Ветерани АТО вимагають звільнення глави ДПС Сергія Верланова

Автор:
382
последние новости в Украине останні новини в Україні

Сьогодні, 27 лютого 2020 року, представники ГО Всеукраїнський рух інвалідів та ветеранів АТО, а саме демобілізовані учасники війни на Сході України, прийшли до Державної податкової служби України (ДПС), щоб задати кілька "наболілих" питань голові цього відомства Сергію Верланову.

Суть кричущих проблем, з якими ветерани прийшли в ДПС, розповів ветеран АТО, учасник Всеукраїнського руху інвалідів та ветеранів АТО, Михайло Сліпченко. 

За його словами, він з побратимами організував підприємство по сушці і переробці зернових культур, а саме ТОВ "СВ Трейд Ойл", яке зареєстровано в Київській області. Підприємство навіть не почало працювати, а податківці його заблокували, додавши до бази ризикових. Це при тому, що у нього в наявності складські приміщення, офіс , обладнання, землі в оренді. В чому ризикованість діяльності підприємства, його працівники не розуміють, і найголовніше – не можуть реалізувати оброблені зернові культури. Звичайно, вони прийшли до ДПС не просити милостиню у чиновників, а вимагати законного права працювати, забезпечувати свої сім’ї та сім’ї побратимів, які загинули на фронті. 

– Не для того ми захищали нашу державу на фронті, щоб сьогодні давати хабарі високопоставленим персонам, а для того, щоб розвиватися, піднімати малий і середній бізнес України, – підкреслив Михайло Сліпченко

За словами ветерана, активісти, які прийшли в ДПС, представляють не тільки ветеранську організацію, вони говорять від імені всіх підприємців, яких "заганяють в корупційну складову", фактично вимагаючи хабарів за вирішення проблем, які створюють чиновники.  

Сергій Верланов не захотів зустрічатись з ветеранами.

Зі свого боку, представники Всеукраїнського руху інвалідів та ветеранів АТО повідомили: якщо Сергій Верланов не вийде з ними на діалог, вони будуть змушені знову перекривати дороги і палити шини. Вони не розуміють, чому тепер, коли немає і згадки про "злочинну" владу Януковича, потрібно вдаватись до таких заходів; чому чиновники не хочуть жити по закону. 

–  Якщо і далі нашій законній діяльності будуть перешкоджати, ми залишаємо за собою право на більш активні дії, передбачені Конституцією України... Ніхто з нас, підкреслюю, нікому хабарів давати не буде! Ми прийшли з фронту, де чесно воювали, щоб чесно працювати на благо України, – сказав Михайло Сліпченко ASPI.

За словами ветерана, активісти, які прийшли в ДПС, представляють не тільки ветеранську організацію, вони говорять від імені всіх підприємців, яких "заганяють в корупційну складову".

Нагадаємо, що Сергій Верланов на тому тижні в комітеті Верховної ради України говорив, що безпідставно нікого з підприємців не блокуватимуть. "Чому його слова розходяться з ділом?", – запитують ветерани АТО. 

Редакція ASPI буде уважно слідкувати за розгортанням подій навколо цього питання.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Економіка»
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Уряд розробляє програми підтримки безробітних, людей похилого віку, самотніх мам та дітей без батьків. Обіцяють результати наступного тижня.

18:22, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Нардеп Арахамія вважає позику МВФ не найкращим рішенням. Але в умовах коронавірусної кризи готовий поступитися.

12:17, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Економ-сегмент роздрібної торгівлі пальним показує стрімке зниження цін.

3 квітня, 19:08
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Державний бюджет України до кінця року може отримати від МВФ 5 млрд доларів.

3 квітня, 17:35

Композитор Євген Хмара дає онлайн-концерт на YouTube

Автор:
37
последние новости в Украине останні новини в Україні

О 19:00 4 квітня розпочався онлайн-концерт інструментальної музики відомого композитора Євгена Хмари "Залишайся вдома. Залишайся в безпеці". Трансляція доступна на його каналі в YouTube. 

Євген Хмара - автор проекту Open Ukraine. Грає на фортепіано в різних місцях нашої країни, показуючи їх красу. Таким чином піаніст відкриває Україну по-новому не тільки для своїх громадян, а й для всього світу. Свою першу композицію він написав у віці 7 років, а в 31 вже має 5 музичних альбомів.
Часто виступає на державному рівні в Європі, Китаї, США, Близькому Сході. Щороку Євген організовує благодійні концерти для дітей з обмеженими можливостями.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Культура»
последние новости в Украине останні новини в Україні Культура

Кіностудія Disney переносить дати прем’єр деяких своїх фільмів через коронавірус. Деякі фільми вийдуть аж 2022 році.

 

18:55, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Культура

Українська співачка Христина Халімонова поділилася враженнями після свого першого онлайн-концерту на карантині. За словами артистки, такий досвід нагадав їй бій з тінню.

3 квітня, 19:16
последние новости в Украине останні новини в Україні Культура

Музикант і композитор Адам Шлезінгер помер у результаті ускладнень коронавірусу у віці 52 років.

2 квітня, 11:10
последние новости в Украине останні новини в Україні Культура

Директор столичного театру "Актор" Слава Жила повідомив, що у середу, о 19.00, театр на своїй сторінці у Facebook показуватиме виставу, яку актори гратимуть онлайн.

1 квітня, 18:35