Чиновникам лісництва в Донецькій області загрожує позбавлення волі за незаконну вирубку дерев, - ДБР
Щодо чотирьох посадових осіб Олександрівського лісництва державного підприємства "Покровське лісове господарство" правоохоронцями направлено до суду обвинувальний акт, в якому йдеться про незаконну вирубку дерев з використанням службового становища. Дії чиновників завдали матеріальної шкоди державі в розмірі 1 мільйон 396 тисяч гривень.
Про це повідомляється пресслужбою Державного бюро розслідувань (ДБР) у понеділок, 1 червня. Правоохоронці повідомили, що до вирубки лісонасаджень керівник Олександрівського лісництва (Донецька область) залучив двох майстрів лісу і одного з працівників, які підшукували місця порубки дерев. Потім учасники злочинної групи незаконно вирубували, перевозили та продавали деревину місцевим жителям.
Також повідомляється, що співробітники держпідприємства приховували вирубку лісу, вказуючи недостовірні відомості в Єдиній державній системі електронного обліку деревини "ЛІАЦ". Гроші подільники частково ділили між собою, а частково витрачали на витратні матеріали (бензопили, паливо, ремонт).
У ДБР уточнили, що з липня 2019 року по січень 2020 року учасники групи були причетні до вирубки понад 400 дерев і близько 500 акацій. За висновками експертиз, збитки державі, завдані в результаті незаконної вирубки дерев, становлять 1 мільйон 396 тисяч гривень.
Також повідомляється, що в разі доведення провини, обвинуваченим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 5 до 7 років.
Раніше ДБР повідомило про понад 20 обшуків у приміщеннях, що належать ДПС у трьох областях України. Відомо, що правоохоронці проводили слідчі дії в рамках досудового розслідування кримінального провадження, відкритого за заявою колишнього міністра фінансів Ігоря Уманського. Обшуки відбулися в офісах ДПС у місті Києві, а також у Львівській і Донецькій областях.
Також ASPI news повідомляло, що слідчі ДБР міста Львів підозрюють чиновника ДФС у діях, які завдали збитків держбюджету в розмірі 265 тис.грн митних платежів. Правоохоронці з'ясували, що підозрюваний митник вносив в автоматизовану систему бази даних інформацію, яка не відповідала дійсності. А саме, фіксацію виїзду з України транспортних засобів, які перебували в режимі тимчасового ввезення.
Унаслідок масованого комбінованого обстрілу України в ніч на 2 червня загинули 13 людей, понад 100 - постраждали. Найбільше руйнувань цивільної інфраструктури зафіксовано у Києві, Дніпрі та Харкові.
Внаслідок атаки загинули 13 людей та понад 100 поранено. У Києві, Дніпрі та Харкові зруйновано житлові будинки, лікарні та об'єкти інфраструктури.
Під завалами зруйнованого чотириповерхового будинку, за даними ДСНС, можуть перебувати люди.
Протиповітряною обороною збито/подавлено 642 цілі росіян - 40 ракет та 602 безпілотники різних типів.
Мер Харкова Ігор Терехов повідомив про масштабні руйнування та жертви після російського удару по місту, наголосивши, що атака була спрямована проти цивільного населення, а рятувальники досі шукають людей під завалами.
Юридична компанія AVER LEX, старшим партнером якої є адвокат експрезидента-втікача Віктора Януковича Віталій Сердюк, опинилася у центрі ще одного гучного скандалу.
За даними правоохоронців, група посадовців та бізнесменів організувала схему завищення цін і фіктивних постачань, що призвело до втрати десятків мільйонів гривень, призначених для армії.
У нічній атаці на Москву російські сили протиповітряної оборони допустили фатальну помилку: переслідуючи українські дрони, вони збили власний військовий гелікоптер. Інцидент стався на тлі масованого удару безпілотників, який спричинив хаос у небі над столицею та вкотре продемонстрував слабкість російської системи ППО.
У Києві ошукали колишнього прем’єр-міністра України Валерія Пустовойтенка, який очолював уряд у 1997–1999 роках. Двоє шахраїв, видаючи себе за працівника СБУ та слідчу поліції, переконали 79-річного політика, що проти нього відкрито кримінальне провадження за нібито фінансування держави-агресора.
Російські війська атакували Дніпро, і кількість постраждалих зросла до 18 осіб. Серед них є діти та жінки, а частина поранених перебуває у тяжкому стані. У місті пошкоджено житлові будинки, автомобілі та інфраструктуру, рятувальники продовжують ліквідовувати наслідки удару.
Унаслідок масованого комбінованого обстрілу України в ніч на 2 червня загинули 13 людей, понад 100 - постраждали. Найбільше руйнувань цивільної інфраструктури зафіксовано у Києві, Дніпрі та Харкові.
Внаслідок атаки загинули 13 людей та понад 100 поранено. У Києві, Дніпрі та Харкові зруйновано житлові будинки, лікарні та об'єкти інфраструктури.
Під завалами зруйнованого чотириповерхового будинку, за даними ДСНС, можуть перебувати люди.
Протиповітряною обороною збито/подавлено 642 цілі росіян - 40 ракет та 602 безпілотники різних типів.