Політика

22 березня 2019

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що він підтримує посла США Марі Йованович у всьому, що вона робить.  

18:09
Політика

Кандидат у президенти Юрій Бойко і його соратник Віктор Медведчук полетіли до Росії на зустріч з прем'єр-міністром Росії Дмитром Мєдвєдєвим.  

16:09

Президент України Петро Порошенко підтримав посла США в Україні Марі Йованович.  

14:36
Політика

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявив, що Україна втручалась у вибори США на користь Клінтон.  

14:13

Національна поліція відкрила кримінальну справу за фактом  розповсюдження агітматеріалів, які дискредитують одного із кандидатів у президенти.  

13:18
Політика

Конгрес Сполучених Штатів Америки представив резолюцію, котра засуджує російське втручання у президентські вибори в Україні.  

11:14

22 березня проходить останнє засідання Верховної Ради України перед президентськими виборами.  

11:00
21 березня 2019
Політика

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель підтримала президента Європейської ради Дональда Туска, який назвав голосування парламенту Британії за угоду про Brexit умовою для короткострокового відтермінування виходу країни з ЄС.

14:19
Політика

Український політв'язень Павло Гриб скаржиться на нудоту та болі.

12:33

Стан Едема Бекірова, враховуючи його підвищений цукор в крові та інші захворювання, вимагає належного медичного втручання.

12:15
Політика

Голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук показала як виглядатиме передвиборчий бюлетень на президентських виборах 31 березня.

11:27
Політика

Головною метою заходу стало узгодження підходів до розвитку відносин між Україною та ЄС на найближчу перспективу та координація спільної протидії існуючим викликам.

10:42
20 березня 2019

Оболонський районний суд Києва відмовив адвокатам президента-втікача Віктора Януковича у роз'ясненні вироку.

17:52
Політика

Президент Петро Порошенко увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 19 березня 2019 року "Про застосування, скасування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)". Санкції введено щодо осіб, які причетні до будівництва Керченського мосту, до захоплення українських моряків та інших.

16:56
Політика

У середу, 20 березня, у місті Дубно Рівненської області правоохоронці затримали місцевого учасника мережі підкупу за одного з кандидатів в президенти, який мав при собі 2,5 млн гривень "чорної готівки".

16:07
Політика

Від початку передвиборчої кампанії до поліції надійшло понад 3,4 тисячі про порушення у виборчій сфері. За фактами правопорушень, пов’язаних з виборчим процесом, відкрито  187 кримінальних проваджень.

13:01
Політика

Оболонський районний суд Києва відмов у задовільненні клопотання адвокатів президента-втікача Віктора Януковича з проханням виправити "описки" у вироку.

11:48