державної податкової служби України. Що підвищить рівень довіри суспільства до ДПС.
У Верховній Раді зареєстровано проєкт Закону "Про відновлення дії окремих положень Закону України "Про запобігання корупції" та Кримінального кодексу України". Серед авторів – спікер Дмитро Разумков.
Президент України Володимир Зеленський вважає рішення Конституційного Суду про антикорупційне законодавство публічним проявом змови старих еліт і олігархів проти нього і проти країни. Він заявив, що рішення КС щодо антикорупційних інституцій - це "зовсім не про Конституцію, верховенство права і законність".
Конституційний суд України не може приймати рішення щодо відповідності Конституції законів, що регулюють, в тому числі, підзвітність самих суддів КСУ. Судді не можуть самі собі скасовувати заповнення декларацій та звітність перед суспільством.
За відсутність "посадок" чиновників-корупціонерів мають відповідати Національне антикорупційне бюро (НАБУ), Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) та Вищий антикорупційний суд (ВАКС). Про це заявила Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова, додавши, що, також, необхідно міняти Кримінально-процесуальний Кодекс.
Жертвами зловмисника ставали бажаючі набити кишені на державній службі.
Наша країна посіла 126 місце з 180, повернувшись на рівень 20017 року.
Сьогодні, 1 листопада, стало відомо, що держреєстратора судитимуть за незаконну зміну прав власності на нерухомість вартістю 21 мільйон гривень.
У Вищому антикорупційному суді повідомили, що протягом першого півріччя відбуватиметься становлення роботи системи суду.
Президент Володимир Зеленський перезапустив Національну раду з питань антикорупційної політики.
Україна займає перше місце в світі в рейтингу сприйняття корупції серед 41 країни Європи, Близького Сходу, Індії та Африки. Цей сумний український рекорд, досягнутий за два роки, встановила авторитетна аудиторська компанія Ernst & Young. Про причини такого становища і про те, чи потрібен Україні антикорупційний суд , розповів польський проукраїнський активіст Артур Прузовський.