Суд розгляне справу про відсторонення Труханова з посади мера Одеси
Про це повідомляє прес-служба суда: «22 лютого 2018 року в 10 год. 30 хв. В приміщенні суду за адресою: м Київ, Вознесенський узвіз, буд. 10-Б відбудеться судове засідання з розгляду клопотання про відсторонення Г. Труханова із займаної посади Одеського міського голови Одеської міської ради. Слідчий суддя: Коротко Д. М.», - йдеться в повідомленні.
В тому ж суді, 22 лютого буде розглянуто клопотання по справі заступника Труханова: «22 лютого 2018 року о 16 год. 00 хв. в приміщенні суду за адресою: м. Київ, Вознесенський узвіз, буд. 10-Б відбудетеся судове засідання з розгляду клопотання про відсторонення Вугельмана П. В. від займаної посади заступника Одеського міського голови Одеської міської ради. Слідчий суддя: Вишняк М. В.», – повідомили в суді.
Нагадаємо, Труханов Г. та Вугельман П. проходять по справі заводу «Краян». Ще у вересні 2016 року мерія Одеси придбала у приватної структури будівлю, яка раніше належало ДП "Завод" Краян ", за 185 млн гривень. Сама структура на початку 2016 року придбала будівлю на аукціоні за 11,5 млн гривень, а отримані від мерії гроші «продавець» намагався перерахувати на рахунок фіктивної компанії, керівник якої перебуває в зоні АТО.
13 лютого детективи САП та НАБУ повідомили учасників справи про підозру і направили до суду клопотання про відсторонення Труханова з посади голови Одеської міськради, а прокуратура запросила утримання під вартою підслідних протягом 2 місяців з правом на заставу у сумі 50 млн грн. Проте суддя Солом’янського суду відмовив прокуратурі і вирішив випустити Труханова на поруки.
«У задоволенні клопотання про арешт відмовити, застосувати до підозрюваного запобіжний захід у вигляді особистої поруки. Визначити поручителем народного депутата Верховної Ради України восьмого скликання Голубова Дмитра Івановича (член парламентської фракції БПП). Зобов'язати поручителя забезпечити виконання підозрюваним наступних обов'язків: прибувати до детектива НАБУ, прокурора САП, в Генеральну прокуратуру України, до слідчого судді, не відлучатися з міста Одеса без дозволу НАБУ, САП, прокурора або суду, повідомляти про місце проживання ...", - заявив суддя.
Також суд постановив підслідним здати всі паспорти.
Читайте також: Аваков погрожує залишити суди без охорони
Російський ракетний обстріл завдав важких втрат мережі супермаркетів "Сільпо". Унаслідок атаки загинули шестеро співробітників компанії, ще десятки людей постраждали, а частина торговельної інфраструктури зазнала значних руйнувань.
Масований ракетний обстріл Київщини завдав нищівного удару по логістичній інфраструктурі українського бізнесу.
У цьому матеріалі немає медійної персони, тому зробити заголовок із прізвищем неможливо без вигадування фактів. Саме тому тут доречно використовувати назву компанії.
Російська армія в ніч на 5 серпня здійснила одну з наймасштабніших комбінованих атак останнього часу, застосувавши балістичні ракети, протикорабельні комплекси та понад сотню ударних безпілотників.
Від початку 2026 року російські війська знищили 37 автозаправних комплексів, що входять до групи "Нафтогаз". Частина об'єктів після ударів була відновлена, однак деякі заправні станції ворог атакував повторно вже після завершення ремонтів, через що вони знову вийшли з ладу. Про це повідомили у пресслужбі компанії.
Поліцейські Полтавщини викрили групу жителів Миргородського району, які організували незаконну лісозаготівлю та збували деревину підприємствам. За висновками експертів, державі завдано майже 3 мільйони гривень матеріальних збитків.
Державне бюро розслідувань розкрило перші подробиці втрати українського винищувача F-16, який зазнав катастрофи під час виконання бойового завдання в Полтавській області.
Після катастрофи винищувача F-16 у Полтавській області, яка сталася під час виконання бойового завдання, Державне бюро розслідувань офіційно розпочало досудове розслідування.
У Львові продовжує збільшуватися кількість постраждалих унаслідок масштабної нічної атаки російських військ. За останніми даними, поранення отримали вже 20 людей, частину з них госпіталізовано.
Нічна ракетно-дронова атака Росії по Києву завдала серйозного удару не лише по житловій та критичній інфраструктурі, а й по українському бізнесу. Одразу кілька відомих компаній повідомили про руйнування складів, виробничих приміщень і втрату майна, наголосивши, що попри значні збитки продовжать роботу та відновлюватимуть пошкоджені об'єкти.
Російський ракетний обстріл завдав важких втрат мережі супермаркетів "Сільпо". Унаслідок атаки загинули шестеро співробітників компанії, ще десятки людей постраждали, а частина торговельної інфраструктури зазнала значних руйнувань.
Масований ракетний обстріл Київщини завдав нищівного удару по логістичній інфраструктурі українського бізнесу.
У цьому матеріалі немає медійної персони, тому зробити заголовок із прізвищем неможливо без вигадування фактів. Саме тому тут доречно використовувати назву компанії.
Російська армія в ніч на 5 серпня здійснила одну з наймасштабніших комбінованих атак останнього часу, застосувавши балістичні ракети, протикорабельні комплекси та понад сотню ударних безпілотників.