В Австрії фермер закрив на карантин 15 робітників з України
Власник фермерського підприємства з переробки овочів в австрійській федеральній землі Верхня Австрія закрив 15 сезонних робітників з України. Фермер зачинив працівників у їх помешканнях, через страх, що вони заражені коронавірусом.
В Австрії на підприємстві з переробки овочів в окрузі Лінц-Ланд власник ферми вирішив тимчасово закрити у приміщеннях 15 сезонних робітників з України, які, на його думку, могли бути інфіковані коронавірусом,
"Так, цю інформацію підтвердив у розмові зі мною доктор Вольфганг Екер, директор робочої палати Верхньої Австрії. За його словами, ситуація мала місце і 15 сезонних робітників з України були "закриті на карантин", як він висловився, "нечесним фермером", - підтвердила "Укрінформу" цю інформацію консул посольства України в Австрії Мирослава Зінкевич, передає "Європейська правда" в середу, 15 квітня.
За словами Зінкевич, українці за допомогою до українського посольства не звертались. Інцидент стався на підприємстві з переробки овочів в окрузі Лінц-Ланд. Власник ферми вирішив тимчасово закрити у приміщеннях 15 сезонних робітників з України, які, на його думку, могли бути інфіковані коронавірусом, а тому була загроза зараження для інших робітників. 12 українців погодилися з таким обмеженням свободи пересування, але інші троє були проти й тому написали відповідну скаргу на фермера. У результаті до ситуації було підключено земельну службу із захисту прав робітників. Наразі справа перебуває на контролі австрійських компетентних органів. Прокуратурою Лінца проводиться розслідування за підозрою у незаконному позбавленні волі.
Згідно з інформацією австрійських ЗМІ, раніше це фермерське підприємство в Лінц-Ланд вже ставало об’єктом інспекції служби із захисту прав робітників: тоді скарги стосувалися робочого часу – робітникам доводилося працювати до 72 годин на тиждень.
Раніше повідомлялось, що в Україні очікується до 2% (близько 860 тисяч) заражень коронавірусом COVID-19. Про це під час брифінгу 12 квітня повідомив головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко. З його словами, така цифра відноситься до "оптимістичного сценарію". На нього можна розраховувати лише за умови, що спрацюють превентивні заходи, прийняті в Україні. Ляшко додав, що понад 10% випадків заражень в Україні призведе до колапсу медичної системи.
Нагадаємо, поліцейські Київщини спільно з працівниками Служби безпеки України викрили злочинну групу, яка виготовляла фальшиві документи для вивозу дітей закордон. Зловмисники "брали" за документ 150-200 євро. Зазвичай документи замовляли один з батьків без згоди іншого, або треті особи. Поліцейські провели низку обшуків, під час яких знайшли підроблені заяви з дозволами батьків на виїзд дітей за кордон з іншими особами, фотокопії сторінок паспортів батьків з явними ознаками підроблення, чисті бланки паспортів для виїзду за кордон.
Інформація про готовність України розглянути відмову від вступу до НАТО в обмін на західні гарантії безпеки стала предметом активного обговорення після повідомлень західних медіа про переговори президента Володимира Зеленського з американськими посланцями у Берліні.
Помічник президента Росії Володимира Путіна з зовнішньополітичних питань Юрій Ушаков заявив, що Україна вже ніколи не поверне тимчасово окупований Крим. Про це він сказав, відповідаючи на запитання пропагандистів.
Російський правитель Володимир Путін оточив себе колом підлабузників, що постійно запевняють його у "перемозі" Росії, ігноруючи реальні ризики та обмеження. Генерали стверджують, що всі військові цілі досягнуті, економісти переконують у стабільності економіки.
Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган вважає, що мир в Україні "не за горами". Такого висновку він дійшов після зустрічі з Володимиром Путіним.
Дональд Трамп іде наперекір рокам політики США на стримування Китаю і замість стратегії протистояння обирає стратегію розподілу сфер впливу. Про це повідомило Axios.
Європейські лідери насторожено ставляться до "мирного плану" президента США Дональда Трампа, який, зокрема, передбачає створення демілітаризованої зони на Донбасі. Побоювання викликає ризик того, що Кремль зможе під цим прикриттям розмістити свої сили та вдатися до гібридних дій.
Президент США Дональд Трамп "вкрай розчарований" і Росією, і Україною і більше не хоче "зустрічей заради зустрічей". Про це на брифінгу повідомила речниця Білого дому Керолайн Лівітт.
Адміністрація президента США Дональда Трампа пригрозила санкціями Міжнародному кримінальному суду в Гаазі. Білий дім наполягає, щоб установа гарантувала, що не розслідуватиме діяльність лідера республіканців та його уряду.
Володимир Путін, імовірно, готує таємну мобілізацію резервістів, аби компенсувати вичерпання ресурсу добровольців для участі у війні проти України.
Нещодавно президент США Дональд Трамп назвав політичне керівництво країн Європи "слабкими" людьми. На слова глави Білого дому відреагував прем'єр-міністр Великої Британії Кір Стармер під час години запитань до уряду у британському парламенті.
Інформація про готовність України розглянути відмову від вступу до НАТО в обмін на західні гарантії безпеки стала предметом активного обговорення після повідомлень західних медіа про переговори президента Володимира Зеленського з американськими посланцями у Берліні.
Помічник президента Росії Володимира Путіна з зовнішньополітичних питань Юрій Ушаков заявив, що Україна вже ніколи не поверне тимчасово окупований Крим. Про це він сказав, відповідаючи на запитання пропагандистів.
Російський правитель Володимир Путін оточив себе колом підлабузників, що постійно запевняють його у "перемозі" Росії, ігноруючи реальні ризики та обмеження. Генерали стверджують, що всі військові цілі досягнуті, економісти переконують у стабільності економіки.
Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган вважає, що мир в Україні "не за горами". Такого висновку він дійшов після зустрічі з Володимиром Путіним.