Державна виконавча служба повідомила про роботу в I півріччі 2019 року

13 серпня 2019, 18:09
5
последние новости в Украине останні новини в Україні

Державна виконавча служба Міністерства юстиції України повідомила про свою роботу у 2019 році. За цей час стягнення по виконавчим документам склало 7,8 млн грн.

У першому півріччі 2019 року органам державної виконавчої служби Мін’юсту вдалося досягти суттєвих результатів по основних показниках роботи. Зокрема, зріс показник фактичного виконання судових рішень, повідомляє прес служба відомства.

«Упродовж звітного періоду, державні виконавці фактично виконали 544 тис. виконавчих документів, що становить 47,9%, на суму 7,8 млн грн. При цьому всього стягнуто 10,9 млн грн. Загалом, кількість фактично виконаних документів збільшилася на 23,3% у порівнянні з аналогічним періодом 2018 року», - зазначила заступник Міністра з питань виконавчої служби Світлана Глущенко.

Одними з головних пріоритетів роботи Міністерства юстиції України є забезпечення належного виконання рішень про стягнення аліментів та заробітної плати.

«Водночас з державними виконавцями Мін’юсту, успішні результати демонструють приватні виконавці. Так, у І півріччі на виконанні у приватних виконавців перебувало 58 453 виконавчих документи на суму 33,1 млн грн. За цей час їм вдалося виконати 3 416 виконавчих документів на суму 1,1 млн грн», - зауважила Світлана Глущенко.

Заступник Міністра повідомила, що завдяки дії законів на користь дітей стягнуто 3,9 млрд грн, що на 1,4 млрд грн або 55,8% більше ніж за аналогічний період 2018 року.

Поряд з активною кампанією по стягненню заборгованості з виплати аліментів Мін’юст приділяє велику увагу питанню ліквідації заборгованостей з виплати заробітної плати та інших виплат, пов’язаних з трудовими правовідносинами. Так, з початку 2019 року органами ДВС стягнуто 298,8 млн грн. При цьому заборгованість повністю погашена відносно понад 36 тис. працівників.

«Наступний крок – це вдосконалення взаємодії органів державної виконавчої служби з Державною фіскальною службою України та Національною поліцією України щодо розширення переліку інформації, яку можуть отримати виконавці; вдосконалити доступ виконавців до реєстрів та баз даних; автоматизувати процес документообігу, перевірки майнового стану боржника, арешту майна та коштів боржника»,- наголосила Світлана Глущенко.

Загалом, з початку запровадження кампанії по ліквідації заборгованості по заробітній платні стягнуто 664,8 млн грн на користь 74,1 тис. працівників.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Економіка»
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Серйозне інфекційне захворювання Африканська чума свиней була зафіксована Держпродспоживслужбою у Львівській області в селі Кавське Стрийського району.

07:53, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Команда Президента готує три рішення, які мають сумарно призвести до пониження вартості електроенергії для промисловості на 20%

21:17, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Столичні податківці знайшли та посприяли отриманню запобіжного заходу підозрюваному, який перестав з’являтися на виклики до органу досудового розслідування після того, як податківці викрили його по ряду особливо тяжких злочинів.

19:42, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Оператор газотранспортної системи компанія "Укртрансгаз" і молдавсько-російський оператор газотранспортної системи компанія "Молдовагаз" мають намір запустити новий маршрут для імпорту газу з Румунії

19:14, Вчора

Президент США показав у мережі "Вежу Трампа", побудовану на території Гренландії

20 серпня 2019, 08:52
9
последние новости в Украине останні новини в Україні

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трампа "відреагував" на суперечки навколо обговорення в Білому домі можливості придбати Гренландію.

Президент США Дональд Трамп опублікував у своєму твіттері "фотожабу" із зображенням хмарочоса Trump Tower на тлі одноповерхових будинків на узбережжі Гренландії.


"Я обіцяю не робити цього в Гренландії!",- свідчить напис до фото.

Таким чином американський президент відреагував на повідомлення про можливу покупку Сполученими Штатами найбільшого у світі острова, що є автономною територією Данії.

Про те, що Трамп обговорював таку ідею зі своїми радниками повідомляла газета The Wall Street Journal.

Трамп потім підтвердив, що придбання Гренландії "стратегічно цікаве", але не є пріоритетним питанням для США.

Влада Гренландії і Данії вже заявила, що острів не продається.

 

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Новини світу»
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

Президент Франції Емануель Макрон заявив, що зустріч в "нормандському форматі" може відбудуться найближчим часом.

18:57, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

На фабриці, що виробляє техніку, поблизу польського міста Вроцлав смертельно травмувався 28-річний українець. 

18:13, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

Міністерство оборони Росії повідомляє, що в понеділок на Чорноморському флоті стартували спільні командно-штабні тренування.

15:50, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

Facebook має намір відкрити у Великій Британії мережу тимчасових кафе "Facebook Cafe", де відвідувачів вчитимуть, як налаштовувати конфіденційність персональної сторінки.

15:17, Вчора