Журналістка Яніна Соколова повідомила, що генпрокурор України Ірина Венедиктова подала на неї до суду через один з випусків програми "Соромно". У програмі гість студії "Позаштатний агент НАБУ" Євген Шевченко повідомив деталі про найбільший хабар в історії України за припинення кримінальної справи, де фігурантом є ексміністр екології Микола Злочевський.
Детективи Національного антикорупційного бюро (НАБУ) проводять обшуки у приміщеннях чиновників мерії Одеси. Перевіряють віце-мерів Павла Вугельмана і Світлану Бедреги, а також начальника ДАБК Олександра Авдєєва.
У НАБУ повідомили про завершення розслідування обставин отримання 10 тисяч американських доларів колишнім керівником Чернігівської РДА. Тепер матеріали передані на вивчення захисникам підозрюваного колишнього чиновника, перед тим як до суду буде відправлений обвинувальний акт.
Співробітники Національного антикорупційного бюро, Державної фіскальної служби та Державної податкової служби викрили в Одеській області схему необґрунтованого повернення ПДВ. Залучені в корупційній схемі компанії намагалися отримати 674 мільйони гривень податку на додану вартість на імпорті та розмитненні товарів в Україні.
Вищий антикорупційний суд України виніс рішення про скасування постанови Національного антикорупційного бюро про призупинення розслідування щодо колишнього прем'єр-міністра України Миколи Азарова. Стало відомо про задоволення клопотання адвоката.
Щоб врегулювати питання статусу НАБУ і його директора, Кабмін затвердив і передасть в Раду законопроєкт про діяльність НАБУ. Документ передбачає, що протягом проходження відбору нового директора Бюро повноваження директора виконуватиме перший заступник директора НАБУ.
У Києві 15 лютого відбулась пресконференція щодо результатів розслідування про мережі російських агентів для впливу на вибори у США та інформаційних атак на Україну. Марк Савчук, голова Ради громадського контролю НАБУ, заявив про необхідність розширення санкцій Сполучених Штатів.
Очільник МОЗ Максим Степанов заявив, що його міністерство готове надавати правоохоронцям будь-які матеріали щодо закупівель вакцин від коронавірусу, в тому числі і щодо китайської вакцини Sinovac.
Національне антикорупційне бюро підготувало проєкти підозр колишнім народним депутатам від фракції "Блок Петра Порошенка" Ігорю Кононенку та Олександру Грановському. Таку інформацію озвучив глава НАБУ Артем Ситник в ході брифінгу 10 лютого в Києві.
У Національному антикорупційному бюро слідчі працюють над виявленням фактів, згідно з якими при закупівлі китайської вакцини компанії Sinovac Biotech були зловживання. Відомо, що одна доза вакцини від даного виробника закуповувалося по $17,85 за дозу за допомогою приватної фірми-посередника.
Сергій Верланов, колишній керівник Податкової служби, розшукується Службою безпеки України (СБУ). Раніше він був оголошений у розшук Національним антикорупційним бюро (НАБУ).
Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) розслідує кримінальне провадження за фактом можливого привласнення виконувачем обов'язки голови Верховного Суду України 29,3 мільйона гривень.
НАБУ відмовилося порушувати справу за фактом можливої корупції міністра Кабміну та голови Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей. Вищий антикорупційний суд примусив відкрити провадження.
НАБУ веде досудове розслідування у справі за підозрою Сергія Верланова у зловживанні владою та службовим становищем, що призвело до завдання збитків державі в розмірі 2 мільярдів гривень.
Правоохоронці викрили службовця Національного антикорупційного бюро, який здійснив махінацію з отриманням листа про тимчасову непрацездатність. Чоловік примудрився отримати лікарняний лист у Полтавській області в той час, як сам перебував у Києві.
Національне антикорупційне бюро України за сприяння Офісу генпрокурора і Спеціалізованої антикорупційної прокуратури оголосило в розшук колишнього главу Податкової служби Сергія Верланова. Своєю чергою, Верланов зазначив, що не ховався від правоохоронців і вся інформація про його точне місцеперебування була вчасно надана детективам НАБУ.
Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду України відмовилася заочно взяти під варту президента-втікача Віктора Януковича. Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) і Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) підозрюють втікача в привласненні Межигір'я.
Вищий антикорупційний суд України доручив повернути кримінальне провадження за підозрою заступника керівника Офісу президента Олега Татарова в НАБУ для подальшого розслідування. Рішення про передачу справи в СБУ було "помилковим" і в подальшому може призвести до ухилення від відповідальності за скоєний злочин.
Національне антикорупційне бюро України оприлюднило відео- і аудіоматеріали справи про спробу підкупу керівництва антикорупційних органів. За матеріалами слідства, ексміністр екології Злочевський та інші особи намагалися підкупити за 5 мільйонів доларів США, керівників НАБУ і САП, щоб ті закрили кримінальне провадження за підозрою в заволодінні та подальшій легалізації коштів, виділених Нацбанком як рефінансування приватного "Реал-Банку".
Татаров прокоментував відкликання клопотання прокурорів про обрання йому запобіжного заходу. А звинувачення в свою адресу Татаров назвав вигаданими.