У Росії в рамках фестивалю провели реконструкцію страти зрадника в українському хуторі

Автор:
48
последние новости в Украине останні новини в Україні

Криваве покарання "зрадника радянської батьківщини" влаштували учасники російського військово-історичного фестивалю "Дніпровський рубіж", проведеного 24 серпня в Алтайському краї.

Про це передає "Радіо свобода", посилаючись на джерело.

Як зазначено в публікації видання, за сценарієм реконструкції, підрозділ німецьких військ входить в український хутір, де жителі допомагають партизанам.

"Для гостей фестивалю влаштували показову "страта зрадника батьківщини" – зі сцени йому зачитали вирок, і розстрільна команда привела його у виконання.

Перед розстрілом "зрадник" просив зберегти йому життя, і каже, що "спокутує провину".

Чоловік просить у більшовиків "не стріляти у свого", проте за задумом мізансцени "конвой" був непохитний.

Примітно, що так званий фестиваль на території країни – агресора збігся за датою з Днем Незалежності України.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Новини світу»
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

На озері Нововарпенське в Польщі були виявлені тіла двох українців-заробітчан. Обидва чоловіки раніше розшукувались, як зниклі безвісти. 

28 травня, 16:14
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

Делегація Російської Федерації при ООН зробила шокуючу заяву у відповідь на заклик генсека ООН про глобальне припинення вогню у зв’язку з пандемією. Постпред України при ООН Олег Ніколенко прокоментував ситуацію.

28 травня, 13:30
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

Пентагон повідомив Конгрес США про те, що Київ досяг необхідного прогресу в реформах та боротьбі з корупцією. Відтак Америка може виділили додаткову військову допомогу Україні.

28 травня, 11:23
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

Французька газета Le Monde виправила положення Криму на інтерактивній карті про поширення коронавірусу. Тепер Крим на ній позначено частиною України, раніше ж його позначили російським.

27 травня, 18:16

Активісти, які створили професійне гольф-поле на Київщині, запропонували програму облаштування подібних еко-спортивних проєктів по всій Україні

Автор:
14
последние новости в Украине останні новини в Україні

В Україні останні 20 років відбувався неконтрольований "дерибан" землі, коли младоолігархи усіма правдами і неправдами намагалися отримати державні землі, особливо в заповідниках і заказниках з унікальною природою, для будівництва своїх розкішних будинків. Вважалося престижним, якщо у вас навколо палацу буде пара десятків гектарів живої природи з річками і озерами, як, наприклад, у президента-втікача Віктора Януковича у Межигір'ї. 

Одним з таких прикладів  був унікальний заказник "Козинський" під Києвом, який, хоч і втратив землі, але встояв від атак на державний статус. Його зуміла захистити невелика група активістів, вчених і волонтерів, захоплених грою в гольф. Вони підготували і втілили цільову програму рекреації та розвитку частини земель заказника, яку місцеві жителі роками використовували, як стихійне звалище сміття. В результаті був укладений договір між громадськими активістами та Обухівською РДА, оскільки і чиновники, і місцева громада побачили в цільовій програмі виключно плюси:

- Припинилася незаконна вирубка дерев, як частина спроб незаконного будівництва на території "Козинського", що також покращило криміногенну ситуацію в Козині;

- У заказнику припинилися спроби забруднення і створення засмічених зон;

- На територію заказника повернулися рідкісні види берегових птахів, а також почали рости практично знищені рослини, це сталося завдяки допомозі компетентних вчених, які реалізували спеціальні еко-програми розвитку заказника;

- Були розчищені і приведені в порядок берега озер і річок на території заказника, тому ці землі стали улюбленим місцем відпочинку для місцевих жителів;

- У виграші опинилися і жителі навколишніх населених пунктів, оскільки землі і нерухомість суттєво подорожчали через близькість до "зеленої перлини" Київщини.

Важливою частиною еко-програми розвитку заказника стало створення адаптованого поля для гольфу, схваленого вченими та екологами. Гольф є еко-розвагою, оскільки історично він був грою пастухів на полях. Це пішло на користь всій Україні: гольф, який ще 25 тому був грою виключно для еліти, стрімко набрав популярності і став масовою розвагою. Це тепер не просто спорт, а й культура, і доступний відпочинок, який корисний для здоров'я. До слова, гольф став олімпійським видом спорту з 2016 року, а в Україні на даний момент немає олімпійської збірної. 

