Відкритий діалог із бізнесом — ключ до ефективної взаємодії в умовах війни — Тимур Ткаченко
Начальник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко взяв участь у спільній зустрічі керівництва Державної податкової служби України, представників київського бізнесу та податкової служби міста. Захід відбувся у форматі відкритого діалогу, який, за словами Ткаченка, є принциповим і найбільш результативним шляхом до досягнення цілей, що працюють на користь країни та її громадян.
«Для мене культура відкритого діалогу — принципово найкращий спосіб досягти результату, від якого виграють всі. А головне — виграє Україна та кияни», — наголосив очільник КМВА.
Участь у заході взяла і в.о. Голови Державної податкової служби України Леся Карнаух. У центрі обговорення були питання податкової політики, підтримки бізнесу в умовах воєнного стану та прозорості використання бюджетних коштів.
Тимур Ткаченко висловив подяку бізнес-спільноті столиці за те, що навіть в умовах війни вона продовжує працювати, сплачувати податки та підтримувати державу. За його словами, бюджет Києва — це не абстрактна цифра, а реальні кошти, що надходять завдяки відповідальній позиції підприємців.
«Хочу окремо підкреслити: бюджет Києва — це не абстрактні цифри. Це кошти платників податків, у тому числі бізнесу — чесно зароблені гроші. І надзвичайно важливо, щоби кожен розумів, як ці кошти використовуються», — підкреслив він.
Очільник КМВА запевнив, що міська влада працює над тим, аби ресурси спрямовувалися передусім на безпеку, підтримку критичної інфраструктури та забезпечення належних умов життя мешканцям міста.
Також Ткаченко подякував співробітникам податкової служби за професіоналізм і виважене ставлення до бізнесу. Він зазначив, що саме така робота формує довіру та сприяє збереженню економічної стабільності в умовах війни.
«Зустріч була в форматі дискусії, живого спілкування і прямого обговорення проблем. Це набагато краще та більш ефективно, ніж паперова суха бюрократія», — додав він.
На переконання Тимура Ткаченка, лише завдяки чесному діалогу, взаємній повазі та відповідальності можна досягти реальних змін, що дозволять не лише вистояти, а й перемогти.
#ткаченко #кмва #київ #бізнес #податки #економіка #відкритийдіалог #бюджет #війна #довіра #карнаух #дпс
Мешканці української столиці, які постраждали внаслідок масованої атаки, що сталось уночі, можуть звернутись за безкоштовною допомогою:
У Києві під час російського терористичної атаки у ніч на вівторок, 2 червня, було пошкоджено та частково зруйновано медичні установи у різних районах міста. Зокрема, у Голосіївському зруйновано другий і третій поверхи у центрі первинної медико-санітарної допомоги.
Масована атака пошкодила енергооб'єкти у Києві та 7 областях, є поранені. Попри удари по нафтогазовій галузі, відключення світла поки не плануються.
Речник Повітряних сил Юрій Ігнат заявив, що Росія вперше масово використала гіперзвукові ракети «Циркон» проти столиці, наголосивши: атака стала новим етапом ескалації та випробуванням української системи ППО.
У ніч на 2 червня російські війська здійснили комбіновану атаку на Київську область, застосувавши ударні дрони, крилаті ракети та балістичні комплекси. Внаслідок обстрілів зафіксовано руйнування житлових будинків та інфраструктури, є постраждалі серед мирного населення.
У Києві після нічної масованої атаки кількість загиблих зросла до чотирьох, постраждалих — до 58. Серед поранених є діти, десятки людей госпіталізовані, рятувальники продовжують розбирати завали у житлових будинках.
Масований удар Росії по Києву 24 травня, який пошкодив десятки цивільних і культурних об’єктів, мав на меті не лише терор мирного населення.
Президент Зеленський назвав удар варварським злочином і закликав світ до негайного посилення допомоги Україні.
Президент назвав атаку черговим актом терору та пообіцяв, що Україна дасть відповідь, яка змусить агресора відчути силу нашої держави.
Президент Зеленський назвав атаку варварською та закликав світ негайно посилити підтримку України, адже кожна збита ракета означає врятовані життя.
Мешканці української столиці, які постраждали внаслідок масованої атаки, що сталось уночі, можуть звернутись за безкоштовною допомогою:
У Києві під час російського терористичної атаки у ніч на вівторок, 2 червня, було пошкоджено та частково зруйновано медичні установи у різних районах міста. Зокрема, у Голосіївському зруйновано другий і третій поверхи у центрі первинної медико-санітарної допомоги.
Масована атака пошкодила енергооб'єкти у Києві та 7 областях, є поранені. Попри удари по нафтогазовій галузі, відключення світла поки не плануються.
Речник Повітряних сил Юрій Ігнат заявив, що Росія вперше масово використала гіперзвукові ракети «Циркон» проти столиці, наголосивши: атака стала новим етапом ескалації та випробуванням української системи ППО.