Стало відомо про самий прибутковий бізнес Єлизавети II

28 червня 2018, 16:49
142

Про це повідомляють аналітики Bloomberg.

 Вважається, що до 2020 року морський вітер зможе задовольнити 10 відсотків попиту на електроенергію в Великій Британії.

Управляє активами Єлизавети II компанія The Crown Estate Ltd. На даний момент їй належать великі об'єкти нерухомості, сільськогосподарські угіддя і шельфові землі в різних частинах Сполученого Королівства. Чистий прибуток компанії в минулому році склала 329,4 мільйона фунтів стерлінгів.

Читайте також: Стало відомо, які династії є найбагатшими у світі

Вказується, що частина прибутку спрямовується в казну. Частину отримує королівська сім'я. Надалі ці гроші витрачаються, наприклад, на утримання палаців і офіційних резиденцій Єлизавети II і її спадкоємців.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
23 березня 2019

ПЦУ запровадила молитву про президентські вибори

23 березня 2019, 18:49
6

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній надав благословення протягом наступного часу до завершення виборчого процесу в усіх храмах Помісної української Православної церкви підносити молитовні прохання про справедливі вибори Глави української держави, за мир та єдність в Україні.

Про це повідомили у прес-службі ПЦУ. 

"У зв’язку з особливою відповідальністю, яка в час виборів президента України покладається на наш народ, враховуючи необхідність захистити державність України, єдність, суспільний мир перед обличчям зовнішньої агресії та внутрішніх протистоянь, протягом наступного часу до завершення голосування за обрання Глави держави благословляється за богослужіннями в храмах Помісної української Православної церкви на літургіях після заамвонної молитви або під час молебню виголошувати наступну молитву", - повідомили у ПЦУ. 
 

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини рубрики Суспільство
Суспільство

У суботу, 23 березня, активісти Нацкорпусу та Нацдружин уже втретє прийшли до Адміністрації Президента із закликом "Свинарчуків Порошенка - за ґрати”, аби вимагати припинити корупційні схеми в оборонці та покарати усіх причетних.

16:53