У справі про вбивство Катерини Гандзюк оголошено чотири нові підозри
Співробітники Офісу Генерального прокурора спільно з СБУ провели 10 обшуків у фігурантів справи про вбивство херсонської активістки Катерини Гандзюк та повідомили про підозру 4-м особам, у тому числі керівнику злочинної організації.
Про це 27 лютого повідомляє пресслужба Офісу Генерального прокурора.
Згідно з інформацією пресслужби, Офіс Генерального прокурора та прокуратура Херсонської області спільно з СБУ 26 лютого 2020 року повідомили про підозру 4-м особам, у тому числі керівнику злочинної організації, яка вчиняла у Херсонській області насильницькі дії щодо громадян та підпали їх майна з метою залякування та припинення громадської діяльності.
За версією слідства, вказані особи підозрюються у незаконному заволодінні транспортними засобами на суму близько 5 млн грн, вчиненому організованою групою та поєднаному з насильством, небезпечним для життя чи здоров'я потерпілого (ч. 3 ст. 289 КК України). Також проведено 10 обшуків за місцями проживання фігурантів і можливого зберігання речових доказів.
Зазначені слідчі та процесуальні дії відбулися за нововиявленими обставинами у провадженнях за фактом нападу на Катерину Гандзюк та створення вказаної злочинної організації, в яких прокурори Офісу Генпрокурора здійснюють процесуальне керівництво, і є продовженням спільної спецоперації за участі Офісу Генпрокурора, СБУ і Нацполіції 20 січня 2020 року з метою припинення діяльності злочинної організації.
"Зокрема повідомлено про підозру керівнику злочинної організації - колишньому помічнику народного депутата України попередніх скликань, який наразі перебуває під вартою. Також повідомлено про підозру та обрано запобіжні заходи іншим співучасникам. Окрім того, 26 лютого 2020 року суд дозволив перевести до установи попереднього ув’язнення в м. Києві окремих співучасників нападу на Катерину Гандзюк, які відбувають покарання відповідно до вироку Покровського райсуду Дніпропетровської області від 6 червня 2019 року, для участі у слідчих та процесуальних діях", - зазначили у пресслужбі.
Нагадаємо, 24 січня 2020 року голова СБУ Іван Баканов заявив про затримання підозрюваного в нападі на Катерину Гандзюк.
Також повідомлялось, що суд в Болгарії прийняв рішення про екстрадицію в Україну підозрюваного у вбивстві Гандзюк.
На Полтавщині правоохоронці вкотре довели, що служба в поліції — це не лише забезпечення правопорядку, а й щоденна готовність рятувати людські життя.
На Полтавщині правоохоронці вкотре довели, що служба в поліції — це не лише забезпечення правопорядку, а й щоденна готовність рятувати людські життя.
Правоохоронці викрили масштабну корупційну схему, до якої, за даними слідства, причетні колишній високопосадовець часів президентства Віктора Януковича та його спільники.
У Кременчуці поліцейські затримали 37-річного мешканця Кременчуцького району, якого підозрюють в умисному вбивстві двох людей. Чоловік переховувався від слідства, а встановити його місцеперебування вдалося завдяки масштабним оперативно-розшуковим заходам та інформації, яку надали громадяни.
Росія продовжує змінювати підхід до повітряних атак по Україні, роблячи їх більш складними та комбінованими, аби перевантажити українську систему протиповітряної оборони.
Російська атака по Києву 15 червня призвела до пошкодження одного з головних духовних символів України — Успенського собору Києво-Печерської лаври.
Речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат заявив, що Росія поширює дезінформацію щодо нічної атаки на Київ і пошкодження Києво-Печерської лаври, намагаючись перекласти відповідальність за наслідки ударів та використовуючи уламки збитих ракет для створення пропагандистських версій подій.
Київська область пережила одну з чергових масштабних повітряних атак Росії — ворог застосував комбінований удар із використанням безпілотників та ракетного озброєння. Внаслідок обстрілу в регіоні зафіксовані пошкодження житлових будинків, автомобілів і цивільних об’єктів, а серед постраждалих є дитина.
Російський обстріл завдав значної шкоди логістичній інфраструктурі України — під удар потрапив один із найсучасніших терміналів компанії Нова пошта, який був важливою частиною масштабної системи обробки та доставки відправлень.
На Полтавщині правоохоронці вкотре довели, що служба в поліції — це не лише забезпечення правопорядку, а й щоденна готовність рятувати людські життя.
На Полтавщині правоохоронці вкотре довели, що служба в поліції — це не лише забезпечення правопорядку, а й щоденна готовність рятувати людські життя.
Правоохоронці викрили масштабну корупційну схему, до якої, за даними слідства, причетні колишній високопосадовець часів президентства Віктора Януковича та його спільники.