Гончарук: в Україні дали "зелене світло" для іноземних інвесторів

Автор:
45
последние новости в Украине останні новини в Україні

Сьогодні, 24 жовтня, прем'єр-міністра України Олексій Гончарук прокоментував національний успіх у подоланні семи позицій рейтингу Doing Business-2020.

Про це Гончарук повідомив у Facebook.


Згідно з даними, опублікованими даними Світового банку, Україна посіла 64-е місце в рейтингу інвестиційної привабливості серед 190 країн.

"Друзі, чудові новини! Україна піднялася одразу на 7 пунктів у рейтингу Doing Business-2020 та посіла 64 місце серед 190 країн. Що це означає? Це позитивний сигнал для українських підприємців та “зелене світло” для іноземних інвесторів", - пише Гончарук у своїй публікації в четвер, 24 жовтня.

Прем'єр відзначив досягнення України, які країна продемонструвала за 2019 рік.

За словами Гончарука, Україна піднялася на 27 пунктів у захисті міноритарних акціонерів, завдяки відкриттю інформації про кінцевих вигодонабувачів і компонентою.

Також прем'єр відзначив позитив у процесі отримання дозволу на будівництво.

"Це +10 пунктів за рахунок усунення вимог до найму незалежного проєктанта та інженера технагляду та запровадивши подання повідомлень онлайн, а також зменшила вартість дозволів на будівництво в межах Києва.", - заявив прем'єр.

Олексій Гончарук вважає, що при збереженні темпів успішних реформ, Україна зможе стати сприятливим майданчиком для отримання інвестицій вже найближчим часом.

Раніше повідомлялося, що Олексій Гончарука напередодні провів робочу зустріч з представниками Асоціації міст України, в ході якої порушувалися питання, що найбільш пріоритетні для життєдіяльності українських міст.

Як відомо, під час наради присутні обговорили питання початку та проходження опалювального сезону, залучення іноземних інвестицій у регіони та розподілу субвенцій.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Економіка»
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Виборці дізналися, скільки заробляє сім’я президента Володимира Зеленського. Чиновник вказав відповідні дані за день до закінчення терміну подачі декларацій.

19:08, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Міжнародний валютний фонд (МВФ) надасть Україні черговий транш за виконання певних умов. У проекті меморандуму, прийнятому Кабміном, нібито вказані забов’язання влади підвищити тарифи на опалення.

17:25, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Бізнесмен і меценат Павло Фукс прокоментував відкриття туристичного сезону-2020 у європейських країнах. Пандемія коронавірусної інфекції COVID-19 вплинула на галузь, але держави Європи готуються поновити роботу готелів та закладів відпочинку. Інтенсивність розвитку туризму залежатиме й від запуску авіасполучення. Влада держав та місцевий бізнес вже готуються до запровадження рішення, які допоможуть ефективно вплинути на роботу у сфері туризму. У матеріалі підприємець поділився роздумами щодо конкретних дат поновлення літнього сезону відпусток.

14:32, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Ігор Петрашко, новий керівник міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, назвав перелік важливих проблем. Уряд зіштовхнувся із масштабними труднощами.

13:26, Вчора

Допити Порошенка: Венедиктова не виключає застосування примусових заходів щодо п’ятого президента (Відео)

Автор:
40
последние новости в Украине останні новини в Україні

Ірина Венедиктова висловилася щодо примусового доправлення екс-президента Петра Порошенка на допити. Генеральна прокурора України вважає, що політик продовжує ігнорувати виклики до Державного бюро розслідувань (ДБР).

У випадку затягування процесу буде виноситися питання про його примусовий привід. Про це чиновниця повідомила 30 травня в інтерв’ю «Україна 24». Відповідне відео опубліковано на YouTube.

Венедиктова вважає, що ігнорування буде мати наслідки. За її словами, представники ДБР та прокурори рухаються у справі «виключно в законі». 

Підписання підозр щодо інших справ Порошенка відбудеться, коли для цього будуть законні підстави. Наразі співробітники правоохоронних органів повинні провести деякі процесуальні дії.

Суспільство продовжує обговорювати дії правоохоронців. Закордонні політики заговорили про переслідування опозиції в Україні та підконтрольність правоохоронних органів діючій владі. 

Раніше ASPI news опублікувало коментар Ірини Венедиктової щодо свого звернення до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП). Також стало відомо, чому Іриною Венедиктовою інформацію щодо «плівок Деркача» було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР) вночі. 

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Політика»
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Володимир Зеленський та його родина реалізували права всіх 12 підприємств в Україні родині Сергія Шефіра. Президент України продав акції Green Family і 4 торгових марок в Росії.

20:12, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Депутат Григорій Суркіс подав декларацію за 2019 рік. Він вказав низку об'єктів нерухомого майна та елітний автопарк.

19:39, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Хатія Деканоїдзе, колишня голова Національної поліції України, відреагувала на інформацію щодо можливої роботи на митниці. Планів отримати посаду у неї не було.

17:54, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Дмитро Разумков отримав соціальну допомогу від держави та володіє особняком на Київщині. Декларацію спікера Верховної Ради за 2019 рік обговорюють українці.

16:41, Вчора