У Кабміні вжили заходів щодо високих заробітних плат в НАК "Нафтогаз України" та інших топ-чиновників України

5 лютого 2020, 10:15
1575
последние новости в Украине останні новини в Україні

Високі зарплати топ-менеджерів України стали приводом для ухвалення рішення урядом щодо впорядкування виплат зарплат керівникам міністерств.

Про це заявив прем'єр-міністр України Олексій Гончарук у Телеграм-каналі в середу, 5 лютого.

"Справедливо буде прив'язати зарплати міністрів, заступників міністрів і інших чиновників до середньої зарплати по країні. Тобто якщо у всіх зарплата зменшуватиметься, то у чиновників теж", - повідомляється в публікації прем'єра.

Також Гончарук підкреслив, що розмір заробітної плати міністрів і їх заступників буде встановлено   в діапазоні від трьох до п'яти середніх заробітних плат.

"Переконаний, що потрібно припиняти виплати по 200-400% премій - тепер максимальна премія буде не більше, ніж один оклад. Більш того, вся інформація про зарплати керівництва Кабінету Міністрів буде публічною і оприлюднюватиметься щомісячно", - пише Гончарук.

Крім того, прем'єр-міністр повідомив, що наглядова рада НАК "Нафтогаз України" незабаром отримає звернення уряду України, в якому буде міститися прохання "утриматися від виплат великих премій керівництву цієї компанії і розглянути питання про їх перегляд у бік зменшення".

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що високі зарплати міністрів є невід'ємною складовою подолання корупції у владі.

"Багато років в Україні чиновники офіційно отримували по кілька тисяч гривень, а за тіньовими схемами крали десятки і сотні мільйонів доларів або отримували зарплати в конвертах. Їм не потрібна була офіційна висока зарплата, тому що вони, офіційно прибідняючись, за лаштунками грабували країну і людей . Українців просто обманювали. Ми припинили порочну практику тіньових схем і відкатів в уряді", - написав Гончарук.

За його словами, в уряді не буде корупціонерів і схем. Високі зарплати міністрів допоможуть подолати корупційну практику у владі.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Економіка»
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Ринок відіграє чергове невдале розміщення Мінфіном ОВДП на аукціоні.

13:52, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Поліція здійснює досудове розслідування в кримінальному провадженні щодо співробітниці Райффайзен банку.

13:30, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні визначив 8 основних напрямків, куди у 2020 році будуть спрямовані 4 млрд грн державної підтримки за програмою "Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників".

12:27, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Одеська митниця продасть на аукціонах 9 тонн одягу секонд-хенд та трактор для сільськогосподарських робіт.

12:05, Сьогодні

Зеленський ініціює аудит медреформи

19 лютого 2020, 15:21
3
последние новости в Украине останні новини в Україні

Володимир Зеленський хоче долучити досвідчених лікарів України до аналізу першого етапу медичної реформи.

Про це повідомляє Офіс президента.

Президент України Володимир Зеленський ініціює створення колегії за участі досвідчених лікарів країни, які до 1 березня проаналізують перебіг медичної реформи. З квітня розпочнеться другий етап реформування галузі.

"Вчора ми поставили таке завдання: на цьому тижні зберемо колегію. Я хочу, щоб вони надали всі висновки щодо частини реформи, яка була, і частини, яка буде. Щоб у нас, у лікарів та звичайних людей не було в майбутньому жодних сюрпризів", – зазначив Володимир Зеленський під час спілкування зі ЗМІ в Борисполі Київської області.

Зеленський заявив, що колегія має оперативно проаналізувати перебіг медичної реформи.

"Це будуть дуже відомі лікарі, які просто хочуть побачити всю цю реформу, дати її аналіз і сказати: туди ми йдемо всією країною чи не туди, і що треба зробити, щоб у нас була нормальна зарплата, медицина та нормальні умови", – наголосив президент.

Зеленський підкреслив, що фахівці мають проінформувати суспільство про результати реформи.

"Я дуже хочу, щоб цей аналіз був до 1 березня. Тому що з квітня починається запуск другої частини (медичної реформи. – Ред.)", – резюмував Зеленський.

Раніше повідомлялося, що медична реформа в Україні торкнулася і перетворення, які відбулися в структурі роботи медичних служб, які виїжджають до пацієнтів на невідкладні стани.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Політика»
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Запроваджується безвізовий режим із Гренадою. 

11:46, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Спільне патрулювання кордону на Донбасі має проходити для того, щоб вибори відбулись за українським законом.

10:44, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Поліція Тернопільської області почала з'ясування обставин, за яких 17 дітей отримали харчові отруєння.

10:25, Сьогодні