Коронавірус навіть у легкій формі може дати смертельне ускладнення на печінку

Автор:
944
последние новости в Украине останні новини в Україні

Дослідження китайськими лікарями перебігу хвороби заражених коронавірусом, засвідчило, що COVID-19  може пошкодити печінку навіть у людей, які перехворіли безсимптомно.

За останніми результатами досліджень, у 54% пацієнтів із COVID-19 розвиваються порушення функції ферментів печінки, що ускладнює лікування. Це означає, що коронавірус також є потенційно небезпечним для молоді, - повідомило у понеділок, 16 березня, інформаційне агентство ASPI з посиланням на польський ресурс Interia Tech.

Доктор Фу-Шен Ванг та його команда з Національного центру клінічних досліджень інфекційних хвороб Пекіна оцінили вплив COVID-19 на функцію печінки. Виявилося, що 2-11% хворих на COVID-19 мали проблеми з печінкою, а у 14-53% випадків спостерігається аномальний рівень аланінамінотрансферази (ALAT) та аспартатамінотрансферази (ферменти печінки) під час розвитку захворювання. Виходячи з рівня цих ферментів, можна визначити захворювання або ураження печінки. Порушення функції печінки в кращому випадку може означати проблеми з травленням, а в гіршому – смерть, кажуть лікарі.

У пацієнтів із тяжким перебігом COVID-19 проблеми з печінкою виникають частіше. У 54% людей з COVID-19, госпіталізованих до П’ятого медичного центру в Пекіні, виявили підвищення рівня гамма-глутаміл-трансферази, діагностичного біомаркера для холангіоцитів або епітеліальних клітин жовчних проток.

Нагадаємо, 16 березня, за повідомленням  ASPI, у Китаї заявили про зниження рівня інфікування коронавірусом.Також ASPI 16 березня повідомило, що МОЗ попередило про появу в Україні фальшивих ліків від коронавірусу.

 
Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Здоров'я»
последние новости в Украине останні новини в Україні Здоров'я

Медиків із підтвердженим COVID-19 у лікарні швидкої допомоги Києва виявляли протягом останніх двох тижнів. На сьогодні в цьому медзакладі загалом виявлено 21 медпрацівника, інфікованого коронавірусом.

29 травня, 21:30
последние новости в Украине останні новини в Україні Здоров'я

Міністерство охорони здоров'я України пропонуватиме іншу стратегію боротьби з коронавірусом під час можливої другої хвилі розповсюдження небезпечної хвороби. Заходи будуть спрямовані на запобігання оголошення нового тотального карантину.

29 травня, 16:01
последние новости в Украине останні новини в Україні Здоров'я

Людям старшим за 60 років досі не рекомендується виходити на роботу. Виключення стосуються в першу чергу людей, які працюють в органах державної влади, місцевого самоврядування, на об'єктах критичної інфраструктури.

29 травня, 14:07
последние новости в Украине останні новини в Україні Здоров'я

Вчені прийшли до думки, що велика кількість смертей у світі пов'язана не тільки з коронавірусом, а й з кліматичними змінами. Офіційна статистика смертності, на їхню думку, значно занижена.

29 травня, 13:36

Дубінський і Ткаченко оголосили рішення щодо участі у виборах мера Києва

Автор:
976
последние новости в Украине останні новини в Україні

Олександр Ткаченко і Олександр Дубінський заявили про готовність взяти участь у праймеріз «Слуги народу». Нардепи готові боротися за крісло мера Києва. 

Обидва записали відеозвернення до киян. Ролики 31 травня було опубліковано у Facebook.

Ткаченко зазначив, що вирішив піти на вибори, оскільки побачив багато проблем у місті. Він вважає, що багато речей потрібно виправляти та робити життя киян краще. 

Олександр Дубінський своє бажання взяти участь в праймеріз пояснив різкіше. Нардеп «втомився від туєвого Києва при Туєвому мері».

Дубінський і Ткаченко це не єдині кандидати на посаду. Микола Тищенка та Олександр Качура також можуть претендувати на місце голови столиці. Президент Володимир Зеленський ще не робив заявив, чию кандидатуру підтримає на виборах від своєї політсили. 

Наразі найбільшу підтримку киян має діючий мер. Соцопитування показують, що Віталій Кличко перемагає зі значним відривом.    

Раніше ASPI news повідомило, опублікувало декларацію Миколи Тищенка. Виборців були шоковані його статками. Також стало відомо, що Олександр Дубінський не вказав у декларації про доходи дані щодо своєї дружини. 

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Політика»
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Леонід Кравчук, перший президент України, прокоментував здачу ядерної зброї. Він оцінив рівень компенсації.

19:43, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Микола Тищенко володіє торговельними марками кількох ресторанів. Заступник голови фракції «Слуга народу» показав декларацію за 2019 рік.

19:02, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

На могилі сина екс-президента України Віктора Януковича встановили сигналізацію. Російські журналісти поспілкувалися з доглядачем цвинтаря Денис Федотов.

18:04, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Андрій Єрмак, керівник Офісу президента України, опублікував декларацію за 2019 рік. В основному він отримав доходи від підприємницької та адвокатської діяльності.

15:17, Вчора