ЦВК назвала переможця виборів у 50-му виборчому окрузі на Донеччині
На сайті Центрвиборчкому оголосили переможця в дострокових парламентських виборах, в одномандатному виборчому окрузі № 50, розташованому в Донецькій області.
Як повідомляється, в даному окрузі народним депутатом України визнаний представник політичної партії "Опозиційна платформа — За життя" Руслан Требушкін, пише Громадське.
"На підставі протоколу окружної виборчої комісії про підсумки голосування в одномандатному виборчому окрузі № 50, Комісія встановила результати позачергових виборів народних депутатів України в ОВО № 50, визнавши обраним народним депутатом України Требушкіна Р. В.", — йдеться в повідомленні.
ЦВК ухвалила постанову "Про факти порушення виборчих прав в одномандатному виборчому окрузі № 50 на позачергових виборах народних депутатів України від 21 липня 2019".
"Виявлені Комісією обставини можуть свідчити про підробку виборчих документів, незаконне знищення виборчої документації, ухилення членів виборчої комісії від роботи комісії без поважних причин, згідно Кримінального кодексу України є кримінальним правопорушенням", — пояснили в ЦВК.
ЦВК звернулася до Національної поліції України для проведення перевірки викладених у постанові обставин порушення законодавства України на виборах в одномандатному виборчому окрузі № 50.
Раніше повідомлялося, що Центральна виборча комісія відібрала повноваження в окружної комісії № 50 і буде самостійно встановлювати результати виборів в окрузі в Покровську в Донецькій області. 3 серпня авіація міністерства внутрішніх справ України доставила членів ЦВК до проблемного виборчому округу № 50 у Покровську Донецької області.
23 липня у Покровську в Донецькій області відбулися зіткнення біля окружної комісії №50 після того, як спостерігачі зафіксували відмінності в протоколах.
До будівлі ОВК принесли шини та вимагали чесного підрахунку голосів. Поліція направила туди додаткові сили, а ввечері 23 липня в Покровськ прилетів вертоліт зі спецпризначенцями.
2 серпня поліція Донецької області відкрила кримінальне провадження щодо членів окружної виборчої комісії, де не перерахували голоси на трьох дільницях 50 округу. Того ж дня в Покровську напали на знімальну групу місцевого телеканалу "Капрі". Нападники — невідомі люди й політтехнолог кандидата в народні депутати, мер Покровська Руслана Требушкіна.
Керівник Офісу президента Кирило Буданов заявив, що Україна категорично не погодиться на жодні територіальні поступки Росії, попри спроби Кремля нав'язати власне бачення завершення війни.
Керівник Офісу президента Кирило Буданов заявив, що Україні необхідно демонструвати реальні перемоги, аби зберегти підтримку президента США Дональда Трампа та всього американського політичного керівництва.
Керівник Офісу президента Кирило Буданов закликав жителів тимчасово окупованого Криму з розумінням поставитися до труднощів, які виникають після українських ударів по військовій інфраструктурі півострова.
Керівник Офісу президента Кирило Буданов уперше детально розповів, як складалися його робочі взаємини з президентом Володимиром Зеленським.
Керівник Офісу президента Кирило Буданов заявив, що завершення активної фази війни до кінця року залишається реалістичним сценарієм, однак досягти цього можна лише за умови збереження військового тиску на Росію та активної міжнародної підтримки України.
Російське керівництво не планує переходити до змістовних мирних переговорів із Україною щонайменше до початку 2027 року, оскільки розраховує досягти вигідніших для себе військових і політичних позицій.
Міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш уперше детально прокоментував передачу Україні ракет до систем протиповітряної оборони Patriot, заявивши, що це рішення було ухвалене після консультацій із НАТО та американським військовим командуванням.
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте вважає, що новий масований ракетно-дроновий удар Росії по Україні свідчить про зростаючий відчай Кремля, а не про його силу.
Президент Білорусі Олександр Лукашенко виступив із новою резонансною заявою щодо війни в Україні, переклавши відповідальність за продовження конфлікту на західні країни. Білоруський лідер стверджує, що саме дії Заходу нібито не дозволяють завершити бойові дії, тоді як Росія продовжує щоденні масовані удари по українських містах.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що головним завданням української делегації на саміті НАТО в Анкарі стане досягнення конкретних домовленостей щодо посилення протиповітряної оборони держави.
Керівник Офісу президента Кирило Буданов заявив, що Україна категорично не погодиться на жодні територіальні поступки Росії, попри спроби Кремля нав'язати власне бачення завершення війни.
Керівник Офісу президента Кирило Буданов заявив, що Україні необхідно демонструвати реальні перемоги, аби зберегти підтримку президента США Дональда Трампа та всього американського політичного керівництва.
Керівник Офісу президента Кирило Буданов закликав жителів тимчасово окупованого Криму з розумінням поставитися до труднощів, які виникають після українських ударів по військовій інфраструктурі півострова.
Керівник Офісу президента Кирило Буданов уперше детально розповів, як складалися його робочі взаємини з президентом Володимиром Зеленським.