Таким чином, зусилля волонтерів, які створили поле для гольфу, сертифікованого Європейською та Американською асоціаціями гольфу, вже зробили гігантський внесок в розвиток гольф-руху в Україні, завдяки чому вже створена дитяча академія олімпійського резерву, і почали проводитися міжнародні змагання. Нагадаємо, що все це зроблено без державної грошової підтримки, за рахунок зусиль волонтерів та громадських діячів, які розвивають і тримають в порядку єдине відкрите для усіх поле для гольфу на Київщині.

Це стало можливим і завдяки сприянню Обухівської РДА, яка повністю підтримала результати праці екологів-активістів укладенням 10-річного договору, законодавчо закріпивши програму розвитку заказника «Козинський». Також цю ідею схвалила і місцева громада.

В Україні функціонують всього три професійних поля для гольфу – про перше ми розповіли, друге знаходиться на Київщині у напрямку Житомирської траси, але це елітний клуб, куди не можна потрапити "з вулиці", третє розташоване на Харківщині, та воно також закритого типу. Для прикладу, у Данії, населення якої складає всього 5 мільйонів, є 190 гольф-клубів, у маленькій Ісландії – 65, у Іспанії – 349 полів, а в Германії – 727. У "світовій Мецці" гольфу – США – майже 16 тисяч гольф-полів, на яких грають більше 30 мільйонів американців (населення країни складає 328 мільйонів). Саме тому громадські активісти, які створили єдине сертифіковане гольф-поле біля Козину на Київщині, звернулися з пропозицією співпраці до Федерації гольфу України заради формування повноцінної національної збірної, яка зможе гідно презентувати країну на майбутніх Олімпійських іграх, бо гольф-поле у Козині може бути базою для збірної України та прикладом для утворення подібних професійних полів на території інших заповідників та заказників України.

Внаслідок успішного кейсу у громадських активістів виникла саме така ідея загальнонаціональної програми – зібрати біологів, екологів та вчених для обговорення та впровадження подібного досвіду на територіях інших заказників та заповідників країни, аби вони не стали предметом "дерибану" земель та їх не намагалися захопити після рекреації. Досвід ГО "Зелена хвиля" можуть перейняти і інші активісти. В Україні, на жаль, існує велика кількість заказників, які ніяк не підтримуються державним фінансуванням, тому перетворюються на своєрідні "зони відчуження" та стихійні сміттєзвалища. Безперечно, догляд за такими територіями принесе користь країні та її громадянам.

Кореспонденти ASPI news 29 травня відвідали державний заказник "Козинський" у Конча-Заспі. Активісти та екологи пояснили, як створили на місці засміченого місця привабливу та доглянуту територію, куди повернулися рідкісні птахи і тварини. У 2017 році спеціалісти провели детальний огляд занедбаної території разом з представниками громадської організації "Зелена хвиля" та почали тут рекреаційні заходи. Такий досвід виявився вкрай корисним – сьогодні на території заказника "Козинський" приємно знаходитись, він став своєрідною візиткою Київщини: відвідати територію приїжджають не лише українці, а й іноземні громадяни.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Суспільство»
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Володимир Зеленський звернувся до мешканців Києва та Кривого Рогу. Президент України зворушливо привітав їх з днем міста.

15:55, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

30 травня у заказнику «Козинський» у Конча-Заспі «тітушки» влаштували проплачену «акцію». Активісти ГО «Зелена хвиля», які довели до ладу захаращені та засмічені місцевими мешканцями землі заказника, вважають, що «тітушок» замовив депутат Обухівскої райради Київської області Володимир Тимченко.

11:05, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Кілька років тому громадські активісти та екологи відновили рекреаційну зону на території колишнього стихійного сміттєзвалища в заказнику "Козинський". Також тут з нуля облаштували прогулянкові зони та поля для професійного заняття гольфом, на яких можна проводити офіційні змагання.

 
29 травня, 18:57
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Львівський слідчий ізолятор дозволив журналістам провести фотозйомку умов у камерах, де утримуються підозрювані до отримання вироку в суді. Ознайомили ЗМІ і з нововведенням - платними камерами з покращеними умовами перебування.

29 травня, 18:26