Транспорт під час повітряних тривог: проблема безпеки чи імітація рішень? - голова КМВА Тимур Ткаченко
Голова КМВА Тимур Ткаченко взяв участь у круглому столі «Забезпечення надійної роботи громадського транспорту під час повітряних тривог у Києві», організованому ГО «ПроМобільність». За його словами, рішення щодо зупинки транспорту під час тривог не має належного аналітичного обґрунтування, а його виконання є вибірковим.
«Розглядаючи це питання, я не отримав жодних задокументованих аналітичних обґрунтувань цього рішення. Позиція військових офіційно теж не була представлена», — зазначив Ткаченко.
Він наголосив, що ухвалене Радою оборони рішення виконується частково: зупинятись мають усі види транспорту — як комунальний, так і приватний, але на практиці цього не відбувається.
«Це і не про безпеку, і не про економіку. Це про імітацію», — підкреслив голова КМВА, закликавши до перегляду ситуації та комплексного підходу, що врахує як безпекові, так і транспортні аспекти.
Напрацьовані пропозиції планують представити на найближчому засіданні Ради оборони.
#київ #транспорт #повітрянатривога #кмва #безпека #мобільність #ткаченко
Російські війська вночі завдали чергового комбінованого удару по Київській області, внаслідок якого серйозних пошкоджень зазнали складські та логістичні об'єкти.
Кількість постраждалих унаслідок чергової масованої російської атаки на Київ збільшилася.
У ніч проти 16 липня російські війська здійснили чергову масовану атаку на Київ, унаслідок якої загинули двоє людей, ще шестеро дістали поранення.
Рятувальники ліквідовують пожежі у двох районах столиці. Дві людини постраждали. Інформація про наслідки атаки уточнюється.
Унаслідок влучання в житловий будинок загинули батько, мати та їхній син. Російський ракетно-дроновий удар повністю зруйнував їхню оселю, залишивши рідних і сусідів лише серед руїн та болючих спогадів. Трагедія стала одним із найстрашніших епізодів останньої атаки на українську столицю.
У вівторок, 7 липня, у Києві оголошено День жалоби за загиблими внаслідок чергової масованої російської атаки на столицю. Про рішення повідомив міський голова Віталій Кличко, наголосивши, що місто вшанує пам'ять усіх жертв одного з найтрагічніших ударів, який забрав життя мирних мешканців і спричинив масштабні руйнування.
У ніч проти 6 липня Росія влаштувала нову повітряну атаку на Україну: ворог застосував 419 засобів повітряного нападу: 68 ракет і 351 БпЛА. Сили ППО знешкодили 363 цілі, зокрема майже 40 ворожих ракет.
Російські війська у ніч проти 6 липня масовано атакували Київщину. Наслідки ворожих ударів зафіксовано щонайменше у трьох районах області: пошкоджено будинки, підприємства, об'єкти цивільної інфраструктури, у Вишневому виникла загроза повторної детонації.
Кількість загиблих внаслідок масованої ракетно-дронової атаки РФ на Київ зросла до 11. Постраждали 46 людей.
У столиці запроваджено тимчасові обмеження руху транспорту на кількох вулицях у зв'язку з ліквідацією наслідків масованої атаки РФ.
Російські війська вночі завдали чергового комбінованого удару по Київській області, внаслідок якого серйозних пошкоджень зазнали складські та логістичні об'єкти.
Кількість постраждалих унаслідок чергової масованої російської атаки на Київ збільшилася.
У ніч проти 16 липня російські війська здійснили чергову масовану атаку на Київ, унаслідок якої загинули двоє людей, ще шестеро дістали поранення.
Рятувальники ліквідовують пожежі у двох районах столиці. Дві людини постраждали. Інформація про наслідки атаки уточнюється.