"Арена-Сіті" незабаром може перейти у власність Сергія Тігіпка

1 листопада 2019, 13:26
9
последние новости в Украине останні новини в Україні

Сьогодні, 1 листопада, з'явилися подробиці щодо можливості придбання бізнесменом Сергієм Тігіпком понад 50% у статутних капіталів ТОВ "Арена-Сіті" і "КАН" (Київ), які є відповідно власником і орендодавцем київського торгово-офісного центру "Арена-Сіті".

Про це в п'ятницю поінформувало агентство "Інтерфакс-Україна".

Повідомляється, що дозвіл на придбання видав Антимонопольний комітет України (АМКУ). Також повідомляється, що купівлю можна буде здійснити через T.A.S. Property Limited.

"Учасники концентрацій документально підтвердили, що продавцем часток у статутних капіталах ТОВ "Арена-Сіті" і "КАН" є суб'єкт господарювання, який не входить до складу структури Дмитра Фірташа", - йдеться в повідомленні АМКУ на сайті.

Відомство зазначило, що перевірило інформацію в ЗМІ про нібито придбання Тігіпком у квітні 2019 року "Арени-Сіті" у компанії Group DF Фірташа, проте інформація не підтвердилася.

ТОВ "Арена-Сіті" створено в 2005 році. За даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців, власниками товариства є ТОВ "Ел Ай Інвестментс" (100%), кінцевим бенефіціаром вказано Миколу Ковальчука.

Виручка "Арени-Сіті" в 2018 році зросла на 16,6% - до 28,21 млн грн, а чистий збиток скоротився в 4,7 рази - до 2,62 млн грн.

ТОВ "КАН" створено в 2004 році. Згідно з Єдиним держреєстром юридичних і фізичних осіб-підприємців, власниками ТОВ є ТОВ "Ел Ай Інвестментс" (99%) і ТОВ "Арена-сіті" (1%). Кінцевим бенефіціаром товариства також вказано Миколу Ковальчука.

Зареєстрований капітал ТОВ "КАН" становить 220 тис. грн.

Виручка "КАН" в 2018 році скоротилася на 6,4% - до 34,09 млн грн, а чистий збиток склав 6,82 млн грн проти 42,84 млн грн чистого прибутку роком раніше. Обсяг основних коштів компанії на кінець 2018 року складав 419,4 млн грн.

Група "ТАС" заснована в 1998 році. Має активи у фінансовому та промисловому секторах, сільському господарстві, нерухомості, фармацевтиці та венчурних проєктах. У фінансовий сектор групи входять ТАСкомбанк, Універсал банк, ВіЕс банк, дві страхові компанії, низка інших організацій. Засновником і основним акціонером групи є Сергій Тігіпко.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Економіка»
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Державна податкова служба успішно виконує своє головне завдання – наповнення бюджету. 

18:43, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Державна податкова служба співпрацюватиме з правоохоронними та антикорупційними органами, аби остаточно викорінити будь-які корупційні прояви у ДПС. 

18:00, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Філія "Центр забезпечення виробництва" АТ "Українська залізниця" 3 січня за результатами тендерів замовила АТ "Завод Екватор" кондиціонери для пасажирських вагонів на загальну суму 28,43 млн грн. 

13:25, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Верховна Рада у п'ятницю, 17 січня, підтримала у другому читанні два важливі законопроєкти, які удосконалюють процедури адміністрування податків та зборів, – № 1209-1 (256 голосів "за") та № 1210 (283 голоси "за"). 

12:11, Вчора

Гончарук: звіт про діяльність уряду буде представлено на початку лютого

17 січня 2020, 22:55
8
последние новости в Украине останні новини в Україні

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук пообіцяв до 4 лютого підготувати звіт про діяльність Кабінету міністрів.

Про це повідомила пресслужба Офісу президента України.

17 січня, прем'єр-міністр України Олексій Гончарук під час зустрічі з Президентом Володимиром Зеленським пообіцяв до 4 лютого підготувати звіт про діяльність Кабінету міністрів.

За словами Гончарука, до 4 лютого він підготує проміжний звіт про діяльність уряду, а також презентує парламенту концепцію посиленого Кабміну та його часткового організаційного переформатування.

Нагадаємо, вранці прем'єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив про своє рішення піти у відставку.

Пізніше стало відомо, що Зеленський не прийняв відставку Гончарука.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Суспільство»
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

На засіданні, яке очолив президент України Володимир Зеленський, розглянули Стратегію "Безпека людини – безпека країни".

22:04, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

З канатної дороги вдалося зняти 11 людей, ще орієнтовно 14 туристів наразі потребують допомоги.

20:33, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Столична поліція закрила приватний заклад, який працював без документів і з порушенням правил гігієни та пожежної безпеки.

19:06, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

17 січня під час засідання Печерського районного суду щодо зміни запобіжного заходу Яні Дугарь, волонтерка Маруся Звіробій заявила, що не вважає погрозами телефонну розмову, де згадується її прізвище.   

16:28, Вчора