Гончарук: в Україні дали "зелене світло" для іноземних інвесторів

24 жовтня 2019, 09:38
43
последние новости в Украине останні новини в Україні

Сьогодні, 24 жовтня, прем'єр-міністра України Олексій Гончарук прокоментував національний успіх у подоланні семи позицій рейтингу Doing Business-2020.

Про це Гончарук повідомив у Facebook.


Згідно з даними, опублікованими даними Світового банку, Україна посіла 64-е місце в рейтингу інвестиційної привабливості серед 190 країн.

"Друзі, чудові новини! Україна піднялася одразу на 7 пунктів у рейтингу Doing Business-2020 та посіла 64 місце серед 190 країн. Що це означає? Це позитивний сигнал для українських підприємців та “зелене світло” для іноземних інвесторів", - пише Гончарук у своїй публікації в четвер, 24 жовтня.

Прем'єр відзначив досягнення України, які країна продемонструвала за 2019 рік.

За словами Гончарука, Україна піднялася на 27 пунктів у захисті міноритарних акціонерів, завдяки відкриттю інформації про кінцевих вигодонабувачів і компонентою.

Також прем'єр відзначив позитив у процесі отримання дозволу на будівництво.

"Це +10 пунктів за рахунок усунення вимог до найму незалежного проєктанта та інженера технагляду та запровадивши подання повідомлень онлайн, а також зменшила вартість дозволів на будівництво в межах Києва.", - заявив прем'єр.

Олексій Гончарук вважає, що при збереженні темпів успішних реформ, Україна зможе стати сприятливим майданчиком для отримання інвестицій вже найближчим часом.

Раніше повідомлялося, що Олексій Гончарука напередодні провів робочу зустріч з представниками Асоціації міст України, в ході якої порушувалися питання, що найбільш пріоритетні для життєдіяльності українських міст.

Як відомо, під час наради присутні обговорили питання початку та проходження опалювального сезону, залучення іноземних інвестицій у регіони та розподілу субвенцій.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Економіка»
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Сьогодні, 14 листопада, в Україні розпочала свою роботу місія Міжнародного валютного фонду (МВФ).

13:28, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Сьогодні, 14 листопада, голова ДПС Сергій Верланов заявив, що за 10 місяців загальні надходження до бюджетів і фондів зросли на 17,9% порівняно з аналогічним періодом торік.

12:26, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Сьогодні, 14 листопада, стало відомо, що у бюджет-2020 закладено близько 12 млрд грн надходжень від приватизації.

12:06, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Сьогодні, 14 листопада, очільник Державної митної служби Максим Нефьодов розповів про махінації на Одеській митниці.

11:05, Сьогодні

Депутат Слуги народу звинувачує керівництво партії в переслідуванні за відмову підтримати продаж землі

14 листопада 2019, 13:44
27
последние новости в Украине останні новини в Україні

Народна депутатка Ганна Скороход з парламентської трибуни попросила у президента Володимира Зеленського захисту від переслідувань за непокору партійному керівництву, передає кореспондент ASPI.

"Мого чоловіка незаконно затримали. Причиною стали мої голосування в залі, відстоювання держвласності, а також червона кнопка проти відкриття ринку землі, - заявила Скороход. - Коли ми йшли з командою і відстоювали президента на виборах, ніхто не думав, що потім нас будуть ламати через коліно і діяти такими методами".

За словами народної депутатки, її чоловік був затриманий співробітниками Печерського районного відділу Національної поліції на підставі запиту Росії на його екстрадицію від 2017 року. Скороход стверджує, що до голосування проти відкриття ринку землі 13 листопада питання екстрадиції її чоловіка українські правоохоронні органи не розглядали.

"За відомостями, які мені дали адвокати, з Офісу президента була чітка вказівка   замгенпрокурора Каська, який дав наказ заступнику начальника поліції організувати затримання мого чоловіка, щоб я закрила рот", - заявила журналістам Скороход, залишаючи засідання Верховної Ради.

Народна депутатка стверджує, що перед голосуванням за ринок землі фракція "Слуга народу" отримала вказівку ухвалити закон.

"Я проголосувала проти ринку землі. Нам говорили, що потрібно проголосувати, і між першим і другим читанням все виправимо. Я в це не вірю", - заявила Скороход.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Політика»
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Сьогодні, 14 листопада, стало відомо, що міністр оборони України Андрій Загороднюк висловився щодо відносин України і Росії.

13:08, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Сьогодні, 14 листопада, міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель розповів, коли шахтарі отримають зарплати

12:43, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Ринок землі в Україні може розгортатися за двома сценаріями: за першим землю зможуть купувати тільки українці, за другим - все залежить від рішення народу на всеукраїнському референдумі.

12:16, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Сьогодні, 14 листопада, в парламенті України народні депутати схвалили відстрочку передачі акцизу з палива в Дорожній фонд.

11:55, Сьогодні