Київ планує викупити п'ятий цех заводу "Більшовик" до кінця року, – Кличко
Київська влада планує до кінця цього року завершити процес викупу п'ятого цеху заводу "Більшовик". Надалі цей цех буде знесено, щоб завершити будівництво розв'язки на Шулявському шляхопроводі, розповів мер Києва Віталій Кличко.
Попри зміну власника заводу "Більшовик", п'ятий цех, за рішенням суду, має бути проданий Києву за 112 мільйонів гривень. Про це повідомила пресслужба Київської міської державної адміністрації з посиланням на заяву Віталія Кличка в ефірі телеканалу "Київ".
"Киян цікавить одне питання, пов'язане із заводом "Більшовик": коли добудують розв'язку на Шулявському шляхопроводі? Місто має суперечку з приводу 5-го цеху "Більшовика" з Фондом держмайна протягом майже двох років. Спочатку нам запропонували викупити цех за 700 мільйонів гривень - половину ціни, за яку нещодавно продали весь завод! Ми відмовилися і звернулися до суду. За рішенням суду, будь-який власник заводу "Більшовик" зобов'язаний продати місту Києву п'ятий цех, за ціною, встановленою експертною оцінкою - 112 млн гривень. Сподіваємось, що з новим власником відповідне рішення суду буде виконане до кінця року", – уточнив Кличко.
Раніше мер Києва Віталій Кличко анонсував попадання Києва до "червоної" зони вже найближчими днями. Також ASPI news повідомляло, що у разі потрапляння Києва до "червоної" зони адаптивного карантину, КМДА не припинятиме роботу громадського транспорту. Він продовжить працювати у штатному режимі.
Російські війська вночі завдали чергового комбінованого удару по Київській області, внаслідок якого серйозних пошкоджень зазнали складські та логістичні об'єкти.
Кількість постраждалих унаслідок чергової масованої російської атаки на Київ збільшилася.
У ніч проти 16 липня російські війська здійснили чергову масовану атаку на Київ, унаслідок якої загинули двоє людей, ще шестеро дістали поранення.
Рятувальники ліквідовують пожежі у двох районах столиці. Дві людини постраждали. Інформація про наслідки атаки уточнюється.
Унаслідок влучання в житловий будинок загинули батько, мати та їхній син. Російський ракетно-дроновий удар повністю зруйнував їхню оселю, залишивши рідних і сусідів лише серед руїн та болючих спогадів. Трагедія стала одним із найстрашніших епізодів останньої атаки на українську столицю.
У вівторок, 7 липня, у Києві оголошено День жалоби за загиблими внаслідок чергової масованої російської атаки на столицю. Про рішення повідомив міський голова Віталій Кличко, наголосивши, що місто вшанує пам'ять усіх жертв одного з найтрагічніших ударів, який забрав життя мирних мешканців і спричинив масштабні руйнування.
У ніч проти 6 липня Росія влаштувала нову повітряну атаку на Україну: ворог застосував 419 засобів повітряного нападу: 68 ракет і 351 БпЛА. Сили ППО знешкодили 363 цілі, зокрема майже 40 ворожих ракет.
Російські війська у ніч проти 6 липня масовано атакували Київщину. Наслідки ворожих ударів зафіксовано щонайменше у трьох районах області: пошкоджено будинки, підприємства, об'єкти цивільної інфраструктури, у Вишневому виникла загроза повторної детонації.
Кількість загиблих внаслідок масованої ракетно-дронової атаки РФ на Київ зросла до 11. Постраждали 46 людей.
У столиці запроваджено тимчасові обмеження руху транспорту на кількох вулицях у зв'язку з ліквідацією наслідків масованої атаки РФ.
Російські війська вночі завдали чергового комбінованого удару по Київській області, внаслідок якого серйозних пошкоджень зазнали складські та логістичні об'єкти.
Кількість постраждалих унаслідок чергової масованої російської атаки на Київ збільшилася.
У ніч проти 16 липня російські війська здійснили чергову масовану атаку на Київ, унаслідок якої загинули двоє людей, ще шестеро дістали поранення.
Рятувальники ліквідовують пожежі у двох районах столиці. Дві людини постраждали. Інформація про наслідки атаки уточнюється.