В Україні 10 областей готові до подачі тепла в житлові будинки

16 жовтня 2019, 12:32
6
последние новости в Украине останні новини в Україні

Сьогодні, 16 жовтня, в Міністерстві розвитку громад і територій повідомили, що Київ і 21 область почали підключення систем опалення об'єктів соціальної сфери.

Повідомляється, що в 10 областях вже стартувало підключення систем опалення житлових будинків.

Станом на 16 жовтня розпочато підключення до опалення житлових будинків в Харківській (2,8%), Донецькій (1,0%) і Вінницькій (5,0%) областях. Триває підключення до опалення житлового фонду в Сумській (11,4%) і Рівненській (16,3%) областях.

У порівнянні з 15 жовтня не змінюється частка підключених до опалення житлових будинків у Київській (4,1%), Житомирській (23,6%), Дніпропетровській (8,0%), Івано-Франківській (45,6%) і Хмельницькій ( 4,9%) областях. У Волинській області подача тепла в житловий фонд припинена. Почалося підключення систем опалення соціальних об'єктів в Донецькій (5,3%) і Харківській (19,5%) областях.

Частка підключення систем опалення об'єктів соціальної сфери знизилася у Львівській (0,2% в порівнянні з 0,6% на 15 жовтня), Черкаській (30,0% в порівнянні з 44,5%) і Запорізькій (2,5% в порівнянні з 4,3%) областях. Триває підключення до опалення об'єктів соціальної сфери в Івано-Франківській (46,9%), Кіровоградській (20,3%), Сумській (74,5%), Полтавській (39,5%), Дніпропетровській (13,1%), Рівненській (29,2%), Хмельницькій (12,7%), Волинській (3,2%), Київській (21,3%), Вінницькій (4,5%), Миколаївській (12,6%), Закарпатській ( 23,7%), Луганській (34,9%) областях.

Раніше повідомлялося, що прем'єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив про можливе запізнення в підключенні опалення в двох містах України. Прем'єр заявив, що такий прогноз пов'язаний з ситуацією, яку створили приватні комунальні структури, що обслуговують два проблемних міста.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Економіка»
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Сьогодні, 18 листопада, повідомляється, що через нелегальний видобуток вугілля у промислових масштабах, який блокувала Служба безпеки України в Донецькій області, збитки держави становлять понад 8 мільйонів гривень.

17:28, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Сьогодні, 18 листопада, пресслужба Державної податкової служби України розповіла про зустріч Сергія Верланова із керівництвом ДПА  КНР. 

15:01, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Сьогодні, 18 листопада, в Міністерстві цифрової трансформації повідомили про внесення до Верховної Ради законодавчого документа, суть якого полягає в легалізації в Україні віртуальної валюти.

14:40, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Сьогодні, 18 листопада, Національний Банк України повідомив про свою пропозицію, що зачіпає методи розрахунку з покупцем, що оплачують послугу або товар банківською картою, при необхідності отримувати готівку з кас підприємств торгівлі.

14:18, Сьогодні

Стало відомо, яка кількість дітей у світі перебувають у місцях позбавлення волі

18 листопада 2019, 19:02
54
последние новости в Украине останні новини в Україні

Сьогодні, 18 листопада, повідомляється, що близько 7 млн неповнолітніх перебувають у місцях позбавлення волі по всьому світу.

Такі дані повідомив в понеділок незалежний експерт ООН Манфред Новак, що працює над доповіддю, яка присвячена дітям, позбавленим волі. 

За його даними, 330 000 дітей знаходяться у таборах для мігрантів.

Новак уточнив, що лідером за часткою дітей, які перебувають у місцях позбавлення волі, є США — тут цей рівень становить 60 осіб на 100 тис. неповнолітніх, у першу чергу, через величезне число дітей, які знаходяться у центрах для мігрантів. Для порівняння, в Західній Європі цей рівень дорівнює 5 осіб на 100 тис., а в Канаді - 10-15 осіб на 100 тис. 

Після США за кількістю неповнолітніх в місцях позбавлення волі слідують Болівія, Ботсвана і Шрі-Ланка.

"США — одна з країн з найбільшою кількістю: понад 100 тис. дітей перебувають у центрах утримання мігрантів... Звичайно, відділення дітей від батьків, як це робить адміністрація Трампа, у тому числі маленьких дітей на кордоні між Мексикою та США, заборонено Конвенцією про права дитини", — цитують Новака світові ЗМІ.

Адміністрацію Дональда Трампа неодноразово критикували за дії щодо мігрантів, в тому числі і за утримання дітей-мігрантів у непридатних для життя умовах.

3 листопада в Організації Об'єднаних Націй заявили про більш ніж 3,3 тис. убитих мирних громадян у війні на Донбасі, поранених до 9 тис.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Новини світу»
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

Сьогодні, 18 листопада, президенти Росії і Франції Володимир Путін і Емманюель Макрон обговорили по телефону ситуацію в Україні та підготовку до саміту в "нормандському форматі", який запланований на 9 грудня в Парижі.

17:53, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

Сьогодні, 18 листопада, поліцейські почали розблокування входів у будівлю парламенту в Тбілісі. Вони намагаються відтіснити протестувальників, що спровокувало тисняву.

16:10, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

Сьогодні, 18 листопада, стало відомо, що в російської компанії очікують позиції української сторони щодо готовності напряму купувати російський газ з 2020 року.

15:47, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

Сьогодні, 18 листопада, прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков підтвердив участь російського лідера в нормандському саміті.

13:44, Сьогодні