Генеральний прокурор України Ірина Венедиктова і її заступники зробили щеплення від коронавірусу препаратом виробництва китайського фармацевтичного підприємства Sinovac Biotech. Венедиктова заявила, що хоче показати власним прикладом, наскільки важливий цей процес для здоров'я нації.
Covid-19, жертвами якого стали вже більше 211 тисяч людей у світі, викорінити буде неможливо. Дослідники китайського інституту біології патогенів оприлюднили результати досліджень.
Ускладнення коронавірусу призвело до неочікуваних змін у зовнішності.
Коронавірус призводить до утворення небезпечних тромбів у судинах, попередили китайські лікарі.
В Ухані досліджували пацієнта, який виявляв лише легкі симптоми захворювання, але сам вірус в його організмі не піддавався звичайному лікуванню майже 50 днів.
Два негативні результати тестів на коронавірус не гарантують, що пацієнт остаточно одужав.
Для ефективної боротьби з коронавірусом в Україні Кабінет міністрів буде проводити регулярні телемости з провідними китайськими медиками.
Дослідження китайськими лікарями перебігу хвороби заражених коронавірусом, засвідчило, що COVID-19 може пошкодити печінку навіть у людей, які перехворіли безсимптомно.
Китайські лікарі розробили унікальні тести, які дають можливість виявити захворювання мене, ніж за півгодини. Тест-систему вже використовують країнах ЄС.
Ремдесівір, розроблений для боротьби з інфекціями Ебола, показав добру противірусну активність на клітинному рівні.
Лю Чжимін очолював лікарню в Ухані, яка приймала тільки хворих, заражених коронавірусом.
Завод вироблятиме 250 тисяч масок на день, будівельна компанія виділить приміщення далеко від житлової зони для розміщення робочих з симптомами хвороби.
Коронавірус можуть переносити з Китаю в інші країни медики ВООЗ. Також носіями можуть бути й звичайні мандрівники.
У КНР офіційно підтвердили смерть доктора офтальмолога Лі Веньляна, який помер від ускладнень, викликаних коронавірусом, цієї ночі в лікарні Уханя.
Китайський лікар, який повідомив про перші кілька випадків нового коронавірусу в Ухані, не помер, як раніше заявили ЗМІ КНР, а знаходиться "в критичному стані".
Новий коронавірус, епіцентр спалаху якого стався в китайському Ухані, не демонструє ознак уповільнення: Китай повідомив про черговий значний сплеск, як підтверджених випадків захворювання, так і випадків смертей в регіоні, що знаходиться в самому центрі епідемії.
3 лютого журналісти ASPI поцікавилися думкою перехожих у центрі Києва, чи лякає їх епідемія китайського коронавірусу, яких заходів слід вживати, щоб убезпечити себе від інфекції, та чи довіряють кияни системі охорони здоров’я.
Єдиний авіаперевізник, що забезпечує прямі рейси з України до Китаю, призупиняє рейси.
Хворі відчувають проблему з диханням, у деяких пацієнтів спостерігається лихоманка і ураження легень.