У Києві знову може з'явитися дельфінарій "Немо"

У Києві в Голосіївському районі може знову запрацювати дельфінарій "Немо".
Повідомляється, що це буде готельний комплекс, в якому також буде дельфінарій. Тварин планують утримувати в ньому не в морській, а в прісній воді, що суперечить законодавству і може скоротити життя дельфіна з 25 до 5 років, повідомляє "КиевВласть", посилаючись на звернення депутата Київради Ігоря Мірошниченка про законність будівництва дельфінарія "Немо".
У своєму зверненні депутат підкреслив, що утримувати дельфінів у прісній воді заборонено законодавством.
Члени екологічної комісії Київради звернення підтримали. Ухвалено рішення звернутися з даного питання в Управління екології та природних ресурсів Київської міськдержадміністрації (КМДА) і Державну екологічну інспекцію.
У Києві запропонували перейменувати одну з вулиць на честь Андрія Парубія. Відомого українського політика та колишнього голову Верховної Ради вбили у Львові 30 серпня.
У Києві проводиться рятувальна операція після нічного удару російських окупаційних військ. Кількість загиблих продовжує зростати.
Станом на зараз відомо про 15 загиблих унаслідок нічної ракетної атаки росії на Київ. Серед жертв — четверо дітей.
Допис президент розмістив у Telegram.
Щонайменше троє киян загинули та 24 постраждалих отримали травми різного ступеня тяжкості. Серед загиблих - 14-річна дівчина.
Кияни дедалі частіше скаржаться на небезпечні ситуації біля водойм столиці. Поруч із дітьми, що відпочивають на березі, нерідко можна побачити каяки чи навіть водні скутери, які створюють загрозу та викликають справедливе обурення містян. «Чому за це нікого не карають?» — запитують мешканці.
У столиці розгорівся черговий скандал навколо роботи міської влади. Як стало відомо, через безвідповідальність підлеглих мера Віталія Кличка Київ опинився у критичній ситуації — підприємства не отримали вчасно статусу критичних під час воєнного стану.
У Києві двох керівників компаній підозрюють у відмиванні понад 160 млн грн, отриманих на будівництві Подільського мосту. Про це повідомляє Офіс генпрокурора.
Щоб вистояти у війні та дати відсіч агресору, Україна зробила потужний ривок у військових технологіях. Але війна має й інший бік — людський. Наші воїни та цивільні отримують тяжкі поранення, втрачають кінцівки. Це реальність, яка змушує інженерів та підприємців шукати рішення для життя після фронту.
Начальник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко провів нараду із заступницею Міністра розвитку громад та територій України Наталією Козловською щодо проблемних питань виплат компенсацій киянам, чиє житло постраждало внаслідок обстрілів.
У Києві запропонували перейменувати одну з вулиць на честь Андрія Парубія. Відомого українського політика та колишнього голову Верховної Ради вбили у Львові 30 серпня.
У Києві проводиться рятувальна операція після нічного удару російських окупаційних військ. Кількість загиблих продовжує зростати.
Станом на зараз відомо про 15 загиблих унаслідок нічної ракетної атаки росії на Київ. Серед жертв — четверо дітей.
Допис президент розмістив у Telegram.