Аваков: у Золотому працюють посилені патрулі поліції

Автор:
43
последние новости в Украине останні новини в Україні

Сьогодні, 29 жовтня, очільник МВС Арсен Аваков розповів про ситуацію у Золотому.

Сил поліції достатньо, аби забезпечити порядок та безпеку у Золотому та відреагувати на можливі провокації, окремо на місці функціонують поліцейські центри надання допомоги громадянам.

Про це заявив міністр внутрішні їх справ Арсен Аваков.

"У МВС вистачає сил та засобів для забезпечення публічної безпеки. У випадку порушення противником домовленостей про розведення військ, у МВС вистачить сил та засобів вчасно і адекватно відреагувати на загрозу", - наголосив Аваков.

Раніше президент Володимир Зеленського привітав початок процесу розведення військ біля Золотого Луганської області.

Нагадаємо, 29 жовтня в штабі Об'єднаних сил підтвердили початок процесу розведення сил в населеному пункті Золоте. Зі штабу передали, що процес розведення стартував сьогодні о 12.00 годині на дільниці №2 в районі населеного пункту Золоте-4 Луганської області.
 

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Політика»
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Щодо діяльності керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького розпочалося службове розслідування. Стало відомо, де за наказом Ірини Венедіктової шукатимуть компромат.

14:23, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

В України може з'явитися право вийти з Мінських угод. При цьому, санкції проти РФ повинні зберегтися.

13:17, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Посол України в Німеччині Андрій Мельник заявив, що за допомогою нового модного подкасту 76-річний колишній канцлер Німеччини Герхард Шредер заходився відбілювати свій пошарпаний у Німеччині імідж. Адже ім’я Шредера назавжди закарбується у всесвітній історії як синонім цинічного лобіста Кремля. Про це Мельник заявив у коментарі "Крим.Реалії".

13:08, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

У Кабміні затвердили документ зі стимулювання економіки в Україні в рамках боротьби з наслідками пандемії COVID-19, в якому йдеться, в тому числі, про перегляд тарифів на електроенергію для домогосподарств. Про це зазначено у відповідній Програмі, презентованій на сайті уряду України

13:03, Сьогодні

Вихід з коронакризи: Кабмін планує підвищити тарифи на електроенергію для населення

Автор:
4
последние новости в Украине останні новини в Україні

Уряд затвердив з доопрацюванням Програму стимулювання економіки для подолання наслідків епідемії COVID-19. На Урядовому порталі повідомили, що у підготовці Програми взяли участь більше 90 розробників, серед яких аналітичні центри, бізнес-асоціації та  представники малого та середнього бізнесу.

Серед запланованих урядом ініціатив, зокрема для забезпечення фінансової стабільності енергетики в умовах кризи, перегляд тарифів на електроенергію для населення та перегляд "зеленого тарифу". У Програмі йдеться, що в умовах карантину сектор енергетики зазнає втрат, пов’язаних зі зменшенням споживання промисловістю та населенням. Ручне регулювання ринку призвело до падіння цін на ринку електроенергії та дефіциту коштів для покриття операційних витрат виробників електроенергії. Тому  уряд має намір врегулювати заборгованості між учасниками ринку електроенергії; врегулювати  заборгованості Гарантованого покупця; переглянути тарифи для відновлюваних джерел енергії та запровадження граничного строку реалізації проектів pre-PPA; переглянути тарифи на електроенергію, що відпускаються населенню.

Раніше у Кабміні заявили, що коронакриза може завдати нищівного удару по залізничному сектору України, який і без кризи перебуває в скрутному становищі. ASPI news повідомляло, що в Україні заборгованість із зарплати досягла трьох мільярдів гривень.

 

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Економіка»
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Пандемія, яка змусила країни закрити свої кордони, здавалося б, могла стати приводом для українських заробітчан, які повернулися, шукати роботу вдома, однак цього не сталося. Про це в своєму виступі повідомив голова НБУ Яків Смолій на Щорічній дослідницькій конференції Національного банку України і Національного банку Польщі "Ринок праці і монетарна політика".

14:53, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

На засіданні уряду 27 травня була затверджена Програма стимулювання економіки для подолання наслідків епідемії COVID-19.

14:26, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Верховної Ради Данило Гетманцев заявив, що, незважаючи на те, що Мінфін не внесло пропозицій щодо запланованої на 2020 рік податкової реформи або зміни її концепту, робота передбачається в трьох напрямках. 

11:25, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Українські підприємці зможуть повідомляти про свої проблеми у бізнесі главі виконавчого комітету Національної ради реформ Міхеїлу Саакашвілі. Він закликав їх розміщувати в відеоролики в соцмережах з хештегом #говоритьбізнес.

10:15, Сьогодні