3 вересня 2021

У п'ятому турі відбіркового турніру Чемпіонату світу-2022 року збірна України прийме в Києві Францію, яка є лідером в нашій групі D. Обидві команди ще не терпіли поразок в нинішньому відбірковому турнірі

3 вересня, 14:48
3 серпня 2021
последние новости в Украине останні новини в Україні Спорт

Українська команда зайняла перше місце з 23 країн на Чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей, юнаків та юніорів Софія-2021. Українським бійцям вдалося обійти в командному заліку Росію та США.

3 серпня, 15:59
25 лютого 2020

Ранним утром 23 марта на арене T-Mobile в Лас-Вегасе состоялся второй поединок Уайлдер-Фьюри. Он закончился оглушительным апсетом – американец проиграл формальным TKO в 7-м раунде, когда его угол выбросил полотенце.

25 лютого, 15:09
26 листопада 2019

Комітет з нагляду за дотриманням антидопінгових правил WADA запропонував ввести чотирирічну заборону на проведення великих змагань в Росії, і заборону на той самий період демонструвати російський прапор на великих змаганнях.

26 листопада, 13:11