Розвиток малого та середнього бізнесу в Україні: ЄС та ЄБРР заявляють про підтримку

Автор:
4
последние новости в Украине останні новини в Україні

Сьогодні, 4 листопада, стало відомо, що представники малого та середнього бізнесу можуть отримати гранти для розвитку від Європейського Союзу в рамках ініціативи EU4Business, яку в Україні частково імплементує Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Відповідні програми для українських підприємців презентував представник ЄБРР Тимур Халілов на інвестиційному форумі RE:think. Invest in Ukraine в Маріуполі.

За словами Халілова, суть програм полягає в тому, що ЄБРР допомагає вже наявному бізнесу проаналізувати свою діяльність, і там, де можна, її поліпшити.

На поліпшення свого бізнесу підприємці можуть отримати грант у розмірі від 75 до 90% від вартості проєкту, залежно від того, хто виступить консультантом компанії.

"Для роботи над проєктом ми залучаємо консультанта, який допоможе трансформувати бізнес. Це може бути український консультант або міжнародний експерт-практик, що має підтверджений досвід не менше 15 років роботи на аналогічному ринку. У проєктах, де консультант - представник закордонної компанії, сума грантових виплат сягає 90%", - пояснив Халілов принцип виділення коштів.

ЄБРР пропонує кредитування для українського бізнесу. За словами аналітика, завдяки грантовій підтримці ЄББР малому і середньому бізнесу на консалтингові проєкти з 2010 року вже реалізовано понад 1000 проєктів. Як приклад він навів мережу магазинів Му Play. До початку роботи з ЄБРР вона мала іншу назву і працювала по всій країні. Однак консультанти порадили мережі провести повний ребрендинг – компанія змінила назву, зовнішній вигляд та модель позиціонування. Також для неї було розроблено нову стратегію розвитку.

"Як результат, за рік після завершення проєкту компанія на 17% збільшила обіг, та на 14% - кількість персоналу. Це доволі великі відсотки як для компанії, яка не є стартапом. Такому поштовху у розвитку сприяло саме залучення коректних інструментів для роботи", - наголосив Халілов.

18 жовтня Міністерство фінансів України повідомило про рекордні інвестиції, які надійшли від ЄБРР

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Економіка»
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Попри те, що попит на зерно в харчовій промисловості знизився, борошно та інші продукти на основі зерна швидко зникають з продуктових полиць по всьому світу, оскільки споживачі запасаються недорогими продуктами на випадок, якщо пандемія триватиме довго. Як результат, загальний попит на пшеницю зріс протягом кількох перших тижнів пандемії. В той час, як криза 2008-2009 років вдвічі більше обвалила ринок за такий же термін. 

17:30, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Ряд мереж АЗС в Україні з 3 по 6 квітня знизили ціни на автомобільний газ на 10-50 копійок за літр.

15:34, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

У компанії Wizz Air заявили, що ліквідність компанії дозволить їм перебувати в режимі стенд-бай не менше 18 місяців. Про це стало відомо з інтерв'ю Bloomberg глави лоукоста Йожеф Вараді, пише Аvianews.com.

08:33, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Власники теплиць в Україні опинилися на межі банкрутства. Через карантин їхня продукція тоннами псується.

5 квітня, 12:37

Брифінг заступника міністра охорони здоров'я Віктора Ляшко про ситуацію в Україні з COVID-19 (Наживо)

Автор:
177
последние новости в Украине останні новини в Україні

Сьогодні, 7 квітня, відбудеться онлайн-брифінг щодо заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції. Про це повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров'я України, зазначаючи, що про поточні обставини в країні щодо поширення коронавірусної інфекції повідомить заступник Міністра охорони здоров'я України Віктор Ляшко.

Раніше повідомлялося, що Київ закупив 400 відеокамер, які здатні дистанційно виявляти людей з підвищеною температурою і розпізнавати їхні обличчя. У тендерній документації обладнання називається "система дистанційного вимірювання температури тіла". До кінця квітня ТОВ "Інтевро" має встановити в місті 400 тепловізійних купольних IP-камер Hikvision DS-2td1217b-6/pa. Камери, встановлені в громадських місцях, можливо, будуть виявляти людей з підвищеною температурою тіла. У камер є функція розпізнавання обличчя. Загальна сума тендеру-64951000 грн, а вартість однієї камери - 125 066 тис.грн.

Також, директор Департаменту охорони здоров'я Київської міської адміністрації Валентина Гінзбург, 6 квітня надала відповіді на запитання кореспондента ASPI news про те, яким чином проявляють і лікують хворих коронавірусом. Вікторія розповіла, що треба робити, коли відчули прояви захворювання, як і кому роблять тестування в першу чергу, чи захищають маски здорових людей і чи є сенс купувати препарати, рекомендовані для лікування вірусу протоколами МОЗ.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Здоров'я»
последние новости в Украине останні новини в Україні Здоров'я

У Києві вже було здійснено 218 виїздів мобільних бригад для діагностування коронавірусу. 37 випадків підтвердились.

18:40, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Здоров'я

Валентина Гінзбург, директор Департаменту охорони здоров’я Київської міської адміністрації, 6 квітня дає відповіді на запитання кореспондентки ASPI news про те, яким чином виявляють та лікують хворих на коронавірус.

14:58, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Здоров'я

Індія припинила виробництво діючих речовин для низки ліків і заборонила експорт гідроксихлорохіну. У Польщі прогнозують дефіцит цих ліків з кінця травня.

11:54, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Здоров'я

Головний санітарний лікар, Заступник Міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко дає онлайн-брифінг про поточну епідемічну ситуацію в Україні з поширенням збудника Sars-Cov-2.

09:20, Вчора