Кличко повідомив, коли презентують новий Генплан Києва
Сьогодні, 15 листопада, очільник Києва Віталій Кличко повідомив, що презентація нового Генплану столиці відбудеться у грудні.
Новий Генеральний план столиці буде презентований в середині грудня цього року.
Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі радіо "НВ".
"Ми готуємося презентувати громадськості Генеральний план столиці. Кожен киянин зможе побачити, як буде розвиватися його район чи мікрорайон і що планують будувати в столиці", – сказав Кличко.
Очільник столиці повідомив, що велику частину презентації присвятять втіленню інфраструктурних рішень. Перш за все – розвитку громадського транспорту та планам будівництва доріг.
"Нам не потрібно вигадувати щось супернове. Треба брати найкращі приклади, що вже показали свою ефективність і працюють в інших містах світу. Це має бути комплексний підхід. І саме його ми прагнемо показати під час презентації нового Генерального плану столиці. Будуть і сесії, присвячені транспорту і дорогам. Ми працюємо над тим, аби удосконалювати роботу громадського транспорту, оновлювати міську інфраструктуру", – наголосив мер столиці.
У новому Генплані окрему увагу звернуть на розбудову паркувального простору.
"Наприклад, у нас є плани зробити великий паркінг під Європейською площею. Також є проект паркінгу біля зоопарку. Бо у вихідні там паркуються вздовж дороги і на сусідніх вулицях у два, а іноді й у три ряди. Нам потрібні також перехоплюючі паркінги, щоб люди залишали свої авто на околицях міста і далі їхали громадським транспортом", – наголосив Кличко.
Він зазначив, що сьогодні столична влада наводить лад у цій сфері. На вулицях міста вже працює паркувальна інспекція. Також розроблена карта парковок у центрі столиці.
Раніше повідомлялося, що у Києві інспектори з паркування самостійно евакуйовують неправильно запарковані авто.
Російські війська вночі завдали чергового комбінованого удару по Київській області, внаслідок якого серйозних пошкоджень зазнали складські та логістичні об'єкти.
Кількість постраждалих унаслідок чергової масованої російської атаки на Київ збільшилася.
У ніч проти 16 липня російські війська здійснили чергову масовану атаку на Київ, унаслідок якої загинули двоє людей, ще шестеро дістали поранення.
Рятувальники ліквідовують пожежі у двох районах столиці. Дві людини постраждали. Інформація про наслідки атаки уточнюється.
Унаслідок влучання в житловий будинок загинули батько, мати та їхній син. Російський ракетно-дроновий удар повністю зруйнував їхню оселю, залишивши рідних і сусідів лише серед руїн та болючих спогадів. Трагедія стала одним із найстрашніших епізодів останньої атаки на українську столицю.
У вівторок, 7 липня, у Києві оголошено День жалоби за загиблими внаслідок чергової масованої російської атаки на столицю. Про рішення повідомив міський голова Віталій Кличко, наголосивши, що місто вшанує пам'ять усіх жертв одного з найтрагічніших ударів, який забрав життя мирних мешканців і спричинив масштабні руйнування.
У ніч проти 6 липня Росія влаштувала нову повітряну атаку на Україну: ворог застосував 419 засобів повітряного нападу: 68 ракет і 351 БпЛА. Сили ППО знешкодили 363 цілі, зокрема майже 40 ворожих ракет.
Російські війська у ніч проти 6 липня масовано атакували Київщину. Наслідки ворожих ударів зафіксовано щонайменше у трьох районах області: пошкоджено будинки, підприємства, об'єкти цивільної інфраструктури, у Вишневому виникла загроза повторної детонації.
Кількість загиблих внаслідок масованої ракетно-дронової атаки РФ на Київ зросла до 11. Постраждали 46 людей.
У столиці запроваджено тимчасові обмеження руху транспорту на кількох вулицях у зв'язку з ліквідацією наслідків масованої атаки РФ.
Російські війська вночі завдали чергового комбінованого удару по Київській області, внаслідок якого серйозних пошкоджень зазнали складські та логістичні об'єкти.
Кількість постраждалих унаслідок чергової масованої російської атаки на Київ збільшилася.
У ніч проти 16 липня російські війська здійснили чергову масовану атаку на Київ, унаслідок якої загинули двоє людей, ще шестеро дістали поранення.
Рятувальники ліквідовують пожежі у двох районах столиці. Дві людини постраждали. Інформація про наслідки атаки уточнюється.