26 квітня Андрій Єрмак повідомив у соцмережах про лібералізацію деяких процедур. Це допоможе інвесторам.
Світ переживає рекордну інфляцію, акції ще недавно перспективних компаній втрачають ціну, виникає питання про раціональність інвестування коштів. Серед активів, що традиційно виграють від інфляції, що росте, можна відзначити золото, колекційні годинники, вінтажні автомобілі, витвори мистецтва або вишукані вина.
Світова економіка в 2021 році поступово оговталася від пандемічного шоку, і крім пандемії, світова спільнота, як і раніше, серйозно стурбована зміною клімату. Все більший вплив на економіку та інвестиції починають всесвітні кліматичні ініціативи та повсюдне впровадження стандартів ESG (відповідального інвестування).
Легендарний інвестор Уоррен Баффет неодноразово засуджував золото як об'єкт інвестицій. Але аналіз графіків цін на золото та акцій корпорації Баффета Berkshire Hathaway за останні 20 років показав, що графіки виглядають абсолютно однаково, з прибутковістю +548%.
Лідер Російської Федерації Володимир Путін поки що не впевнений, чи скористається він своїм правом балотуватися на президентських виборах. Утім, лише можливість його переобрання начебто стабілізує ситуацію в країні.
Мер української столиці Віталій Кличко прокоментував проведення Інвестиційного форуму Києва. Захід буде присвячений смарт-розвитку Київщини та креативної трансформації.
Креативна трансформація столиці стане топ-темою Інвестиційного форуму міста Києва-2021. Про це повідомили в Департаменті економіки та інвестицій КМДА, який є організатором заходу.
Приватбанк виявив фейковий сайт, який має ознаки шахрайської схеми. Сайт незаконно використовує дизайн і логотип ПБ і зареєстрований невідомими особами в США.
У минулому народний депутат, глава Cascade Investment Fund Віталій Хомутиннік повністю занурився у бізнес. З 2019 року він освоює венчурні інвестиції – розмір кожної становить до $10–15 млн – і планує нарощувати активність в цьому напрямку.
У минулому народний депутат, глава Cascade Investment Fund Віталій Хомутиннік повністю занурився у бізнес. З 2019 року він освоює венчурні інвестиції – розмір кожної становить до $10–15 млн – і планує нарощувати активність в цьому напрямку.
Державна митна служба України потребує оновлення інфраструктури для ефективнішого контролю в тіньовому секторі економіки. На ці цілі необхідно від 5 до 10 мільярдів гривень державних інвестицій, водночас держбюджет на 2021 рік передбачає на ці цілі 465 мільйонів гривень, повідомив глава відомства Павло Рябікін.
Законопроєкт про податкові пільги для інвесторів ухвалив Україні. У парламенті розглянули відповідні норми.
У середу, 20 січня, Кабінет міністрів підтримав законопроєкт про довгострокові зобов'язання в рамках здійснення державно-приватного партнерства. Зокрема йдеться про залучення приватних інвесторів на ринок українських автодоріг.
8 жовтня вперше в онлайн-форматі відбувся Kyiv Smart City Forum 2020, на якому експерти та власники бізнесу обговорювали готовність міст і громадян до кризових ситуацій, говорили про автоматизацію процесів та технологій, які допомагають почуватися безпечно і захищено. Український ІТ-фахівець, державний та громадський діяч Юрій Назаров повідомив, як розвиваються міста під час світової урбанізації, та що слід очікувати Україні в майбутньому.
22 вересня в інформагентстві "Інтерфакс" відбулася пресконференція "Україна: які інвестиційні проєкти повернуть Україну в поле зору іноземних інвесторів?". Учасники події обговорювали інвестиційний потенціал нашої країни та можливість залучення закордонних інвесторів.
Кіпрське видання Politis опублікувало список з 34 осіб, більшість з яких українці і росіяни, які отримали "золоті паспорта" Кіпру. Паспорти були отримані завдяки інвестиційній діяльності.
Президент Володимир Зеленський запустив англомовну кампанію по залученню інвестицій в Україну. В Офісі президента вважають, що "особливо важливо залучити єврейських інвесторів" через історичні зв'язки.
У 29 річницю Незалежності України президент Володимир Зеленський звернувся до зарубіжних партнерів, зазначивши цінність родючих українських земель і ще низку факторів, привабливих для інвесторів. Ролик був записаний англійською мовою і опублікований Офісом президента.
Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль вважає, що українські облігації внутрішньої позики інвестори будуть купувати з колишнім ентузіазмом, незважаючи на зниження облікової ставки за рік майже в 2 рази. На сьогодні план залучення коштів на внутрішньому ринку через ОВДП виконаний вже на 70%.
Стратегія розвитку Донбасу розробляється фахівцями в уряді. Експерти планують представити план щодо відновлення економічного потенціалу східних областей країни.