Відставка Мюллера: чи можна обвинуватити Трампа?

Автор:
16
последние новости в Украине останні новини в Україні

Спецпрокурор США Роберт Мюллер у середу заявив, що розслідування щодо президента Дональда Трампа не могло привести до висунення обвинувачень, оскільки це суперечило б основному закону країни.

"Президент не може бути обвинувачений у скоєнні федеральних злочинів, поки він знаходиться на своїй посаді. Це суперечило б Конституції", - сказав Мюллер, пояснюючи, чому проти Трампа не були висунуті конкретні обвинувачення.

"Призначення спецпрокурора наділило нас повноваженнями з розслідування тих дій президента, які могли б привести до перешкоджання правосуддю", - підкреслив він.

Тим часом, президент США Дональд Трамп укотре підкреслив, що в ході розслідування Мюллера не було знайдено достатніх доказів його провини.

"Нічого не змінилося доповіді Мюллера. Докази були недостатні, і, отже, в нашій країні це означає невинуватість особи. Справу закрито! Дякую", - написав американський лідер у своєму Twitter.

У березні 2019 року команда спецпрокурора США Мюллера завершила роботу над доповіддю про передбачуване втручання РФ у вибори 2016 року в США і передала його генпрокурору США. Той у посланні Конгресу оголосив, що слідчі не виявили ознак змови між РФ і передвиборчим штабом Трампа.

Спецпрокурор також не став висувати обвинувачень Трампу в перешкоджанні правосуддю, залишивши це питання на розсуд генпрокурора, який прийшов до висновку, що для пред'явлення президенту обвинувачень немає достатніх підстав.

Пізніше Мін'юст США опублікував відредаговану версію доповіді Мюллера.

Нагадуємо, спецпрокурор Сполучених Штатів Роберт Мюллер, який займався розслідуванням звинувачень проти Росії у втручанні в президентські вибори, заявив про відставку.

Після завершення розслідування Мюллер жодного разу публічно не висловлювався з цього приводу.

Трамп дозволив розсекретити будь-яку інформацію з розслідування Мюллера.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Новини світу»
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

Ринок нафти продовжує котитись вниз на тлі прискорення пандемії коронавірусу, яка охопила понад 200 країн світу та вразила понад 720 тисяч осіб. Після рішення президента Дональда Трампа продовжити до 30 квітня карантинні заходи в США, ф'ючерси на американський сорт нафти WTI пробили позначку 20 доларів за барель. Котирування на біржі NYMEX в Нью-Йорку опускалися до 19,92 долара - нового мінімуму з лютого 2002 року.

15:53, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

Тисячі людей почали повертатися на м’ясні базари Китаю, де й далі продають котів, собак і можливих переносників коронавірусу – кажанів.

14:27, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

Тварин з притулку жителі Нью-Йорка почали розбирати з не меншим завзяттям, ніж ті, хто спустошує прилавки в супермаркетах. За кілька тижнів в американському мегаполісі утворився справжній "дефіцит" чотирилапих вихованців.

13:34, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

Два негативні результати тестів на коронавірус не гарантують, що пацієнт остаточно одужав.

13:33, Сьогодні

В Україні медики, які лікують хворих на коронавірус, отримають 300% -у доплату до зарплати

Автор:
2
последние новости в Украине останні новини в Україні

Нардепи проголосували за трикратну доплату медикам, які працюють з коронавірусними хворими.

Верховна Рада на позачерговому засіданні 30 березня доручила Кабінету міністрів встановити 300% -у доплату до зарплати медичних працівників, які лікують пацієнтів, хворих на коронавірус.

За ухвалення законопроєкту №3275 пргголосували 312 депутатів.

Закоропроєктом доручено Кабміну протягом тижня з дня набрання чинності цим законом встановити медикам надбавки в розмірі до 300 відсотків заробітної плати на період виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій і пандемій коронавірусної хвороби.

Нагадаємо, парламентарі підтримали 271 голосами відставку глави МОЗ Іллі Ємця.

Раніше народна депутатка від партії "Європейська Солідарність" повідомила, що 29 березня в парламенті відбулась зустріч з трьома претендентами на посади голів Міністерства фінансів, Міністерства охорони здоров'я та Міненерго.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Політика»
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Верховна Рада сьогодні, 30 березня, під час позачергового засідання підтримала звільнення з посади голови Міністерства фінансів Ігоря Уманського. За звільнення міністра проголосували 249 парламентарів.

15:48, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Міністр охорони здоров'я України Ілля Ємець зможе залишити свій пост голови МОЗ на підставі підтримки його звільнення, розглянутого на позачерговому засіданні парламенту.

15:23, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

У РНБО повідомили, що Сивохо і Ткаченко не обіймають посад радників, дати звільнення — невідомі.

13:46, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

У понеділок о 14.00, 30 березня, Верховна Рада збереться на позачергове засідання.

11:38, Сьогодні