Служба безпеки України викрила злочинну групу, яка займалася збутом великих сум підроблених грошей. Фальшиві банкноти не ідентифікувалися як підробка навіть пристроєм для перевірки грошей. організатор схеми – громадянин РФ, фігурує в санкційних списках РНБО і вважається "кримінальним авторитетом".
Служба безпеки України викрила у Черкасах схему фальсифікацій результатів ПЛР-тестів. Ділки виготовляли до 100 підроблених довідок місяць, в тому числі, іноземного зразка для виїзду за кордон, щомісячний прибуток учасників оборудки становив майже 100 тисяч гривень.
Оперативники Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України встановили злочинну групу, яка займалася виготовленням на замовлення офіційних документів, які видаються, зокрема, й органами системи МВС України. За друк і збут фальшивок зловмисникам загрожує до 12-ти років позбавлення волі.
Служба безпеки України затримала організатора злочинного угруповання, яке займалось виготовленням і збутом підроблених грошей. Фальшивки зловмисники друкували протягом кількох років та продавали по всіх регіонах України за 30% від їх номінальної вартості.
У Дніпропетровській області подружжя виготовляло фальшиві гривні, які використовували для розрахунків у магазинах, а також продавали їх в Інтернеті. Серед клієнтів зловмисників були й власники невеликих крамниць.
Столичні правоохоронці провели спецоперацію з викриття зловмисників, які займались збутом фальшивих гривень і американських доларів. Виявити факт збуту фальшивих купюр вдалося під час так званої "контрольної закупівлі", яку здійснили оперативники правоохоронних органів.
Аферисти, відволікаючи увагу, надавали фальшиві гривні особам, які мали намір обміняти валюту за вигідним курсом, а затримали зловмисників після чергової злочинної оборудки в Івано-Франківську, де шахраї встигли поміняти "липові" гроші на 25 тисяч доларів США.
У столиці Служба безпеки України блокувала протиправну діяльність групи осіб, які спеціалізувалися на збуті фальшивих євро.
У Києві затримали групу осіб, яких підозрюють у виготовленні, зберіганні та збуті підробленої іноземної валюти у столиці.
Співробітники Служби безпеки України припинили діяльність угруповання, яке спеціалізувалося на виготовленні фальшивих купюр.
Правоохоронці встановлюють коло осіб, які налагодили в Вінницькій області виготовлення і збут фальшивих доларів.