Порошенко був партнером Путіна, - Семен Семенченко

Автор:
119
последние новости в Украине останні новини в Україні

Президент Росії Володимир Путін підписав указ про спрощену процедуру отримання громадянства Росії для жителів ОРДЛО. Указ був поданий ще кілька тижнів тому, до виборів президента України, однак підписав його російський президент одразу після підрахунку голосів.

Що це може означати, і які наслідки матиме для України у коментарі журналісту АСПІ розповів народний депутат України Семен Семенченко.


Як ви бачите наслідки підписання указу про спрощену процедуру отримання громадянства для жителів окупованих територій?

Є негативна сторона, є позитивна. Негативна полягає у тому, що це нові виклики для України і ми не знаємо скільки жителів окупованих територій почнуть співпрацювати з окупантом і оберуть шлях отримання російського громадянства.

Позитивні сторони є також. Вони полягають у тому, що до цього Путін намагався продати нам ідею того, що цю територію з амністованими бойовиками, з армією "ЛНР", "ДНР", зі знищеною інфраструктурою, за гроші України, з сепаратистами у вигляді суддів, народних депутатів. 

Тобто продаючи нам це, тим самим забивали "політичного троянського коня" у серце України. Путін рішенням видавати російські паспорти визнав крах цих планів.

Очевидно, що людиною, яка допомагала йому у цих планах був ніхто інший як Петро Порошенко. Дуже показово, що таке сталось саме після виборів. Це все — ще один доказ для наших західних партнерів про агресію Російської Федерації.

Тобто ви вважаєте, що Порошенко, разом з Медведчуком був квазі-партнером Путіна?

Так, і ми бачимо це по його справах, а також по реакції Росії. І головним аргументом у цьому є те, що нещодавно Росія наклала заборону на поставку енергоносіїв до України через канали поставки, які належать Медведчуку. 

Тому, ті хто говорить про подяки Порошенку, мають сказати дякую за те, що він вчасно пішов.

Однією з умов отримання громадянства Росії є присяга на вірність РФ, відповідно, якщо ми говоримо про реінтеграцію Донбасу і всіх жителів до України, ми натикаємось на факт їх зради на користь країни-агресора. Відповідно нинішня редакція закону про амністію є беззмістовною та юридично нікчемною, зважаючи на ці обставини…

Я був проти закону про амністію, при всіх негативних сторонах рішення Путіна для України як новий виклик, є ще одна позитивна сторона – нам буде простіше виявити хто готовий з жителів окупованих територій брати участь у будівництві України, а хто не готовий. І це є лакмусовим папірцем для кожного громадянина.
 

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Думка»
последние новости в Украине останні новини в Україні Думка

Сьогодні, 12 листопада, під Верховною Радою України відбулося два паралельних мітинги – проти продажу землі сільськогосподарського призначення та за зняття мораторію на продаж українських земель. Кореспонденти ASPI поцікавились у перехожих, до якої акції вони б приєдналися, якби були серед мітингуючих. Думки опитаних розділилися.

12 листопада, 17:09
последние новости в Украине останні новини в Україні Думка

Сьогодні, 7 листопада, в центрі Києва журналісти ASPI поцікавились у перехожих думкою про ціни на комунальні послуги та ставленням до злісних боржників, які, маючи можливість, уникають оплати.

7 листопада, 17:22
последние новости в Украине останні новини в Україні Думка

Чинний склад Верховної Ради не є проблемою для нового президента України, вважає позафракційний депутат Володимир Парасюк.  

23 квітня, 15:33
последние новости в Украине останні новини в Україні Думка

Народний депутат Семен Семенченко вважає, що склад Верховної Ради України потрібно було розпустити ще у 2015 році.  

23 квітня, 14:49

На американських біржах панічно скуповують золото через коронавірус

Автор:
124
последние новости в Украине останні новини в Україні

Останні роки в зв'язку з падінням світової економіки люди шукають нові способи зберегти і примножити гроші. Ця криза посилюється також через коронавірус. Зараз в США фінансові біржі скуповують золото.

Так, за останні дні у банкірів та інвесторів в США виникли проблеми з покупкою золота, яке зараз вважається одним з найвигідніших вкладень на тлі кризи, викликаного пандемією коронавірусу. Про це 28 березня пише газета The Wall Street Journal.

Вона також зазначає, що в Лондоні банкіри фрахтують приватні літаки і намагаються знайти військові вантажні літаки, щоб доставити свої злитки на нью-йоркські біржі.

Раніше ряд ЗМІ повідомляв, що пандемія коронавірусу різко загострила проблему пошуку надійних активів для вкладення коштів, яка і так турбувала інвесторів в останні кілька років. Схоже, що в нинішній ситуації найбільшим попитом користуються найбільш консервативні рішення, хоча тим, хто готовий зіграти надовго, ряд аналітиків радять придивитися до ринку акцій компаній, здатних показати швидке зростання після того, як над вірусом рано чи пізно буде здобута перемога.

Нагадаємо, як раніше повідомляв ASPI, в Україні налічується близько 300 хворих коронавірусом.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Економіка»
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Відомий бізнесмен і меценат Павло Фукс у своєму Телеграм-каналі поділився цікавою думкою колумніста Bloomberg Пітера Коя про ситуацію зі світовою економікою під час пандемії коронавірусу.

18:54, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Серед пропозицій - скорочення підтримки виробників сільськогосподарської продукції на 4 млрд грн, а також видатків для проведення земельної реформи – на 25 млн грн.

14:15, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

У Національному банку України повідомили про першу інтервенцію з продажу валюти за минулі три доби. Регулятор запевнив, що в країні достатньо запасу міцності для стабілізації курсових коливань.

09:51, Вчора