Кличко обговорив безпеку та територіальну оборону Києва в умовах російської загрози
Міський голова Києва Віталій Кличко провів нараду із заступниками голови КМДА, керівниками Департаменту муніципальної безпеки, бригади територіальної оборони, прокуратури та СБУ Києва, представниками Головного командування Збройних сил України, поліції столиці. Під час зустрічі було обговорено дії міських служб за різних варіантів розвитку ситуації.
Мер Києва Віталій Кличко провів нараду, на якій було обговорено координацію всіх структур і підрозділів в умовах безпекових загроз. Про це інформує пресслужба політика.
"Заяви і погрози Росії, скупчення військ агресора на кордонах нашої держави спонукають нас підготуватися до різних можливих сценаріїв подій. Зокрема, й до найгіршого, – сказав мер. – У нас має бути чіткий план дій у критичній ситуації, відпрацьовані координація і дії всіх служб та структурних підрозділів", – підкреслив Віталій Кличко, який зазначив, що від безпеки в столиці багато в чому залежить і стабільна ситуація в країні. Кличко також наголосив на необхідності особливої уваги до безпеки об'єктів критичної інфраструктури міста, яких у столиці понад 500. У випадку надзвичайної ситуації їх беруть під охорону різні відомства, зокрема, поліція, військові та підрозділи територіальної оборони. За словами заступника голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Андрія Крищенка, столиця створює штаб територіальної оборони. Систему тероборони Києва мають розгорнути найближчим часом. Також триває й набір резервістів у бригаду територіальної оборони Києва.
ASPI news інформувало, що у 2022 році у Києві планують побудувати 12 паркінгів, які зараз перебувають у стадії розробки. Більшість із них буде в центрі міста, зокрема, на Європейській площі, Володимирській вулиці та біля Александрівської лікарні, повідомив Віталій Кличко. Також ми писали про те, що мер Києва відвідав новий дитячий будинок сімейного типу, який відкрила родина Онопрієнків, що взяла собі на виховання п'ятьох дітей. Міська влада надала родині 4-кімнатну квартиру у Дарницькому районі Києва загальною площею 127,5 метрів квадратних.
Кількість жертв від російської атаки на Київ збільшилася до чотирьох. У чотирьох районах міста – пожежі та руйнування. Про це у ніч проти 9 січня повідомив мер Києва Віталій Кличко.
Внаслідок атаки на Київ у ніч проти п’ятниці, 9 счня, щойнайменше троє людей загинуло. Ще шестеро постраждали. Про це повідомив мер міста Віталій Кличко.
У Голосіївському районі столиці, при монастирі УПЦ МП "Голосіївська пустинь", працює підпільна школа, де дітям викладають за радянськими підручниками, показують російські фільми та вчать радянських пісень і віршів Єсеніна.
Внаслідок нічної масованої атаки атаки на Київ одна людина загинула і щонайменше 15 були травмовані.
Велику групу українських дітей і підлітків вдалося врятувати з тимчасово окупованих територій у межах гуманітарної ініціативи Президента України Володимира Зеленського Bring Kids Back UA. Про це повідомив керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак.
Внаслідок балістичного удару п Києву відомо про вісьмох постраждалих та пожежі на Лівому березі. Про на світанку 25 жовтня повідомила столична влада.
Внаслідок нічної атаки росіян по Києву щонайменше одна людина загинула. Пошкодження, руйнування і пожежі сталися у кількох районах. Про це на світанку 22 жовтня повідомив начальник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко.
Внаслідок російської атаки загинули чотири людини, серед них - дитина, ще 13 осіб постраждали.
Уночі на 28 вересня росіяни обстріляли столицю, пошкоджені житлові будинки та об’єкти цивільної інфраструктури у Соломʼянському, Святошинському, Голосіївському, Дарницькому та Дніпровському районах.
Київська МВА повідомила про щонайменше чотирьох загиблих через нічну атаку росіян по Києву.
Кількість жертв від російської атаки на Київ збільшилася до чотирьох. У чотирьох районах міста – пожежі та руйнування. Про це у ніч проти 9 січня повідомив мер Києва Віталій Кличко.
Внаслідок атаки на Київ у ніч проти п’ятниці, 9 счня, щойнайменше троє людей загинуло. Ще шестеро постраждали. Про це повідомив мер міста Віталій Кличко.
У Голосіївському районі столиці, при монастирі УПЦ МП "Голосіївська пустинь", працює підпільна школа, де дітям викладають за радянськими підручниками, показують російські фільми та вчать радянських пісень і віршів Єсеніна.
Внаслідок нічної масованої атаки атаки на Київ одна людина загинула і щонайменше 15 були травмовані.