На Полтавщині викрито чиновницю ДПС, яка вимагала від підприємця щомісячні "відкати"
Чиновниця Державної податкової служби в Полтавській області вимагала від підприємця щомісячний "відкат" у розмірі 2,5% від обороту фінансових операцій товариства за безперешкодне здійснення підприємницької діяльності. За вимагання їй загрожує не менше п'яти років тюремного ув'язнення.
Про це в четвер, 21 січня, повідомило Державне бюро розслідувань, яке працює над даною справою при оперативному супроводі Служби безпеки України. Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснюють прокурори офісу Генерального прокурора.
Повідомляється, що правоохоронці затримали начальницю одного з управлінь ГУ ДПС у Полтавській області під час одержання неправомірної вигоди. Як з'ясувалося, чиновниця вимагала від підприємця неправомірну вигоду в розмірі 2,5% відсотків від місячного обороту фінансових операцій Товариства за безперешкодне здійснення підприємницької діяльності.
Жінку затримали в момент отримання нею "відкату". Наразі тривають першочергові слідчі дії, спрямовані на встановлення всіх причетних до скоєння злочину. Також вирішується питання про повідомлення підозри та обрання щодо неї запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.
Раніше повідомлялося, що слідчі ДБР у Львові затримали заступника начальника одного з відділів ГУ ДПС у Львівській області після одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України). За даними слідства, чиновник вимагав 50 тисяч гривень за невжиття заходів щодо стягнення податкових боргів.
Нагадаємо, Служба безпеки України повідомила, що бізнесмен був учасником і переможцем багатьох конкурсів на постачання продукції для потреб національних збірних України. Але його товари не відповідали якісним характеристикам, або він не міг вчасно забезпечити постачання. Загальна сума хабарів, яку він запропонував чиновникам, склала понад 2 мільйони гривень.
На Полтавщині правоохоронці вкотре довели, що служба в поліції — це не лише забезпечення правопорядку, а й щоденна готовність рятувати людські життя.
На Полтавщині правоохоронці вкотре довели, що служба в поліції — це не лише забезпечення правопорядку, а й щоденна готовність рятувати людські життя.
Правоохоронці викрили масштабну корупційну схему, до якої, за даними слідства, причетні колишній високопосадовець часів президентства Віктора Януковича та його спільники.
У Кременчуці поліцейські затримали 37-річного мешканця Кременчуцького району, якого підозрюють в умисному вбивстві двох людей. Чоловік переховувався від слідства, а встановити його місцеперебування вдалося завдяки масштабним оперативно-розшуковим заходам та інформації, яку надали громадяни.
Росія продовжує змінювати підхід до повітряних атак по Україні, роблячи їх більш складними та комбінованими, аби перевантажити українську систему протиповітряної оборони.
Російська атака по Києву 15 червня призвела до пошкодження одного з головних духовних символів України — Успенського собору Києво-Печерської лаври.
Речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат заявив, що Росія поширює дезінформацію щодо нічної атаки на Київ і пошкодження Києво-Печерської лаври, намагаючись перекласти відповідальність за наслідки ударів та використовуючи уламки збитих ракет для створення пропагандистських версій подій.
Київська область пережила одну з чергових масштабних повітряних атак Росії — ворог застосував комбінований удар із використанням безпілотників та ракетного озброєння. Внаслідок обстрілу в регіоні зафіксовані пошкодження житлових будинків, автомобілів і цивільних об’єктів, а серед постраждалих є дитина.
Російський обстріл завдав значної шкоди логістичній інфраструктурі України — під удар потрапив один із найсучасніших терміналів компанії Нова пошта, який був важливою частиною масштабної системи обробки та доставки відправлень.
На Полтавщині правоохоронці вкотре довели, що служба в поліції — це не лише забезпечення правопорядку, а й щоденна готовність рятувати людські життя.
На Полтавщині правоохоронці вкотре довели, що служба в поліції — це не лише забезпечення правопорядку, а й щоденна готовність рятувати людські життя.
Правоохоронці викрили масштабну корупційну схему, до якої, за даними слідства, причетні колишній високопосадовець часів президентства Віктора Януковича та його спільники.