21 листопада 2021

Слова колишнього керівника Головного управління розвідки Міноборони України Василя Бурби мають бути перевірені у рамках відповідних розслідувань. А загалом, глава ГУР не мав права виконувати усні накази будь-кого.

21 листопада, 11:59
19 листопада 2021
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Глава парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія пояснив, чому Президент України Володимир Зеленський заперечував спецоперацію із затримання найманців російської ПВК "Вагнер". За його словами, це пов'язано із підписанням секретних документів про нерозголошення військової таємниці.

19 листопада, 11:29
25 вересня 2021
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Журналісти-розслідувачі Bellingcat опублікують розслідування щодо зриву операції із затримання "вагнерівців". У матеріалі зібрані подробиці, які не будуть суперечити офіційній версії, заявив Христо Грозєв.

25 вересня, 09:57
20 вересня 2021
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

На сьогоднішньому засіданні Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України щодо зриву спецоперації із затримання "вагнерівців" трапився казус. Депутати заслуховували колишнього начальника Головного управління розвідки Міноборони Василя Бурбу, але як тільки він дійшов до найцікавішого - хто дав наказ зупинити операцію - засідання несподівано перервала і перенесла глава ТСК Мар'яна Безугла.

20 вересня, 22:01
21 квітня 2021
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Журналісти-розслідувачі Bellingcat планують опублікувати матеріал про спецоперацію із затримання найманців російської ПВК "Вагнер" на початку травня. У розслідуванні розкажуть про хроніку планування та проведення операції.

21 квітня, 09:57
27 грудня 2017
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Регулятор також посилив вимоги до установ, які здійснюють валютно-обмінні операції Національний банк України затвердив нову редакцію.

27 грудня, 10:43