9 листопада 2020

Прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков прокоментував розроблений українською делегацією "План дій по реалізації Мінських домовленостей" заявивши, що Росія "захищає етнічних росіян" на Сході України. Українська делегація в Тристоронній контактній групі оголосила питання, які виникли до Пєскова, у зв'язку з його висловлюваннями.

9 листопада, 17:35
23 жовтня 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Культура

Державний комітет телебачення і радіомовлення відмовив у ввезенні на територію України з метою розповсюдження трьох дитячих книг російського видавництва "Азбука-Аттикус", які пропагують державу-агресора, комуністичний тоталітарний режим та його символіку.

23 жовтня, 17:47
19 вересня 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Заступник глави української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) Вітольд Фокін заявив, що не бачить альтернативи Мінським угодам для досягнення миру на Донбасі. Також він упевнений, що в Україні необхідно прийняти закон про заборону пропаганди війни та розпалювання ворожнечі.

19 вересня, 17:42
14 грудня 2018
последние новости в Украине останні новини в Україні Події

У Львові затримали комерційну структуру, яка заволоділа масивами інформації воєнного характеру і тієї, що стосується державної безпеки. Вони обслуговували різні державні установи, використовуючи заборонене російське програмне забезпечення. Дані були викрадені країною-агресором та можуть створити передумови для загрози національній безпеці.

14 грудня, 14:41
30 серпня 2017
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Представник президента у Верховній Раді Ірина Луценко в ефірі 5 каналу заявила про те, що в законопроекті про реінтеграцію Донбасу буде визначено, що Російська Федерація є країною-агресором по відношенню до України відповідно до міжнародних норм.

30 серпня, 10:50