ДБР проводить обшуки у нардепа Олега Воронька, який входить до МФО ексспікера Разумкова (Фото)

Державне бюро розслідувань проводить обшуки у чинного народного депутата України Олега Воронька, який входить до МФО ексспікера Дмитра Разумкова "Розумна політика". Слідчі дії відбуваються за місцем проживання парламентарія та у пов’язаних з ним осіб.
У межах кримінального провадження за фактом підроблення документів Державне бюро розслідувань проводить обшуки у чинного народного депутата України. Про це повідомляє пресслужба ДБР у п'ятницю, 28 січня.
"Національне агентство з питань запобігання корупції склало на депутата протокол про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого частиною 2 ст. 172-4 КУпАП (порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності) щодо його входження до складу виконавчого органу одного із товариств. Під час судового розгляду у Печерському суді чинний народний депутат дав підроблені документи - протокол зборів з інформацією про нібито своє звільнення з посади директора, чим можливо ввів в оману суд. Попередня кваліфікація підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів (ч. 4 ст. 358 КК України), службове підроблення (ч. 1 ст. 366 КК України), введення в оману суду або іншого уповноваженого органу (ч. 2 ст. 384 КК України)", – зазначено у повідомленні.
Колишній голова Верховної ради України Дмитро Разумком відреагував на подію. Він переконаний, що всі звинувачення проти Воронька "притягнуті за вуха".
"Сьогодні до нашого колеги з МФО "Розумна політика" Олега Воронька приїхали працівники ДБР. Їхні звинувачення на його адресу - притягнуті за вуха. Зараз я направляюся до нього, інші народні депутати з МФО - також. Політичні переслідування та діяльність "нового" ДБР - в дії!", – написав Разумков в Telegram.
Раніше в ДБР не виключили проведення перехресного допиту Порошенка з Медведчуком у справі про закупівлю вугілля з ОРДЛО. Також ASPI news повідомляло, що Петро Порошенко здав 4 паспорти для виїзду за кордон та свій дипломатичний паспорт, на вимогу ДБР.
З ініціативи кремлівського диктатора Володимира Путіна в Росії значно збільшили субсидії на наукові проєкти, присвячені боротьбі зі старінням. Про це повідомило Le Monde.
Москва вчергове відреагувала на можливе постачання Україні американських ракет Tomahawk. Прессекретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков оголосив позицію Росії.
Президент США Дональд Трамп заявив, що він "прийняв рішення" про продаж ракет великої дальності "Томагавк" країнам НАТО для їхнього постачання для України.
Крилаті ракети Tomahawk можуть змінити хід російсько-української війни, якщо США передадуть їх Києву. Таку думку висловив військовий аналітик Sky News Майкл Кларк.
У США спостерігається помітна зміна тону у відносинах із Росією. Дональд Трамп назвав Кремль "паперовим тигром", демонструючи нетерпіння щодо затягування Москвою мирних переговорів. Аби змусити Путіна піти на компроміс.
Федеральний канцлер Німеччини Фрідріх Мерц заявив, що Володимир Путін фактично вже веде війну проти Європи. Глава німецького уряду звинуватив ватажка Кремля в гібридній агресії проти європейських держав.
Країни НАТО готові покрити витрати на ракети Tomahawk для України, якщо США погодяться на їх передачу. Таку інформацію оприлюднило Axios.
Президент Володимир Зеленський заслухав доповідь міністра внутрішніх справ України Ігоря Клименка щодо ліквідації наслідків російських ударів у регіонах. Про це глава держави повідомив під час відеозвернення.
Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак прокоментував рішення Верховного Суду США, який відмовив Сбербанку у відкритті касації у справі MH17.
У Львові відбувся Всеукраїнський безпековий форум «Країна безпечних громад» — масштабна платформа для діалогу між державними структурами, громадами та міжнародними партнерами.
З ініціативи кремлівського диктатора Володимира Путіна в Росії значно збільшили субсидії на наукові проєкти, присвячені боротьбі зі старінням. Про це повідомило Le Monde.
Москва вчергове відреагувала на можливе постачання Україні американських ракет Tomahawk. Прессекретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков оголосив позицію Росії.
Президент США Дональд Трамп заявив, що він "прийняв рішення" про продаж ракет великої дальності "Томагавк" країнам НАТО для їхнього постачання для України.
Крилаті ракети Tomahawk можуть змінити хід російсько-української війни, якщо США передадуть їх Києву. Таку думку висловив військовий аналітик Sky News Майкл Кларк.