Кличко дозволив забудувати дев'ятиповерхівками землю біля Кирилівської церкви
У Києві на вулиці Петропавлівській, недалеко від Кирилівської церкви (в зоні захисту історичної пам'ятки), ймовірно, незабаром з'являться п'ять нових 9-поверхівок.
Як повідомляє видання КиевВласть, Київська міськдержадміністрація (КМДА) видала відповідні Містобудівні умови і обмеження (ДУО) ТОВ "Стрівер Девелопмент" - "юній" компанії, яка належить проживаючому в Монако громадянину Великобританії Дмитру Візельману. Схоже, будівництво заплановано саме на тих ділянках (адреси повністю збігаються), які в кінці 2018 року Київрада дозволила приватизувати ряду фізичних осіб для будівництва та обслуговування житлових будинків (НЕ багатоповерхівок). Велика частина власників землі - співробітники або засновники підприємств Візельмана.
Як стало відомо виданню з наказу Департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації (КМДА) від 17 травня 2019 року, ТОВ "Стрівер Девелопмент" (ТОВ "Стрівер Девелопмент") були видані ДУО на будівництво житлового комплексу з паркінгом. Будівництво заплановано на вул. Петропавлівська, 22-24, 22-24-А, 22-24-Б, 22-24-В і 22-А в Подільському районі Києва.
Згідно з документом, новобудови планують розмістити на 0,4087 га землі (кадастровий №8000000000: 85: 269: 0067) за договором "про право користування чужою земельною ділянкою". Цільове призначення ділянки - для будівництва та обслуговування житлових будинків; категорія - землі житлової та громадської забудови; вид використання - для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель і споруд. Функціональне призначення земельної ділянки - територія багатоповерхової житлової забудови, частково - територія садибної забудови, частково - територія вулиць і доріг.
У ДУО відзначається, що максимальна висота будинків може становити 27 метрів (9 поверхів - ред.). Остаточну висоту будівель необхідно визначити проектною документацією з урахуванням пам'яткоохоронного законодавства, узгодженого з Міністерством культури, з дотриманням нормативних відстаней від навколишніх будинків і споруд. При проектуванні потрібно враховувати розташування парковок; гранично допустима щільність населення повинна становити не більше 450 осіб / га. Об'єкт, включаючи вхідні групи, оглядові колодязі та інженерні комунікації, необхідно розмістити за межами червоних ліній навколишніх вулиць.
Проектована ділянка знаходиться в межах історичного ареалу, в зоні регулювання забудови III категорії, в межах охоронної (буферної) зони пам'ятки національного значення Кирилівської церкви (наказ Мінкульту від 10 лютого 2014 року № 65). У зв'язку з цим проектувальнику необхідно отримати висновок у відповідних органів.
Крім того, в об'ємно-просторовому рішенні необхідно забезпечити композиційну узгодженість з навколишнім історично сформованим середовищем, забезпечивши узгодженість масштабних пропорцій об'єкта щодо навколишньої забудови.
Видання зазначає, що земля, на якій планується це будівництво багатоповерхівок, знаходиться в приватній власності (зовсім не приноситиме міському бюджету дивіденди у вигляді орендної плати). Буквально недавно, 20.12.2018 року, Київрада за процедурою приватизації безкоштовно передала її фізичним особам.
Нагадуємо, Віталій Кличко в середу, 25 червня анонсував звільнення з посади відразу трьох міських чиновників.
Як повідомляє міський голова, звільнення безпосередньо пов'язані зі "значними порушеннями".
У Києві перейменували ще 29 об’єктів. Відповідні рішення були ухвалені 18 січня під час засідання депутатами Київської міської ради.
Під час ранкової атаки РФ на Київ сили протиповітряної оборони збили понад 60 ракет Х-101/Х555Х-55 та десяток "Кинджалів".
У Києві пролунала серія вибухів сьогодні вранці 2 січня. В місті та області працює ППО.
РФ у ніч з 28 на 29 грудня атакувала Київ кількома десятками ракет різного типу. В небі над столицею силами ППО усі повітряні цілі було знищено, проте, на жаль, у місті є руйнування і потерпілі.
Іван Залізняк в своєму Tелеграм-каналі, поділився спогадами побратима про Андрія Жованика та звернувся до підписників, щодо підписання петиції про перейменування вулиці в Києві на честь Героя.
Зросла кількість постраждалих внаслідок падіння уламків збитих російських ракет на київські будинки. Уточнені дані опублікував міський голова Віталій Кличко.
Український прем'єр-міністр Денис Шмигаль доручив 9 грудня провести засідання Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, щоб дослідити що призвело до термінового ремонту "синьої" гілки столичного метро.
Наразі легендарний боєць спецпідрозділу ЗСУ Іван Залізняк пропонує перейменувати вулицю Білогородську, що знаходиться у Києві на честь героя Тараса Бобанича.
До відпрацювання столиці задіяні спецпризначенці, дільничні, слідчі, оперативники, ювенальні поліцейські, патрульні, представники ТРО та ТЦК. Лише за 4 вересня правоохоронці перевірили 353 заклади громадського харчування на предмет дотримання обмежень воєнного стану.
Боєць спецпідрозділу ЗСУ Крістіан Ударов, до війни активіст організації "Традиція і порядок", на своєму Телеграм-каналі показав роботу так званих евакуаторів в столиці України.
У Києві перейменували ще 29 об’єктів. Відповідні рішення були ухвалені 18 січня під час засідання депутатами Київської міської ради.
Під час ранкової атаки РФ на Київ сили протиповітряної оборони збили понад 60 ракет Х-101/Х555Х-55 та десяток "Кинджалів".
У Києві пролунала серія вибухів сьогодні вранці 2 січня. В місті та області працює ППО.
РФ у ніч з 28 на 29 грудня атакувала Київ кількома десятками ракет різного типу. В небі над столицею силами ППО усі повітряні цілі було знищено, проте, на жаль, у місті є руйнування і потерпілі.