В Італії від коронавірусу померли 37 лікарів (Фото, Відео)
Число жертв коронавірусу серед лікарів в Італії зростає. В Федерації лікарів країни повідомили, що захворювання COVID-19 стало причиною смерті вже 37 медиків.
Про це повідомляє Daily Mail у четвер, 26 березня.
Згідно з інформацією видання, інфіковані 6,205 лікарів, що становить 8,3 відсотка від загального числа заражених. За останніми даними воно дорівнює 74,376 осіб.
Повідомляється, що ще три лікарі померли від коронавірусу вчора, 25 березня, в Бергамо, Фоджії та Неаполі, таким чином кількість жертв хвороби становить 37 осіб.
Федерація лікарів попередила, що справжня кількість випадків загибелі може бути вищою, оскільки "багато лікарів помирають раптово, навіть якщо причина смерті не пов'язана безпосередньо з вірусом, оскільки тестування не проводиться". Крім того, вважається, що принаймні одна медсестра наклала на себе руки після зараження коронавірусом через страх, що вона поширила хворобу на інших.
Більшість італійських лікарень переповнені, через швидкість розповсюдження вірусу, там постійно не вистачає апаратів штучної вентиляції легень та інших медичних засобів. Зазначається, що окрім лікарів загальної практики, до числа померлих належать стоматологи, психіатри та офтальмолог.
Нагадаємо, на Західній Україні у медиків виявили коронавірус.
Також повідомлялось, що ООН виділить Україні $33 млн на боротьбу з коронавірусом.
Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський заявив, що Росія може готувати провокаційну операцію під чужим прапором, аби створити привід для нової військової ескалації.
Колишній прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер після завершення роботи на посаді глави уряду має намір зосередитися на новому форматі політичної та суспільної діяльності.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що не хоче припускати, ніби зустріч між Володимиром Путіним і Дональдом Трампом на Алясці була використана для того, щоб дати Україні час на посилення оборони.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив про нібито фіаско переговорного процесу із президентом США Дональдом Трампом, звинувативши Вашингтон у відході від ролі посередника та посиленні тиску на Кремль.
Представник США в Раді Безпеки ООН Ден Негреа заявив, що Росія має усвідомити неможливість досягнення своїх цілей у війні проти України та повернутися до переговорів. За словами американського дипломата, затягування бойових дій лише погіршує становище Москви, тоді як Україна продовжує зміцнювати свої оборонні можливості.
Юрій Ушаков, помічник президента Росії, фактично поховав надії на виконання непублічних домовленостей, досягнутих між Володимиром Путіним і Дональдом Трампом під час їхньої зустрічі на Алясці.
Лід: Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер оголосив про відставку з посади глави уряду та лідера Лейбористської партії на тлі зростання внутрішньопартійного тиску й падіння політичної підтримки.
Президент США Дональд Трамп пообіцяв знову повернутися до питання санкцій проти Росії та запевнив у продовженні підтримки України, що у Києві розцінили як важливий сигнал для Кремля.
Єврокомісар з питань оборони та космосу Андрюс Кубілюс заявив, що Україна має одну з найсильніших армій сучасної Європи та повинна стати невід’ємною частиною майбутньої європейської системи безпеки.
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте заявив, що міністр оборони США Піт Гегсет залишив зустріч глав оборонних відомств Альянсу раніше не через політичні розбіжності чи небажання зустрічатися з президентом України Володимиром Зеленським, а через заздалегідь заплановані зобов’язання.
Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський заявив, що Росія може готувати провокаційну операцію під чужим прапором, аби створити привід для нової військової ескалації.
Колишній прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер після завершення роботи на посаді глави уряду має намір зосередитися на новому форматі політичної та суспільної діяльності.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що не хоче припускати, ніби зустріч між Володимиром Путіним і Дональдом Трампом на Алясці була використана для того, щоб дати Україні час на посилення оборони.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив про нібито фіаско переговорного процесу із президентом США Дональдом Трампом, звинувативши Вашингтон у відході від ролі посередника та посиленні тиску на Кремль.