Стало відомо, скільки призовників ховаються у Києві від військкоматів

25 вересня 2019, 14:26
16
последние новости в Украине останні новини в Україні

У Києві від військового комісаріату переховуються майже 35 тисяч юнаків призовного віку. 

Про це розповів військовий комісар Київського міського військового комісаріату Сергій Клявлін.

Він також повідомив, що в ході цьогорічної осінньої призовної кампанії на строкову службу планується призвати 634 особи із 37 тис. викликаних повістками для проходження лікарської та військової комісій.

Однак, як і в минулі роки, існує проблема вкрай низької явки призовників до військових комісаріатів.

"План призову 634 особи. Проблема лишилася - громадяни ухиляються від явки до військкоматів. Ми викликали до військкоматів повістками 37 тис. 629 призовників, а всього на військовому обліку у Києві стоїть 94 тис. осіб призовного віку. При тому на майже 35 тис. призовників, які роками ухиляються від явки до військкомату, передано матеріали до Нацполіції для їхнього розшуку як таких, що ухиляються від проходження військової та лікарської комісій. З кожним роком кількість громадян, які ухиляються від військової служби, збільшується", - заявив військовий комісар, повідомляє УНІАН.

Штраф за неявку за викликом до військкомату - 119 грн. Штраф за неприбуття на пункт збору призовників, які вже визнані комісією придатними до військової служби, 255 грн.

Раніше повідомлялося, що під час осіннього призову на строкову службу до Збройних сил України мають призвати 15,2 тисяч громадян.  
 

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Київ»
последние новости в Украине останні новини в Україні Київ

Сьогодні, 15 жовтня, стало відомо, що другий день "бабиного літа" ознаменувався у столиці двома температурними рекордами.

18:22, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Київ

Сьогодні, 15 жовтня, міський голова Києва Віталій Кличко під час наради в Кабінеті міністрів щодо виконання функцій архітектурно-будівельного контролю та реагування на можливі порушення звернувся до прем’єр-міністра Олексія Гончарука з проханням посприяти удосконаленню нормативної бази для ефективної боротьби з самочинним будівництвом.

16:13, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Київ

Сьогодні, 15 жовтня, стало відомо про безкоштовні обстеження, які зможуть пройти киянки.

16:01, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Київ

Сьогодні, 14 жовтня, Верховний суд України визнав незаконним рішення Київради №19/1023 про заборону продавати алкоголю з 23:00 до 10:00 ранку.   

20:45, Вчора

НАБУ і ДБР можуть здійснювати "прослушку": Зеленський підписав закон

15 жовтня 2019, 19:20
4
последние новости в Украине останні новини в Україні

Сьогодні, 15 жовтня, президент України Володимир Зеленський підписав закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих положень кримінального процесуального законодавства".

Про це йдеться у картці законопроєкта на офіційному порталі Верховної Ради.

"15.10.2019 повернуто з підписом Президента", - сказано у таблиці.

Депутати 4 жовтня ухвалили закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих положень кримінального процесуального законодавства" (№1009).

За словами голови Комітету з питань правоохоронної діяльності Дениса Монастирського, цей закон скасовує частину "поправок Лозового", які порушують права людини та обмежують можливості органів досудового розслідування здійснювати його належним чином і якісно.

Закон визначає продовження строків досудового розслідування після оголошення підозри.

Більшість положень закону набувають чинності наступного дня після його опублікування у парламентській газеті "Голос України".

15 жовтня повідомлялось, що президент України вніс зміни до складу Ради національної безпеки і оборони України. 

Відповідний указ опублікований на сайті президента.

До персонального складу Ради національної безпеки і оборони України Зеленський ввів нового секретаря РНБО Олексія Данілова, голову Служби зовнішньої розвідки Валерія Євдокимова, заступник голови СБУ - начальника управління по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю Владислава Бухарева.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Політика»
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Сьогодні, 15 жовтня, стало відомо, ЩО КСУ провів засідання щодо поновлення Станіслава Шевчука на посаді голови Конституційного суду.

18:38, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Сьогодні, 15 жовтня, стало відомо, що міністр Вадим Пристайко взяв участь у засіданні Комітету Європейського Парламенту у закордонних справах.

18:01, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Сьогодні, 15 жовтня, Кабінет міністрів України погодив призначення виконуючим обов'язки директора Державного підприємства обслуговування повітряного руху України Андрія Ярмака.

17:23, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Сьогодні, 15 жовтня, стало відомо, що при Мінветеранів створять Раду родин загиблих

16:17, Сьогодні