Передумов для посилення карантинних обмежень у столиці наразі немає. Ситуація із захворюваністю та рівнем госпіталізації контролюється.
МОЗ не планує посилювати карантинні обмеження в Україні через поширення штаму коронавірусу "Омікрон". В Україні використається модель адаптивного карантину.
Бустерну дозу вакцини від COVID-19, до початку нової хвилі захворюваності, встигнуть отримати 300-400 тисяч осіб. Фокус буде зосереджений на представниках об'єктів критичної інфраструктури та медичних працівниках.
За прогнозами, з другої половини січня і в лютому буде спостерігатися підвищення рівня захворюваності на коронавірусну інфекцію. Воно вже буде викликане новим штамом "Омікрон".
Наступна хвиля COVID-19 може розпочатися в Україні у середині лютого. Нинішня, четверта хвиля зараз йде на спад.
Голова Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації Михайло Радуцький заявляє, що в Україні знизився показник щоденної вакцинації населення проти коронавірусу. Антирекорд за кількістю щеплень за минулий тиждень – вакциновано лише 784 тисячі українців.
Змучений пандемією світ зіткнувся з новим викликом — штамом коронавірусу Omicron. Цей штам вже підтверджений у більш ніж 20 країнах і загрожує нам новими обмеженнями та локдаунами.
У міжнародному аеропорту "Запоріжжя" жінки пред’явили підроблені довідки про отримання першої дози вакцини від COVID-19. В рамках досудового розслідування встановлюється коло осіб, причетних до виготовлення фальшивих форм первинної облікової документації щодо вакцинації.
У всіх районах Києва посилюється контроль за дотриманням протиепідемічних заходів в умовах "червоної зони". Таке рішення було ухвалено на засіданні міського штабу щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.
Як тільки динаміка захворюваності на коронавірус у Києві почне знижуватися, місто почне послаблювати введені карантинні обмеження. Але, за словами міського голови Віталія Кличка, передумов про це говорити сьогодні немає.
Президент України Володимир Зеленський записав чергове відеозвернення до українців. Гарант розповів про вакцинацію, скупчення російських військ на кордонах та ситуацію з нелегалами з Білорусі.
У Київській міській державній адміністрації відсторонили від роботи 7 працівників, які невакциновані проти COVID-19. Троє з відсторонених осіб – працівники апарату КМДА, ще четверо працівників департаментів.
Міністерство охорони здоров'я України опрацьовує можливість запровадження так звану COVID-амністію. Громадянину дозволять пройти вакцинацію від коронавірусу, навіть якщо він до цього купив підроблений сертифікат.
У червоній зоні епідемічної небезпеки залишаються Київ та 15 областей України. У жовтій зоні, окрім Закарпатської та Кіровоградської областей, наразі ще й Тернопільська.
Кабінет міністрів затвердив порядок відсторонення співробітників підприємств, установ і організацій, що підлягають обов'язковій вакцинації проти СOVID-19. Норма для педагогів почне діяти з 8 листопада.
Київ перейде в "червону" зону карантину вже найближчими днями. Стало відомо, які карантинні обмеження почнуть діяти в Києві, якщо місто перейде в "червону" зону.
Київ найближчими днями перейде в "червону" зону карантину. Ситуація з поширенням коронавірусу в столиці погіршується.
У стаціонарах Києва лікуються понад 1,8 тисячі пацієнтів з COVID-19, з них у важкому стані майже 1,3 тисячі. Відділення столичних лікарень, які приймають хворих COVID-19, заповнені майже на 47%.
Пандемія у Києві посилила вимоги до вчителів. Наявність COVID-сертифікатів перевіряють у школах та дитячих садках.
В Україні на цьому тижні зафіксували найшвидші темпи зростання захворюваності COVID-19 у 2021 році. Вже найближчим часом чотири області ризикують потрапити в "червону" зону карантину, заявив головний санлікар Ігор Кузін.