В Індонезії помилували учителя, якого судили за сексуальне насильство

12 липня 2019, 10:01
125
последние новости в Украине останні новини в Україні

Суд Індонезії помилував канадського учителя, засудженого за сексуальне насильство над учнями в міжкультурній школі Джакарти, де навчаються діти багатьох експатріантів, дипломатів і багатих індонезійців.

Про це повідомив 12 липня, у п'ятницю, індонезійський чиновник, пише агентство Reuters.

Так, представник влади Індонезії зазначив, що вирок, винесений вчителю раніше "був пронизаний порушеннями" і звернув увагу на систему правосуддя в Південно-Східній Азії.

Як повідомляє Reuters, канадець Ніл Бантлеман і його індонезійський помічник Фердинанд Тьонг були засуджені в 2014 році за звинуваченням у сексуальних домаганнях до дітей в міжкультурній школі Джакарти.

На суді обидва звинувачені свою провину не визнали, а відсутність прозорості ведення цієї справи зазнала критики з боку Канади та Сполучених Штатів.

Шрі Утамі, генеральний директор з виправних справах Міністерства права і прав людини Індонезії, підтвердив у текстовому повідомленні Reuters, що Бантлман був помилуваний.

Брат Бентлмена Гай сказав у заяві пресі: "Я радий підтвердити, що мій брат Ніл благополучно повернувся в Канаду".

"П'ять років тому я був неправомірно звинувачений і засуджений за злочини, яких не скоював і, крім того, ніколи не скоював", - прокоментував помилування колишній в'язень Ніл Бантлеман.

Канадські ЗМІ заявили, що помічник вчителя залишився у в'язниці.

Раніше, ці двоє чоловіків були спочатку засуджені до 10 років тюремного ув'язнення, але після того як провели рік у в'язниці, були виправдані в серпні 2015 року та звільнені.

Однак Верховний суд Індонезії пізніше скасував виправдовувальний вирок, продовживши термін тюремного ув'язнення, і розпорядився про повторний арешт. Це рішення канадське посольство в Джакарті назвало несправедливим.

Бантлман у своїй заяві подякував сім'ї та друзям у всьому світі за їх підтримку і подякував "уряду Канади за їх тверду прихильність тому, щоб повернути нас додому".

последние новости в Украине останні новини в Україні
Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Новини світу»
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

Сьогодні, 22 жовтня, в Кремлі пояснили, в чому труднощі в організації саміту в "нормандської форматі".

13:52, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

Сьогодні, 22 жовтня, стало відомо, що малі ракетні кораблі Каспійської флотилії "Углич" і "Великий Устюг" увійшли в Азовське море.

10:27, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

Сьогодні, 21 жовтня, стало відомо про аварію з українським автобусом.

13:04, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

Підвищення цін на проїзд в метро в Сантьяго викликали протести з боку населення, які спровокували заворушення в столиці Чилі і призвели до восьми жертв.

11:04, Вчора

Мінфін запустило проєкт "Е-контракт"

22 жовтня 2019, 17:04
2
последние новости в Украине останні новини в Україні

Сьогодні, 22 жовтня, стало відомо про новий проєкт Міністерства  фінансів.

Міністерка фінансів Оксана Маркарова дала старт проєкту "Е-контракт", який продовжить інформаційну революцію у сфері публічних фінансів.

Про це повідомляє пресслужба Мінфіну.

Невдовзі в системі єдиної "екосистеми" публічних фінансів з’явиться новий інструмент "Е-контракт", який інтегрує і автоматизує процеси трьох державних систем: Державної казначейської служби, Міністерства фінансів України (E-data – Spending – витрати бюджетних коштів), Міністерства економічного розвитку та торгівлі (Prozorro).

"Ми починаємо рухатись від прозорості до підзвітності. У 2015 ми запустили перший портал – spending. Він дозволив бачити фактично в реальному часі інформацію про те, куди і скільки коштів за контрактом перерахувала Державна казначейська служба. Потім ми відкрили дані державного та місцевих бюджетів, інформацію про проекти, які фінансуються міжнародними фінансовими організаціями", - сказала міністерка фінансів.

Повідомляється, що "Е-контракт" допоможе впорядкувати процедуру укладання договорів на всіх її етапах – від ініціації до звітування, а також стане новим інструментом для аналізу даних та контролю за використанням публічних коштів. Аналіз даних, в свою чергу,  є необхідною передумовою для прийняття ефективних рішень.

Адже у системі державних закупівель Prozorro величезний масив даних щодо договорів, які укладаються між учасниками процесу, поки що залишається у форматі, непридатному для аналізу. 

"Сьогодні ми даємо старт проекту, який покладе цьому край. І у нас з’явиться Е-контракт, який повністю переведе всі договори, що укладаються на  Prozorro  і, які ми бачимо в Казначействі, в повноцінну електронну форму", - зазначила Маркарова.

Раніше повідомлялося, що у Генеральній прокуратурі створено департамент нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Політика»
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Сьогодні, 22 жовтня, стало відомо про рішення прем'єр-міністра щодо очільника Держгеокадастру в Київській області.

16:07, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Сьогодні, 22 жовтня, стало відомо, що контррозвідка СБУ затримала ексзаступника міністра економіки за нанесення масштабної шкоди обороноздатності державі.

15:14, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Сьогодні, 22 жовтня, стало відомо, що Генпрокуратура скерувала кримінальне провадження за фактом зловживання владою службовими особами НАЗК та АПУ до НАБУ.    

12:17, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Сьогодні, 22 жовтня, спікер українського парламенту Дмитро Разумков провів зустріч з главами дипломатичних місій іноземних держав, акредитованих в Україні.

11:55, Сьогодні