У Києві виділено понад 135 млн грн на забезпечення особливих потреб окремих категорій громадян

Автор:
15
последние новости в Украине останні новини в Україні

На особливі потреби осіб з інвалідністю, а також деяких категорій малозабезпечених громадян у столиці на 2020 рік виділили понад 135 млн гривень.

Про це 7 лютого повідомляється на Офіційному порталі Києва.

Йдеться про потребу киян, на яких поширюються умови програми "Турбота. Назустріч киянам".

"Якщо порівнювати з минулим роком, то в 2020 на ці потреби виділено на 56,4 млн грн більше. Це дозволить забезпечити протезування більшій кількості людей, які цього потребують. Тільки на кошти складного протезування виділено 56,6 млн грн, а на кошти реабілітації - понад 12 млн грн", - повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

Згідно з програмою, протезами (в тому числі молочних залоз для занять фізкультурою і плаванням, ліфами і компресійними рукавами), засобами пересування, реабілітації та складного протезування, ортопедичним взуттям та ортопедичними устілками будуть забезпечені:

  • особи з інвалідністю;
  • діти з інвалідністю;
  • особи похилого віку та жінки, які зробили мастектомію.

Крім того, будуть забезпечені пелюшками і урологічними прокладками, губками одноразовими, підгузками тощо:

  • малозабезпечені громадяни;
  • особи похилого віку;
  • діти з інвалідністю;
  • діти з малозабезпечених і багатодітних сімей.

На Офіційному порталі Києва також повідомили, що додаткову інформацію щодо забезпечення засобами протезування, реабілітації та особистої гігієни можна дізнатися в Департаменті соціальної політики за телефоном: (044) 404-00-78.

Варто також нагадати, що прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив про те, що уряд створює платформу для полегшення контакту роботодавця і потенційних працівників.

За словами глави уряду, людина з інвалідністю має отримати якісну і професійну підготовку для підвищення її конкурентоспроможності, яка буде здійснюватися через введення ваучерів на освіту, спільних програм підготовки зі Службою зайнятості та роботодавцями.

"Для підтримки людей з інвалідністю ми створюємо платформу для полегшення контакту роботодавця і потенційних працівників. Фокус полягає в доступності людини до робочих місць і соціально-культурних об'єктів", - зазначив Олексій Гончарук.

Програмою діяльності уряду передбачено розвиток реабілітаційних послуг для людей з інвалідністю та поступове їх розширення.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Київ»
последние новости в Украине останні новини в Україні Київ

Середня заробітна плата в місті Києві у 1,5 раза вища, ніж в інших містах України.

17:38, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Київ

У нічний час на своєму автомобілі чоловік їздив вулицями міста в пошуках перехожих в нетверезому стані і пропонував їм послуги таксі, а потім грабував їх.

16:12, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Київ

У Київраді розповіли, що до початку підготовчих робіт з прокладання тунелю від станції метро "Сирець" до станції метро "Мостицька" залишилося кілька тижнів.

12:56, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Київ

На Північному мосту частково обмежать рух із 20:00 21 лютого до 20:00 23 лютого.

12:37, Сьогодні

У МОЗі повідомили про стан здоров'я евакуйованих з Уханю 

Автор:
4
последние новости в Украине останні новини в Україні

Усі евакуйовані пасажири, члени екіпажу та супроводжуючі особи почуваються добре. Жодних симптомів гострих респіраторних інфекцій не мають.

Про це під час брифінгу повідомив заступник міністра охорони здоров'я Дмитро Коваль.

Коваль нагадав, що перед вильотом із Китаю пасажирів ретельно оглянули китайські медики. А перед заходом на борт всіх вдруге перевірили українські лікарі, які перебували з ними під час польоту.

"Наші громадяни потрапили нарешті в Україну. Усі вони є здорові. Вони пройшли обстеження всередині обсерваційного закладу. Якихось ознак, небезпек чи ознак захворювання жодна людина немає.  Їх забезпечують харчуванням тричі на день. Їжу готує інша організація, яка за принципом кейтерінга забезпечує всіх людей харчами. Їдять люди з одноразового посуду. Цей посуд належним чином, відповідно до санітарних норм обробляється перед утилізацією", - сказав Коваль.

Заступник міністра додав, що санаторій має окреме водопостачання, відокремлену систему каналізації.

"Стічні води обробляються також відповідно до санітарних норм, які притаманні для закладів надання медичної допомоги при інфекційних захворюваннях. Тому небезпеки для оточуючих ці люди жодної не становлять", - повідомив він.

Раніше стало відомо, що міністерка охорони здоров'я України Зоряна Скалецька перебуває у санаторії Національної гвардії МВС України.
 

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Суспільство»
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Мешканці смт Нові Санжари розповіли ASPI, чому стався бунт та розбійні напади на автобус з евакуйованими з Китаю. 

17:54, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Усупереч закону чоловіку було передано у власність 2 гектари землі вартістю понад 112 мільйонів гривень. На ній розміщені археологічна пам’ятка і могильник.

17:16, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Міністерка охорони здоров'я України Зоряна Скалецька перебуває у санаторїї Національної гвардії МВС України.

17:04, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Організація Об’єднаних націй засудила напади і акти агресії проти евакуйованих з Уханя українців, які відбулися напередодні в Нових Санжарах.

16:26, Сьогодні