Київ посилює контроль за дотриманням обмежувальних заходів, – Поворозник
Київська міська влада посилює контроль за дотриманням обмежувальних заходів для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.
Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник у вівторок, 24 березня.
За його словами, відповідне рішення прийнято під час засідання Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
"Один із факторів, який безпосередньо впливає на успішність впровадження будь-яких заходів, – це скоординованість дій усіх учасників. Відтак, ми прописали у протоколі максимально зрозумілий алгоритм, за яким мають діяти медичні заклади усіх форм власності", – підкреслив Поворозник.
Згідно з ухваленим рішенням, керівникам закладів охорони здоров’я міста Києва усіх форм власності доручено:
- тимчасово припинити проведення планових заходів з госпіталізації та планових операцій, крім термінових та невідкладних;
- у разі отримання позитивного результату при проведенні лабораторної діагностики COVID-19 експрес-тестами, забезпечити доставку відібраних зразків до вірусологічної референс-лабораторії ДУ "Київський міський лабораторний центр МОЗ України" з дотриманням вимог транспортування;
- забезпечити подачу протягом 2 годин екстреного повідомлення "Екстрене повідомлення про інфекційне захворювання, харчове, гостре професійне отруєння, незвичайну реакцію на щеплення" (№ 058/о) на кожен випадок підозри (захворювання) на COVID-19 із зазначенням інформації про контактних осіб (за встановленою формою) до територіальних підрозділів ДУ "Київський міський лабораторний центр МОЗ України" та Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації);
- при виявленні хворих на COVID-19 з легкими та середнього ступеня важкості формами захворювання забезпечити самоізоляцію хворих за місцем проживання та інформувати про відповідальність за порушення правил карантину;
- забезпечити моніторинг за станом пацієнтів, які звернулися до закладу та були скеровані на самоізоляцію з підозрою на COVID-19;
- при виявленні тяжких форм захворювання на COVID-19, забезпечити їх госпіталізацію до визначених закладів охорони здоров’я;
- з метою визначення тактики лікування при підозрі на COVID-19 з ознаками захворювання забезпечити активне тестування на COVID-19 швидкими тестами (на 7-й день захворювання) на первинній ланці надання медичної допомоги силами мобільних бригад невідкладної допомоги центрів з надання первинної медико-санітарної допомоги населенню.
"Переконаний, дотримання усіх цих заходів дозволить запобігти поширенню інфекції та уникнути пікового навантаження на медичні заклади столиці", – додав Поворозник.
Нагадаємо, в Україні на час карантину змінюють видачу лікарняних.
Також повідомлялось, що страхові компанії України не покриватимуть грошові витрати клієнтам, які захворіли на Covid-19.
У Києві після ворожої атаки 15 червня в різних районах столиці розгорнули штаби та пункти допомоги для постраждалих мешканців. Там кияни можуть отримати консультації, подати заяви на компенсацію, а також матеріали для тимчасового закриття пошкоджених вікон.
Російська атака на Київ спричинила масштабну пожежу на території Києво-Печерської лаври, змусивши екстрені служби та представників духовенства терміново боротися з наслідками удару.
Київ пережив чергову важку ніч під час російської повітряної атаки — внаслідок ударів по столиці загинули люди, є постраждалі, а міські служби продовжують ліквідовувати наслідки обстрілу. За інформацією міської влади, удари спричинили руйнування та пошкодження цивільної інфраструктури в різних районах міста.
Російська атака по Києву завдала серйозної шкоди одному з найважливіших осередків українського кіномистецтва — кіностудії імені Олександра Довженка.
У ніч на понеділок Київ пережив одну з наймасованіших атак останніх місяців: загинули щонайменше чотири людини, серед постраждалих — дитина, а рятувальні служби працюють на півсотні локацій. Мер столиці Віталій Кличко заявив, що пошкодження та пожежі зафіксовані майже в усіх районах міста.
У ніч на понеділок Київ пережив одну з наймасованіших атак останніх місяців: загинули щонайменше чотири людини, серед постраждалих — дитина, а рятувальні служби працюють на півсотні локацій. Мер столиці Віталій Кличко заявив, що пошкодження та пожежі зафіксовані майже в усіх районах міста.
У Києві після чергового ворожого обстрілу частина маршрутів громадського транспорту тимчасово змінила схеми руху. Причиною стали пошкодження контактної мережі та перекриття руху на окремих ділянках міста.
Мешканці української столиці, які постраждали внаслідок масованої атаки, що сталось уночі, можуть звернутись за безкоштовною допомогою:
У Києві під час російського терористичної атаки у ніч на вівторок, 2 червня, було пошкоджено та частково зруйновано медичні установи у різних районах міста. Зокрема, у Голосіївському зруйновано другий і третій поверхи у центрі первинної медико-санітарної допомоги.
Масована атака пошкодила енергооб'єкти у Києві та 7 областях, є поранені. Попри удари по нафтогазовій галузі, відключення світла поки не плануються.
У Києві після ворожої атаки 15 червня в різних районах столиці розгорнули штаби та пункти допомоги для постраждалих мешканців. Там кияни можуть отримати консультації, подати заяви на компенсацію, а також матеріали для тимчасового закриття пошкоджених вікон.
Російська атака на Київ спричинила масштабну пожежу на території Києво-Печерської лаври, змусивши екстрені служби та представників духовенства терміново боротися з наслідками удару.
Київ пережив чергову важку ніч під час російської повітряної атаки — внаслідок ударів по столиці загинули люди, є постраждалі, а міські служби продовжують ліквідовувати наслідки обстрілу. За інформацією міської влади, удари спричинили руйнування та пошкодження цивільної інфраструктури в різних районах міста.
Російська атака по Києву завдала серйозної шкоди одному з найважливіших осередків українського кіномистецтва — кіностудії імені Олександра Довженка.