В Ужгороді затримали дві групи неповнолітніх, які били та грабували перехожих (Відео)
Поліція Ужгорода припинила злочинну діяльність двох груп неповнолітніх. Малолітні нападали на перехожих та силою відбирали в потерпілих цінні речі.
Поліція затримала неповнолітніх злочинців, які займались грабунком громадян в Ужгороді. Про це повідомила пресслужба поліції Закарпатської області напередодні.
"Перший випадок трапився на Православній набережній. Близько 21-ої години на ужгородку напало троє підлітків. Вони намагалися вирвати у потерпілої сумку, проте вона змогла її втримати і не віддати нападникам. Фігуранти забрали гроші, які випали у жінки, та втекли у невідомому напрямку. Оперативники швидко встановили особи нападників, ними виявилися 12, 13 та 14-річні ужгородці. Найстаршого юнака поліцейські помістили в ізолятор тимчасового тримання, з іншими двома малолітніми хлопцями та їх батьками наразі працюють слідчі та ювенальні поліцейські. Дії неповнолітніх фігурантів слідчі кваліфікували за ч. 1 ст. 186 Кримінального кодексу України, тобто грабіж. За вчинене їм загрожує до 4 років позбавлення волі. Вже за кілька годин на вулиці Корзо інші четверо підлітків напали на подружню пару. Оскільки потерпілий не хотів віддавати свій телефон, група неповнолітніх нанесли йому тілесні ушкодження. Зрештою їм вдалося відібрати його телефон та телефон його дружини. Після цього потерпілі одразу подзвонили в поліцію та медикам із найближчого магазину. Під час огляду встановлено, що потерпілому розбили обличчя та повибивали зуби. Поліція швидко встановила причетних до злочину, ними виявилися двоє 16-річних хлопців та юнаки по 14 та 15 років. Працівники кримінальної поліції Ужгорода спільно зі співробітниками Роти поліції особливого призначення та патрульними поліцейськими затримали усіх причетних до злочину. Забрані насильницьким шляхом телефони у них вилучили та повернуть потерпілим. Чотирьох неповнолітніх зловмисників у порядку ст.208 КПК України поміщено до ізолятора тимчасового тримання. Їм вже повідомлено про підозру у вчиненні злочину передбаченого ч.2 ст.187 Кримінального кодексу України (Розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб). За вчинене зловмисникам загрожує до 10 років позбавлення волі. Слідчі клопотатимуть в суді про тримання підозрюваних на період розслідування під вартою. Слідство в обох справах триває", – зазначено у повідомленні.
Раніше в поліції повідомили, що у Херсоні чоловік зістрибнув із пішохідного мосту і загинув. Також ASPI news повідомляло, що в Харкові водій на автомобілі Lada Kalina врізався в бензовоз. За кермом легкового авто був 35-річний чоловік. Він помер миттєво від отриманих травм.
У Кременчуці поліцейські затримали 37-річного мешканця Кременчуцького району, якого підозрюють в умисному вбивстві двох людей. Чоловік переховувався від слідства, а встановити його місцеперебування вдалося завдяки масштабним оперативно-розшуковим заходам та інформації, яку надали громадяни.
Росія продовжує змінювати підхід до повітряних атак по Україні, роблячи їх більш складними та комбінованими, аби перевантажити українську систему протиповітряної оборони.
Російська атака по Києву 15 червня призвела до пошкодження одного з головних духовних символів України — Успенського собору Києво-Печерської лаври.
Речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат заявив, що Росія поширює дезінформацію щодо нічної атаки на Київ і пошкодження Києво-Печерської лаври, намагаючись перекласти відповідальність за наслідки ударів та використовуючи уламки збитих ракет для створення пропагандистських версій подій.
Київська область пережила одну з чергових масштабних повітряних атак Росії — ворог застосував комбінований удар із використанням безпілотників та ракетного озброєння. Внаслідок обстрілу в регіоні зафіксовані пошкодження житлових будинків, автомобілів і цивільних об’єктів, а серед постраждалих є дитина.
Російський обстріл завдав значної шкоди логістичній інфраструктурі України — під удар потрапив один із найсучасніших терміналів компанії Нова пошта, який був важливою частиною масштабної системи обробки та доставки відправлень.
Російські війська вкотре намагалися завдати масованого удару по Україні, використовуючи комбіновану тактику із застосуванням безпілотників та ракетного озброєння.
Російські війська вночі завдали чергового масованого комбінованого удару по Україні, використовуючи різні типи ракетного озброєння та ударні безпілотники. Атака стала черговою спробою ворога перевантажити українську систему протиповітряної оборони та завдати шкоди цивільній інфраструктурі.
Наслідки обстрілу вкотре показали, що під прицілом армії РФ опиняються не лише військові цілі, а й освітні установи та об’єкти, які забезпечують нормальне життя міста.
Російський удар по Києву завдав шкоди одному з найважливіших духовних і культурних символів України — території Києво-Печерської лаври. Після влучання та пожежі працівники й духовенство були змушені терміново організувати евакуацію стародавніх ікон, богослужбових предметів та інших святинь, аби врятувати їх від знищення.
У Кременчуці поліцейські затримали 37-річного мешканця Кременчуцького району, якого підозрюють в умисному вбивстві двох людей. Чоловік переховувався від слідства, а встановити його місцеперебування вдалося завдяки масштабним оперативно-розшуковим заходам та інформації, яку надали громадяни.
Росія продовжує змінювати підхід до повітряних атак по Україні, роблячи їх більш складними та комбінованими, аби перевантажити українську систему протиповітряної оборони.
Російська атака по Києву 15 червня призвела до пошкодження одного з головних духовних символів України — Успенського собору Києво-Печерської лаври.
Речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат заявив, що Росія поширює дезінформацію щодо нічної атаки на Київ і пошкодження Києво-Печерської лаври, намагаючись перекласти відповідальність за наслідки ударів та використовуючи уламки збитих ракет для створення пропагандистських версій подій.